Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Stary Młyn zamknięty


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No cóż... Nowy Rok i nowe wiadomo?ci... niestety mało ciekawe !holiday .

Wła?nie dostałem informację, że restauracja Stary Młyn, czyli miejsce naszych cotygodniowych spotkań- zostaje zamknięta.

Powód jak się nietrudno domy?leć- brak rentowno?ci a wła?ciciele nie s? w stanie dalej dokładać do interesu.

Teoretycznie jest szansa, że od maja knajpa znów ruszy... ale to tylko teoria. Jak będzie pokaże czas.

Największym babolem jest fakt, że informacja wypłynęła praktycznie z godziny na godzinę... jeszcze 31 grudnia, czyli przed imprez? sylwestrow? nie wiedziałem o tym ani ja ani cały personel Starego Młyna !piwko .

Dla nas najważniejszym jest fakt, że musimy rozejrzeć się za nowym miejscem spotkań. Pierwsze, co przychodzi mi do głowy to nasze dawne miejsce spotów, czyli Route 66 w Al. Prymasa 1000-lecia. Knajpka która kiedy? upadła ale póĽniej została wykupiona i ostatnio chyba jako? przędzie. Największym jej plusem jest duży parking i dobra lokalizacja.

Je?li nie Route 66 to będziemy szukać czego? innego. Narazie piszę info na gor?co ale je?li macie ciekawe propozycję nowego miejsca to czekamy na sygnał. Będziemy patrzeć na +/- i co? wybierzemy.

Aha, z przyczyn oczywistych dzisiejsze spotkanie Klubowe zostaje odwołane !!!

Odnośnik do komentarza

Znalazłem co? co moim zdaniem jest warte uwagi

http://www.tuzzahoryzontem.pl/

może mało tematyczne jeżeli chodzi o nasze zamiłowania, ale

Tawerna znajduje się na terenie przystani Warszawskiego Towarzystwa Wio?larskiego, tuż przy mo?cie Poniatowskiego, na wysoko?ci ul. Ludnej.

Dojazd samochodem. Jad?c samochodem należy pamiętać, że skręt na teren WTW (wjazd w bramę) jest przed skrzyżowaniem z ul. Ludn? z nitki Wisłostrady w kierunku „na Gdańsk”. Tawerna dysponuje parkingiem.

Odnośnik do komentarza

Na spotkaniach bywam raczej rzadko, ale czy nie mozna zrobic tak, zeby w porze zimowej spotykac sie w jakiejs knajpie, a kiedy cieplej np. w Route66. Nie wyobrazam sobie np. siedzenia tam w mrozy !piwko .

Kiedy jest cieplo, to knajpa ta jest calkiem ok. Lokalizacja przy glownej ulicy i w otoczeniu 2oo na pewno nie jest zla...

Ale ten namiot na zime to troche jak zaprawa dla morsow !happybth .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fakt, że w Starym Młynie w zimie panowały trudne warunki ale zawsze starali?my się aby miejsca cotygodniowych spotkań miały trwał? i łatw? do odnalezienia lokalizację (bez przeskoków między sezonem zimowym i letnim). Zmiana miejsc zawsze wi?że się z problemami.

W zaistniałej sytuacji musimy albo wybrać wariant, który sugeruje dr.big, albo znaleĽć miejsce w którym jest:

a. ciepło w zimie

b. posiada dogodn? lokalizację (najlepiej główna arteria miasta)

c. posiada spory parking

d. mile widziane akceptowalne ceny i dobra kuchnia

e. miejsce, które dobrze rokuje na przyszło?ć (co by za rok znów nie zmieniać lokalizacji)

Wbrew pozorom takie miejsce wcale nie jest łatwe do znalezienia.

Jutro postaram się podjechać do Route66 a także w inne miejsce, które prawie w pełni spełnia nasze kryteria.

Więcek... postaram się też podjechać w miejsce, które zasugerowałe?.

Je?li macie inne sugestie to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza

W internecie znalazlem opis, ktory mowil ze Route66 otrzymalo nowy namiot, ktory podobno zostal tez dodatkowo ocieplony...

Akurat teraz nadaza sie wyjatkowa okazja zeby to sprawdzic !happybth .

PS. Co oferuje karta, zeby nie bylo biedy !piwko ... Bo pamietam, ze z zarciem bylo tam krucho !happybth ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W internecie znalazlem opis, ktory mowil ze Route66 otrzymalo nowy namiot, ktory podobno zostal tez dodatkowo ocieplony...

Akurat teraz nadaza sie wyjatkowa okazja zeby to sprawdzic !piwko .

Bigu, namiot jest ocieplony ale i tak zimno tam jak w psiarni.

Co do Zeppelina - jest Ok ale na strasznym zadupiu i wiele osób będzie miało bardzo daleko, niby przy lotnisku ale wjazd od lasu Bemowskiego !happybth

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy to znacie www.zielonages.pl, wła?nie rozmawiam z prezesem (dobry qmpel) w sprawie parkowania !happybth

Zobaczymy co z tego wyniknie.

a tutaj menu :

finalmenupoljedzenietz7.th.jpg finalmenupolnapojepu1.th.jpg

chyba cosik z tym menu nie wyszło, jakby co mogę podesłać na mejla !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja jakos lubie namioty jestem za R66, maja parking i latwo dojechac bo znajduje sie przy trasie. Ehh ciagle szukamy nowego miejsca jak co roku, to zaczyna byc meczace, tez bym zamknal interes jak bym musial dokladac. Tak czy siak jakos mam sentyment do R66 a zimno no coz moglo by byc jakies 50C cieplej czyli cos kolo 30C na plusie !pomidor

Odnośnik do komentarza

Byłem, widziałem więc opisuję Tawernę, któr? zaproponowałem :D

- parking jest na około 30 samochodów osobowych ( smartów wejdzie 2 razy więcej ) to :D wejdzie jeszcze więcej

- budynek murowany więc jest ciepło i widno bo dużo okien jest

- latem jest uruchamiany taras z parasolami z widokiem na Wisłę

- sala pod dachem mie?ci około 70 miejsc siedz?cych, przy luĽno ustawionych stołach i jest podzielona delikatnie na 3 czę?ci

- pierwsza zaraz przy wej?ciu po prawej stronie, gdzie można zł?czyć stoły i usi?dzie tam do 20 osób

- druga sala główna mie?ci około 40 osób

- trzecia jest to podwyższenie w sali głównej po lewej stronie od wej?cia i tam się zmie?ci do 20 osób jak się stoły poł?czy :angry:

Poza tym obecnie w Tawernie jest parę rezerwowanych spotkań dla klubu wio?larzy i żeglarzy w poniedziałki i ?rody.

Przy cyklicznych spotkaniach można zrobić rezerwację dla np. Burgmaniaków i wtedy w tym czasie będ? trzymać dla nas miejsc.

Ogólnie wygl?da to fajnie, jeżeli chcecie to można tam zrobić jedno ze spotkań czwartkowych, nie zobowi?zuj?co i ci co dojad? to oceni? wygl?d i menu

Odnośnik do komentarza

Tawerna na wtw jest fajna,ale jezeli nie zmienil sie ajent moga byc klopoty,np zadanie drobnych oplat za udostepnienie miejsca w lokalu i wiele jeszcze innych nazwijmy to delikatnie"fochow"Probowalismy sie tam spotykac z kadra przed wyjazdami turystycznymi(ok 15-20 instruktorow)i zmienilismy lokalizacje

Odnośnik do komentarza

Ja bym sie spotkal w piatek w Route66 i wszystko ocenil na miejscu. Kilka par oczu szybciej wychwyci wszystkie "za" i "przeciw". A np. za tydzien mozna sprobowac w innym miejscu... Az do skutku :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

a. ciepło w zimie

b. posiada dogodn? lokalizację (najlepiej główna arteria miasta)

c. posiada spory parking

d. mile widziane akceptowalne ceny i dobra kuchnia

e. miejsce, które dobrze rokuje na przyszło?ć (co by za rok znów nie zmieniać lokalizacji)

Co prawda nie miałem przyjemno?ci uczestniczyć w tych spotkaniach, ale może warto skorzystać z poniższej oferty:

http://www.dzikizakatek.pl/

a. ciepło jest zawsze (w zimie kominek; latem ogródek)

b. lokalizacja - cóż (dla kogo dogodna dla tego dogodna) :rolleyes: Białołęka i okolice narzekać nie powinny,

c. pakingu ci u nich dostatek,

d. kuchnia ok, o cenach ciężko mi powiedzieć (ale impreza ma charakter cykliczny to może i szef byłby skłonny do bonusów)

e. miejsce rokuj?ce - hm, bywam w tamtych okolicach od 7 lat i raczej nic nie wskazuje, żeby mieli się zwijać

Szeroko?ci

A

Odnośnik do komentarza
Ja bym sie spotkal w piatek w Route66 i wszystko ocenil na miejscu. Kilka par oczu szybciej wychwyci wszystkie "za" i "przeciw". A np. za tydzien mozna sprobowac w innym miejscu... Az do skutku :rolleyes: .

Dla mnie może być jutro Route66

Godzina standardowa ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja bym sie spotkal w piatek w Route66A.

To co będziesz jutro??? !piwko

Wiesz jak bym chcial :rolleyes: ? Ale przez te mrozy...

No niestety odległo?ć do przebycia masz całkiem spor? :P

To co, będzie kto? jutro w R66? Ja postaram się podjechać na 19.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

My?lę, że faktycznie najlepiej będzie jak zrobimy test w jutrzejszy pi?tek.

Zatem do zobaczyska o 19ej w R66 na Prymasa 1000 lecia !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To co, za tydzień zostajemy w R66? !OKK

Atmosfera jest ok, żarełko też. Ciepełko aż miło, jeszczy gdyby była lepsza wentylacja... ale ta się poprawi jak będzie wiosna :(

W moim odczuciu jest !piwko . No i tym bardziej, że miejsce w sumie nie jest zupełnie obce- jakie? dwa lata temu wła?nie tam mieli?my cotygodniowe spoty.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A da rade w czwartki????? Jako? czwartek bliżej poniedziałku więc wcze?niej tydzień się kończy !OKK

W czwartki spotykaj? się w R66 chłopaki z HD, co oczywi?cie nie jest najmiejszym problemem, jednak można domniemać iż będzie ciut cia?niej niż było dzi?. Dodatkowo w wieczory czwartkowe wy?wietlane jest jakie? kino zimowe/letnie !piwko .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...