Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mikołaje na motocyklach...


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

Zmartwiony jestem tym zadaniem:

"W zwi?zku z pracami remontowymi na terenie Sopotu oraz uroczysto?ciami 25 lecia przyznania nagrody Nobla Lechowi Wałęsie i wizyt? głów 10 państw europejskich w Gdańsku, trasa przejazu została z tym roku wyj?tkowo zmieniona i ograniczona do terenu Gdyni." ( Ľródło: http://www.mikolaje.gd.pl/ )

Przejazd z Gdyni do Gdańska i powrót to była największa atrakcja tej imprezy. !piwko Wcale nie narzekam, bo i tak będę uczestniczył (chyba, że pogoda nie pozwoli) , ale po prostu trochę szkoda, że impreza nie może mieć takiego charakteru jak w poprzednich latach. :( Widok u?miechniętych mieszkańców 3miasta był bezcenny...

Odnośnik do komentarza

Oczywi?cie Adam masz rację, ale zapewne nie chodzi o to aby stała się to impreza "Gdyńska".

Niestety zdaję sobie sprawę że czę?ć motocyklistów może sobie odpu?cić bo faktycznie przejazd przez całe trójmiasto w dwie strony był wielk? atrakcj?.

A swoj? drog?- jako? mało deklaracji uczestnictwa.

Ja oczywi?cie je?li tylko pogoda to umożliwi i będę obecny w trójmie?cie jadę

Odnośnik do komentarza

Ja dzi? nabyłem uniform mikołajowy i "zdobyłem" w Marvelu wjazdow? naklejkę... a Wy? !scooter

Pidżam, Romeo, Kucharz i inni... do dzieła.... nie będę ci?gle się wygłupiał tylko z Plebanem ;);) !holiday

Odnośnik do komentarza

Jeszcze Marek eMKa. Ten to się dopiero wygłupiał !scooter

No wła?nie. Tym bardziej że wszystko wskazuje na to, że z powodu wyjazdu w tym roku wymiękam i kto? będzie mnie musiał zast?pić.

No! Deklarować się!!!

Czy będę, czy nie będę pieni?żki wpłacę a nalepk? się nie poodzielę ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,niestety mojej osoby na paradzie nie będzie gdyż skuterek juz zimuje(jest schowany i porozkręcany) wiec nie miałbym czym jechać wielka szkoda,wystraszyłem sie wczesnego nadej?cia zimy i to s? skutki.

ps.no chyba ze kolega Abach zabierze mnie na plecaczka !happybth !happybth !piwko

Odnośnik do komentarza
ps.no chyba ze kolega Abach zabierze mnie na plecaczka !happybth !piwko !tut

Chcesz żeby ta chińska ch**nia się rozpadła !tut ;);)

Wszyscy wymiękaj?? ;) Taka fajna impreza, pogoda podobno też ma dopisać a Wy co? !happybth

Odnośnik do komentarza
Czy będę, czy nie będę pieni?żki wpłacę a nalepk? się nie poodzielę :lol:

Za?wiadczam, że to prawda jest: Pleban w zimnych krajach, a nalepka Jego w moich rękach - przekażę Kasikowi, niech przechowa mężowsk? przepustkę do Mikołajowa. Będzie chłop z nami chociaż duchem :).

Abach, a może zanim trafimy na plac zbiórki zewrzemy szeregi maxi-skuterowe? Zaproponuj miejsce i czas - się stawię. Do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza

Można by się spotkać na parkingu przy Realu - dawny Geant - ok 100m dalej niż w zeszłym roku. Przyjemnie będzie podjechać na zbiórkę razem.

Może w tym roku będzie nas troche więcej niż w zeszłym :lol:

Pozdrawiam,

Dribeck

Odnośnik do komentarza

Pisz? o nas: KLIK

Można by się spotkać na parkingu przy Realu - dawny Geant - ok 100m dalej niż w zeszłym roku.

Może być parking przy Realu, nie rozumiem tylko, dlaczego dalej o 100 m niż w zeszłym roku, nie może być w tym samym? I o której, może 9.45?

Odnośnik do komentarza

(1)

Abach!

100m dalej, czyli patrz?c od ?ródmie?cia Gdyni ZA Realem, gdyż w miejscu naszego zeszłorocznego spotkania jest rozbudowa centrum.

(2)

Organizatorzy umie?cili info, by w miarę możliwo?ci wjeżdzać od Witomina, czyli od drugiej, niż spod Reala by wychodziło najbliżej strony. Cóż - chyba za póĽno na zmiany...Zreszt? - wyjazd o 12, można spokojnie zrobić kółko przez ul. Kieleck?...

Do zobaczenia jutro,

Dribeck

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie wszyscy mieszkaj? w 3Mie?cie i nie każdy kojarzy GDZIE jest lub był "Real"?

Na przyszło?ć proponuję chociażby mał? MAPKĘ.

Internet Panowie, Internet!

Odnośnik do komentarza
(1)

Abach!

100m dalej, czyli patrz?c od ?ródmie?cia Gdyni ZA Realem, gdyż w miejscu naszego zeszłorocznego spotkania jest  rozbudowa centrum.

Tego nie wiedziałem, ale my?lę że powinni?my się bez problemów znaleĽć. !OKK

Aha, zabierajcie pampersy, bo z sikaniem co roku jest problem :lol: !piwko !TAZ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...