Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko


waw

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem jeszcze się dowiedzieć czy kto? ma ochotę na załatwienie czego? do picia , jakie? pieczywo i oczywi?cie przyprawy w postaci musztardy .

My tzn.ja i stary przywieziemy chleb,musztardę,ketchup i papierowe tacki :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Roni

    13

  • waw

    11

  • Bafka

    9

  • M&M's

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

no to elegancko , kijki się ustruga na miejscu ( chyba będzie taka możliwo?ć ).reasumuj?c - spotykamy sie w niedzielę 09.11.2008 w miejscowo?ci hutki kanki o godzinie 12.00. załatwiamy ja - kiełbasa , bafka - przyprawy , pieczywo i tacki. :lol: .

potrzebny jeszcze sponsor na jakie? pepsi b?dĽ colę ( dla wtajemniczonych leonka lub kubusia ), widelce jednorazowe czy inne jakie? rzeczy.

Odnośnik do komentarza
do wawa.

mamy mały problem , a mianowicie jak migu się rozłoży  :lol: to kto przywiezie siekierkę :lol:

Jak Migu się rozłoży !wchair :lol: (czego oczywiscie nie chcemy), to moja siekierka będzie bezpieczna :D:D i spokojnie mogę j? zabrać.

ps1.

Przywioze napoje i sztućce 1razowe :P

ps2.

kijki na kiełbaski zrobimy na miejscu( panowie prosze zabrać scyzoryki :lol:whist )

Odnośnik do komentarza

Dziegiel !!!! Jak już Migu i Waw pisali, co do miejsca spotkania to:

1.M1 Czeladz godz.11.00 (propozycja Miga) 

2.stacja benzynowa w Sławkowie godz. 11.30

My?le że możliwa jest jeszcze opcja spotkania - Mc donald al. Rozdzienskiego Katowice

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

To może dla uniknięcia kłopotów ustalmy że spotykamy (propozycja M&M's) się ;) na al. Rozdzieńskiego Katowice Mc donald godz 11.00 (niedziela :) ) my?le że wszytkim będzie pasować. :)

Odnośnik do komentarza
To może dla uniknięcia kłopotów ustalmy że spotykamy (propozycja M@M's) się :) na al. Rozdzieńskiego Katowice Mc donald godz 11.00 (niedziela !OKK ) my?le że wszytkim będzie pasować. !OKK

:):);):) !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To może dla uniknięcia kłopotów ustalmy że spotykamy (propozycja M&M's) się ;) na al. Rozdzieńskiego Katowice Mc donald godz 11.00 (niedziela :) ) my?le że wszytkim będzie pasować. !w00t

nooo.... mi nie będzie pasować :)

ale dam sobie jako? radę :)

proszę niech kto? w skrócie opisze miejsce spotkania w hutkach co bym sie nie bł?kał po okolicy !tank

Odnośnik do komentarza

Więc zostaje mc donald w Katowicach o 11 Ok!

Migu ! Je?li się nie rozłożyłe? doszczętnie :) , i jaka? Twoja czę?ć pozostaje na tym ziemskim padole !tank , to może spotkamy się tam gdzie ostatnio !w00t , czyli stacja paliw po prawej przy wyjezdzie z Tychów ok godziny 10.30 ? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jak to się wyłamuje , to nie s? półkolonie w mozambiku tylko ognisko dla maxiskuterowców !tank

niech no tylko kto? spróbuje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Muszę Was zmartwić ale nie mogę! nie mogę! ............... omin?ć takiej okazji i nie spotkać się z Wami. :blink:

Zreszt? kto? musi dokumentować kolejne spotkanie regionalne :rolleyes:

Roni nie przejmuj się - Ciebie obj?ł program adopcyjny "I TY MOŻESZ BYĆ W |LˇSKIM REGIONEM" :unsure:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

juz na chacie !

miło było i będzie co wspominać , wszystkim senkju za wspaniał? atmosferę i w ogóle , jeste?cie naprawdę fajnymi ludĽmi . :rolleyes:

pzdr

roni i rybcia :unsure:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Roni już zwiedzał Ogrodzieniec i nie tylko przy dojeĽdzie do Hutek ;)

a i trochę kilometrów do domku mieli.

Dziękuję za miłe spotkanie, to jak pisze Waw nic nowego. Do nastęnego :rolleyes::P;) !tut :P;):P !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również dotarli?my już do domu (ok. 17,30) było tak jak zwykle..........czyli super ;) !OKK Zaczynamy już odliczanie do następnego spotkania z Wami.

PS. Patryk bez zdjęć się nie liczy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...