Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie Sezonu


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Migu,

ja mogę na Was czekać pod Młynem. Będzie dla mnie zaszczytem poprowadzić tak zacn? grupę na Zakroczymsk?. :D Możemy się również spotkać gdzie? po drodze, zaoszczędzicie trochę czasu na dojazd do Starego Młyna. Np okolice Pl. Zawiszy, to jest po drodze.

Telefon do mnie: 601 96 35 80

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • eMKa

    6

  • Roni

    5

  • GRinKU

    5

  • Migu

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Nam także będzie bardzo miło mieć takiego przewodnika :) . Pl. Zawiszy mógłby być tylko nie umie sprecyzować o której dojedziemy, żeby? nie musiał czekać (będziemy dzwonić).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie ma problemu. Mieszkam w pobliżu Pl. Zawiszy. Zadzwoń, jak będziecie w Jankach, a ja postaram się Was namierzyć zanim dojedziecie do Pl. Zawiszy. Jak żółty t-max będzie próbował co? mieszać, to znaczy, że to ja. :)

Odnośnik do komentarza
Mamy niewielki zapas czasowy (a droga daleka) więc boje się, że nie będzie czasu szukać.

Koledzy - jakby co, to na Was zaczekamy. JedĽcie tak, że by dojechać szczę?liwie - czas jest spraw? umown? (choć punktualno?ć to cnota sam wiem, że nie zawsze da się być cnotliwym :)) a Wasze zdrowie i życie jest NajWażniejsze.

Worlan się Wami zaopiekuje na pewno skutecznie :) .

Gdyby jeszcze kto? miał kłopot z dojazdem należy:

z Wisłostrady zjechać w ul. Sanguszki (budynek PWPWz jednej, Cytadela z drugiej), skręcić na pierwszych ?wiatłach w lewo w ul. Zakroczymsk? - ko?ciół będzie widoczny po prawej stronie, ale niestety fragment Zakroczymskiej przed Tob? jest jednokierunkowy - dwa wyj?cia: przeprowadzić skuter 100 metrów prosto przed siebie lub skręcić w pierwsz? w lewo (za PWPW), piersz? w prawo, pierwsz? w prawo, pierwsz? w prawo (typowa pętelka). I już.

Czekamy.

Gdyby kto? się spóĽniał poczekamy - powiedzmy do kwadransa. Proszę tylko dać znać, że trasa jest "pod górkę" żeby?my wiedzieli. Proponuję na komórkę 507-171-123.

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

Witam!

Przepraszam, że drugi raz powielam post ale to tylko z tego względu, że jest "obrabiany" na kilku topic'ach a informacje od eMKi (lub innych) mog? być przydatne dla wszystkich.

Mareczku (eMKa) dzięki za info. Ty to jednak jeste? Twardziel!!!

Woln? sobotę mam już załatwion?. Z tego co już mi wiadomo, wyjeżdżasz z Gdańska w sobotę rano ok. 06:00. Zapewne nie będziesz sam, więc mam zamiar doł?czyć do Ciebie i ekipy z 3miasta (i ewentualnie z okolic).

Jutro zadzwonię i ustalimy konkrety: tzn. dokładnie o której i gdzie? OK?

Postaram się wyruszyć ok. 04:00 (ciemno jeszcze i zimno, ale co tam! :) ) i mam nadzieję doł?czyć do Ciebie i pozostałej ekipy.

Kwestia noclegu z soboty na niedzielę pozostaje otwarta. My?lę, że raczej nie powinno być problemu, w końcu to Stolyca :) Tym bardziej, że sporo ludzi będzie z Południa Polski i będ? mieć podobny dylemat.

Gorzej natomiast ze schronieniem dla naszych :):):D:)

W większo?ci przypadków przy hotelach s? tylko parkingi niestrzeżone, a na takim raczej bym nie chciał zostawić na noc swojej pociechy. Wiem, że moja Majeczka stara ale bałbym się j? zostawić pod przysłowiow? chmurk? bez opieki.

Czy w zwi?zku z powyższym (najlepiej Warszawiacy) maj? jakie? propozycje dla zamiejscowych? Czy może problem da się rozwi?zać na miejcsu?

Pozdrawiam Wszystkich!

Niech Moc Będzie z Wami (i ze mn? też) a |w. Krzysztof niech prowadzi.

Odnośnik do komentarza

Pozostaje mieć nadzieję że pogoda będzie tak ładna jak dzisiaj, a wtedy "banan" na twarzy murowany.

Dobrze że już komarów i much tyle nie ma bo się można po drodze przeje?ć !scooter

Odnośnik do komentarza
Dobrze że już komarów i much tyle nie ma bo się można po drodze przeje?ć  ;) [/color][/i]

Bzzzzz Witam.

Żeby? się nie zdziwił ile jeszcze Komarów !tut można spotkać po drodze i nie tylko komarów :wacko: !scooter !TAZ !tut !scooter .

Nie wiem co jeszcze wstawić?????

Może to !wolf

o i to jest fajne :(;):(

A co pozdrawiam, a komary s? cool

Bzzzzzzz, bzzzzzz !scooter !tut !tut !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

heh , ja i moja żoncia też już w domu a na sam? my?l że nie mogli?my jechać z wami do roztoki aż mnie skręca :wacko: .

no cóż może innym razem !OK

dziękuję moim towarzyszom podróży , emce , worlanowi za pilotowanie i w ogóle . ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Aku padł, znaczy koniec sezonu 2oo :wacko:

Serdeczne podziękowania dla eMKi za celebrację Mszy, gor?c? herbatkę i poczęstunek. Dzięki i szacun dla przybyłych z odległych stron, jeste?cie ;) . Artix, dzięki za ognicho, Mamu?ka dzięki za wszystkie niezbędne dodatki do pieczonej kiełby, a i bym zapomniał, Roni i żonka, Wasze ogóry i grzybki były super !OK , (na fotkach możecie zobaczyć puste słoiki) :( , gruszek nie dali?my rady spróbować ;), a słoiczek sałatki został w kufrze !YES ..

A tu kilka fotek:

Nasz Brat Marek

emka.jpg

Msza

msza.jpg

Abach dzieli kiełbę

abach.jpg

Artix ł?czy się z nawigacj? Gosi

artix.jpg

A tu wszystkie fotki jakie zrobiłem:

Zakończenie sezonu 2008

Odnośnik do komentarza

W domku :lol:

Marku wielkie dzięki :D Córka dopiero w domu się przyznała, że w czasie mszy łzy poleciały jej ze wzruszenia a ja my?lałem, że się przeziębiła.

Artur dziękuję za ognisko, w ten zimny dzień było jak znalazł :) Grzesiu dzięki za kiełbaski, nie wiem jak Ty to robisz, że ekspedientki wyjmuj? dla Ciebie towar spod lady B) Mamu?ka dzięki za przygotowanie czę?ci konsumpcyjnej B) Sorry za niedogodno?ci podrożowania cieżarówka !OK I specjalne podziękowanie dla Mamy Emiksika, ci co byli, wiedz? za co ;) Nie będę rozpowiadał, bo następnym razem się nie załapię :D !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
  I specjalne podziękowanie dla Mamy Emiksika, ci co byli, wiedz? za co  :lol:  Nie będę rozpowiadał, bo następnym razem się nie załapię  !YES  !OK

A to szachraje, nic nie powiedzieli, nie pokazali, nie dali :D;):D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja dziękuję za strawę duchow? i cielesn? oraz wspólnie spędzony czas :lol: .

Szczególne słowa uznania dla tych którzy przejechali po kilkaset kilometrów żeby się spotkać !OK .

Oby do wiosny :D .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

I ja dziekuje wszystkim za przybycie, Emce za bycie kapelanem klubu i wszystkim ktorzy zmarzli dzis przez setki kilometrow zeby spotkac sie na krotka chwile, oraz tym ktorzy znalezli czas zeby wspolnie spedzic sobote a nie mieli zbyt daleko.

Odnośnik do komentarza

Miło było nam (mnie i mojemu plecaczkowi) poznać obecn? dzi? brać Maxiskuterow? :lol:

To jest klimat, którego nam było potrzeba!

Mamy nadzieję że będziemy mogli się zameldować na mastępnych spotkaniach!

Dzięki dla Roniego wraz ze swoj? drug? " super połówk?"za ciepłe przyjęcie i za przygarnięcie wraz z "grup? ?l?sk?" w trasie. Mamy nadzieję że na Majce z najmniejszym silniczekiem w grupie zbytnio nie opóĽniali?my podróży. BuĽka wszystkim i do zobaczenia! Msza |w., przejazd przez Wa-wę i ognicho pozostanie jako miłe wspomnienie przez długie zimowe wieczory i jedyne co moze zatrzeć wrażenie to następny zlot.

Ps. Szkoda że zima idzie........

......A'propos moja żonka id?c za ciosem zarejestrowała się dzi? na forum jako PadiQ !OK

Odnośnik do komentarza

Ja również dziekuje za super imprezke. Byłem pierwszy raz na mszy i na ognisku. Msza zrobiła na mnie duże wrażenie. Zwłaszcza prowadz?cy. Obiecuje już zawsze z Wami jeĽdzić na wszelkie zloty i spoty. Oczywi?cie w miare możliwo?ci. Dziękuje również sponsorowi ogniska.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Gratuluję udanego wypadu. Niestety mi nie udało się wybrać razem z Wami ale słyszałem, ze było fajnie !OK

Migu, Waw, dzięki za imprezę :lol:

Pozdro.

wiem ,że migu i waw mieli nocować w wawie i dopiero w niedziele wracać do siebie na ?l?sk . ciekaw jestem co wy?cie tam jeszcze robili ? :D

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękujemy za wspaniałe spotkanie. Podziękowania dla naszego Kapelana za piękne kazanie. Pełen szacun dla koleżanek i kolegów którzy zechcieli przyjechać wiele setek kilometrów w tym zimnie aby się razem spotkać. Żal tylko, że nie mogli?my ogrzać się z Wami przy ognisku w Rostoce !scooter . Pozdrawiamy i jeszcze raz WIELKIE DZIEKI. Do zobaczenia

Tomek i Ania

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...