Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Targi EICMA 2009 Milano


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

|wietne fotki :D

Może i ja kiedy? pojadę gdzie? dalej na wystawę ;) W Berlinie byłem dwa razy.

Jedno z moich marzeń to być na wystawie w Hiszpanii lub Włoszech zapewne tam jest co poogl?dać i co nieco można kupić. :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sporo nowo?ci i dziwol?gów. Szkoda, że tylko ułamek z tego wyjedzie na nasze drogi. Dziwnie tylko wygl?da Silver na tle nowo?ci, raczej nie pasuje na targi przy takiej ilo?ci innowacyjnych rozwi?zań.

PS. Pilot masz kopa w d..., że mnie nie zabrałe? :D

Odnośnik do komentarza
Sporo nowo?ci i dziwol?gów. Szkoda, że tylko ułamek z tego wyjedzie na nasze drogi. Dziwnie tylko wygl?da Silver na tle nowo?ci, raczej nie pasuje na targi przy takiej ilo?ci innowacyjnych rozwi?zań.

PS. Pilot masz kopa w d..., że mnie nie zabrałe? :D

|wietne fotki 

Może i ja kiedy? pojadę gdzie? dalej na wystawę  W Berlinie byłem dwa razy.

Jedno z moich marzeń to być na wystawie w Hiszpanii lub Włoszech zapewne tam jest co poogl?dać i co nieco można kupić. 

Silver też jest nowy, został? jedynie 600 ale w katalogu juz jej nie ma.

Marek zakupów nieda się za wiele zrobić więcej kupisz poza targami.

P.S. dziwi mnie tylko to, ze wszyscy producenci zaczeli odpatrywac odemnie kolor !!! (chyba zostane konsultantem japonczykow)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jeszcze pare fotek

Link do fotek

Marek, bardzo fajne fotki :ph34r: .

Szczególnie interesuj?co wygl?da (o ile się nie mylę) nowa stylizacja Silvera :angry: .

Kaski w kolorze białym i te jaskrawo malowane stanowiły chyba do?ć duż? czę?ć ekspozycji, ale to dobrze bo może i do nas dotr?. Mnie interesuj? białe, ponieważ od dłuższego czasu obiecuję sobie taki kask kupić.

I jeszcze to "piłkarskie" malowanie z traw? pod nogami - ?wietne !wchair .

Odnośnik do komentarza

Super foty Pilot! :ph34r:

Zauważyłem, że Airoh w kwestii kształtu przedniej szyby zacz?ł wzorować się na liderze w kwestii wyciszenia kasku, czyli Shuberth’cie. Je?li przyniesie to wymierne efekty to moje gratulacje dla Airoh’a !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co? w tych białych skuterach jest.

Czy to nowe trendy :ph34r: w stylistyce i modzie skuterowej?

Przedstawiciele tej opcji już s? na Burgmanii, czyli s? na topie :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

fotki super tylko zal że mnie tam niema i nie mogę poogl?dać na żywo pozdrawiam naocznych |wiadków takiej wspaniałej imprezy

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

P.S. dziwi mnie tylko to, ze wszyscy producenci zaczeli odpatrywac odemnie kolor !!! (chyba zostane konsultantem japonczykow)

Nie wszyscy Marku, nie wszyscy ;)

Jak widać na zał?czonym obrazku T-max "pozostał" żółty :):):)

Jaki on ładny :)

Obrazek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

P.S. dziwi mnie tylko to, ze wszyscy producenci zaczeli odpatrywac odemnie kolor !!! (chyba zostane konsultantem japonczykow)

Nie wszyscy Marku, nie wszyscy !OKK

Jak widać na zał?czonym obrazku T-max "pozostał" żółty :):);)

Jaki on ładny :)

Obrazek

A nie mówiłem że żółte jest piękne? :)

Odnośnik do komentarza

Ja proszę, by w następnym przypadku bohaterowie choć trochę się u?miechali na zdjęciach, bo wygl?daj?, jakby byli tam na zesłaniu.

I KILKA fotek można by sobie darować (powtarzajace się, albo mało wnosz?ce).

Gadżety rozdawali? Co fajnego dało się dostać? ;)

Odnośnik do komentarza

Nooo, bo ja jeĽdzę (czasem) na targi samochodowe i bez połowy bagażnika folderów, breloczków, długopisów, teczek, toreb, znaczków, płyt ze zdjęciami i filmami nie wracam. A ha, i najedzony za free. Tylko że pewnie targi samochodowe s? większe.

Odnośnik do komentarza
Ja proszę, by w następnym przypadku bohaterowie choć trochę się u?miechali na zdjęciach, bo wygl?daj?, jakby byli tam na zesłaniu.

Pewnie miny mieli nie tęgie jak zobaczyli ceny tych cacuszek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Nooo, bo ja jeĽdzę (czasem) na targi samochodowe i bez połowy bagażnika folderów, breloczków, długopisów, teczek, toreb, znaczków, płyt ze zdjęciami i filmami nie wracam. A ha, i najedzony za free. Tylko że pewnie targi samochodowe s? większe.

Pilot na targi poleciał samolotem więc nie ma wolnego bagażnika...

Szkoda, że nie wiesz po co s? targi motoryzacyjne... szkoda, że nie wiesz co to jest poczęstunek... szkoda, że przez takich Ty mamy w Europie tak? opinię jak? mamy... :unsure:

Nie lubię takich ludzi którzy bior? bo jest... bo jest jeszcze miejsce w kieszeniach albo w bagażniku... :rolleyes:

Kolokwialnie pisz?c - rzygać mi się chce!! :blink:

Odnośnik do komentarza

To o czym mowa robia wszystkie nacje nie tylko nasi rodacy,jest to wk...ale tak jest.Do nas maja zal generalnie o"przywlaszczanie"sobie rzeczy,poza tym w wielu krajach nie mowia polak czy czech lub slowak tylko czlowiek z ost bloku lub ze wschodniej europy,temat zachowan ludzi to temat ogromny-najbardziej tafna wskazowka--moje zdanie----zacznijmy porzadki od siebie

Odnośnik do komentarza

A ja dzis wrocilem, coby mnie ktos na zdjeciach nie poznal :rolleyes:

Targi bardzo ale to bardzo fajne !OKK zakochałem sie w Moto Guzzi ;)

Co do nowosci to jak sami widzicie jest ich bardzo duuuuuzo...

Biały kolor zdecydowanie Rulezzz... kazda marka ma jakis bialy pojazd w swojej stajni co nie powiem bardzo pasuje do nowych pojazdow. Kaski tak samo w bieli kroluja ;)

Czy byly gadzety? Malo, ale to pewnie dlatego ze jak ktos wspomnial nie o to chodzi na targach (moim zdaniem)... fakt faktem dostalem od Piaggio skorzany kalendarz z 4 plytami cd z pelna oferta calego koncernu, ale to dlatego ze byly dni prasowe i dostalem pakiet prasowy piaggio 2009...

Zbieralismy katalogi zeby wiedziec w czym wybierac w nowym roku. Dlugopisow, breloczkow i innych gadzetow moge wyliczyc na palcach jednej reki...

Odnośnik do komentarza

Tu zamieszczam link do albumu z Targów EICMA 2009. Sa tu prawie wszystkie zdjęcia z naszego wypadu.

Link do całego albumu

Targi bardzo fajne i wiele ciekawych nowo?ci. Mnie najbardziej zainteresowały MP3 hybryda (która według producenta wejdzie na rynek w przyszłym roku) i Bull który zainponował mi swoimi osi?gnięciami whist . Trudno pomin?ć jeszcze inne pojazdy tego typu które zrobi? duże wrażenie !OKK .

PS.Więc przyszło?ć to biały kolor i naped elektryczny whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...