Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Stary Młyn zamknięty


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jechałem ostatnio busem... no i wypatrzyłem co? ciekawego- od razu mówię, że nie byłem w ?rodku- ale z zewn?trz i patrz?c na fotki na stronce to klimat jest wybitnie młynowy a i dojazd całkiem niezły.

Łapcie

http://www.gdziezjesc.info/prezentacja_zlo...,100,100110.htm

http://www.arco-osada.pl/

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Od przyszlego tygodnia to jest od 22 stycznia spotykamy sie w czwartki w Route 66 ul.Prymasa Tysi?clecia 74.

W pewnym sensie wracamy w to miejsce po kilku latach i podtrzymujemy spotkania czwartkowe, dlaczego nie w pt zima, po pierwsze zawsze spotykalismy sie w czwartki, po drugie nie da sie spokojnie pogadac w piatek bo ... gra zespol muzyczny i skutecznie utrudnia wszelkie proby nawiazania konwesacji. Zatem wracamy do czwartkow i w R66 pozostajemy az do likwidacji tego miejsca !OKK jak to juz raz mialo miejsce.

Odnośnik do komentarza

hihi, jesli moge co? wtr?cić :) , my też mamy ci?gły problem z miejscem spotkań spotkania ?rodowe organizowali?my chyba w 20 miejscach w wawie

m.in.:

- podwale 2 knajpy

- k/dawnego forum 2 knajpy

- wilcza/poznańska

- piękna 52

- zielona gę?

- vertigo

- stary młyn

- 2 o.o.

i wiele mniejszych ale tez przestawimy sie do cafe66 :) może nie maj? wypasionego menu, ale atmosferka jest całkiem ok

!OKK

powodzenia w biesiadach

Odnośnik do komentarza

Kurna, Wy to rzeczywi?cie macie PROBLEM!

Czy w okolicach Wa-wy nie ma jakiej?: polanki, rzeczki !OKK, ł?czki, wolnej chaty, baru mlecznego, restauracyjki, pubu lub pizzerii, w której mogliby się spotkać hobbi(?)ci 2oo???

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jest ich pelno i latem oczywiscie w rozne miejsca jezdzimy, ale zima to spotkania na polance to bylby hard core !OKK wiec potrzebujemy stalego miejsca gdzie temp jest powyzej zera caly rok.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Od przyszlego tygodnia to jest od 22 stycznia spotykamy sie w czwartki w Route 66 ul.Prymasa Tysi?clecia 74.

Bardzo fajnie, ze wskazanie jest na to miejsce!

Dla mnie po drodze, zatem mysle, ze moje wizyty beda bardziej regularne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...