Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Targi EICMA 2009 Milano


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

To o czym mowa robia wszystkie nacje nie tylko nasi rodacy,jest to wk...ale tak jest.Do nas maja zal generalnie o"przywlaszczanie"sobie rzeczy,poza tym w wielu krajach nie mowia polak czy czech lub slowak tylko czlowiek z ost bloku lub ze wschodniej europy,temat zachowan ludzi to temat ogromny-najbardziej tafna wskazowka--moje zdanie----zacznijmy porzadki od siebie

Przepraszam, ale po co u Was taka piana ?!

Przecież nie kradn? tych gadżetów!

Po to w końcu s? wystawione na wierzch, podobnie zreszt? jak biusty modelek :angry:;) , aby przyci?gn?ć do stoiska.

Co prawda ja się po trupach po nie nie pcham i "pełnego bagażnika z targów nie przywożę" , ale patrz?c jak się inne nacje zachowuj? na targach przy tej darmosze, to mówi?c kolokwialnie bynajmniej " nie chce mi się rzygać" :angry: - obojentnym na to zjawisko jest :angry: .

Pozdrawiam

RobB. whist

Odnośnik do komentarza

Super fotki.

Ta SW rzeczywi?cie nie pasuje już do całej reszty maszyn !happybth

To chyba jaka? dewiza Hondy, że robi? tyle lat taki sam model !tut !OK !OK

Odnośnik do komentarza

Byc tam i zobaczyc to wszystko - bezcenne!

Na pewno opuscilbym hale z wysoka goraczka...

Niektore premiery rzucaja na kolana. Zaloze sie, ze nie bylo osoby, ktora przeszlaby obojetnie obok Ducati Streetfighter: http://www.scigacz.pl/Ducati,Streetfighter...alnie,7659.html

Z pewnoscia skrzydla podetnie jego cena, no ale...

Idac dalej: Honda pod nr zdjecia 515 - poezja. Suzuki B-King (ehhhhhh)

Z rzeczy bardziej realnych: Nowy Triumph Street Triple w wersji R (moje obecne marzenie motocyklowe).

No i deser: nasze wspaniałe Maxi. Aż oczy bol?!

Co do kolorystyki, to faktycznie biel zdaje sie byc obecnie nr1 (rowniez wsrod aut).

Pzdr. i zazdroszcze autorom zdjęć!

Odnośnik do komentarza

"Szkoda, że nie wiesz po co s? targi motoryzacyjne... szkoda, że nie wiesz co to jest poczęstunek... szkoda, że przez takich Ty mamy w Europie tak? opinię jak? mamy...

Nie lubię takich ludzi którzy bior? bo jest... bo jest jeszcze miejsce w kieszeniach albo w bagażniku...

Kolokwialnie pisz?c - rzygać mi się chce!! "

Kurde, aż mi się głupio zrobiło. Może dlatego z samochodowych wynosi się więcej, bo hal jest niejedna, tylko z 15 (w Paryżu i we Frankfurcie, bo w Genewie - tam s? 2, albo 3, zależy jak liczyć, ale gigantyczne), a może dlatego, że na dniach prasowych bardziej wciskaj?, jak widz?, że człowiek z prasy się pyta o to czy tamto. "Rzucałem się" tylko na torby na kółkach, dzięki którym łatwiej było transportować stosy folderów kilometrami po halach. W pozostałych przypadkach, miałem wrażenie, że jestem znacznie "mniej natarczywy" od ?redniej. "Bydło" my?lałem o reszcie zwiedzaj?cych :angry: Ot, brałem foldery, a jak dawali co? jeszcze...

A żygać to się chciało; od ilo?ci aut. Dwa dni od rana do wieczora - można zwariować od przesytu. Trochę zje?ć trzeba, żeby nie zemdleć. W halach gor?co od reflektorów, a długie marsze daj? w ko?ć. Zreszt? sami karmi?. To co, ma się żarcie zmarnować?

Wcale nie uważam, ze postawa honorowa to nic nie brać, o nic nie prosić i z nosem w górze patrzeć na resztę "motłochu". Przecież to targi!

PS fajnie że mam biały kask i biały 2oo - jestem przyszło?ciowy !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...