Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jednodniowa wycieczka w niedzielę 10.08


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

Bobas, dzięki za podziękowania. :)

Robson, może w końcu będziesz miał czas pogadać ze starym zgredem. !scooter

Pomysł fajny ale 24.08. to niedziela. Nie wszystkim pasuje. :) Jak wiadomo niektórzy zaczynaj? w poniedziałek pracę (pewnie byłoby więcej chętnych /osobi?cie, ja mam urlop/). Możliwe również, że niektórzy chcieliby przenocować i wrócić dnia następnego.

Co s?dzicie o małej zmianie na 23.08. (sobota)?

Mam nadzieję zebrać 5-6 maniaków 2oo.

Zlocik może okazać się większy niż nasz (Abacha) z 10.08.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Co s?dzicie o małej zmianie na 23.08. (sobota)?

Z tego co wiem to prawdopodobnie większo?ć Kujawiaków pracuje w sobotę. !OK

St?d wzi?ł się pomysł z niedziel?. :)

Upiór, ten Gniew to ?wietny pomysł. Pozwiedzamy zameczek, wypijemy kawusię, po?migamy po okolicy i będzie super!!!!!!!

Bobas

Odnośnik do komentarza
Gość kastanietos

witam co do spotkania to było bardzo fajnie kawalkada robiła wrażenie i bardzo sobię cenię takie wypady jak by co to ja jestem zaaaaa je?li tylko czas pozwoli spotykać się w takim fajnym gronie ........ postulował bym o spotkanie z jakim? noclegiem s?dze że po sezonie wakacyjnym nie będzie z tym problemu (jakowe? ognicho kiełbaski zupa chmielowa zwłaszcza że ja jednemu skuteromaniakowi (agnusowi 0 ;)muszę cosik nalać do kufelka pozdrowienia dla braci w spalinach !OK

Odnośnik do komentarza
Co s?dzicie o małej zmianie na 23.08. (sobota)?

Z tego co wiem to prawdopodobnie większo?ć Kujawiaków pracuje w sobotę. !OK

St?d wzi?ł się pomysł z niedziel?. :)

Upiór, ten Gniew to ?wietny pomysł. Pozwiedzamy zameczek, wypijemy kawusię, po?migamy po okolicy i będzie super!!!!!!!

Bobas

z Gniewu prom do Kwidzyna jest :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie Pomorzanie i Kujawiacy !OK Chętnie bym pojechał na tzw. dwudniówkę , tj.23-24 sierpnia , tylko nie wiem czy uda mi się załatwić wolne w sobotę.

Na razie pozostaje 24 niedziela .

Agnus - może wreszcie sie spotkamy na dłużej niż kwadrans :)

Odnośnik do komentarza

Witam .

Panowie , propozycja 24 padła od naszej nowej znajomej Ka?ki tak jak w temacie warto było by poczekać na Jej zdanie na temat tego co planujemy !OK .

Co prawda ja w sobote niestety praca , dlatego padł pomysł z niedzielnym spotkaniem co na kujawsko pomorskim napisała Ka?ka .

Pozdrawiam Upiór .

Odnośnik do komentarza

O.K. poczekajmy, aż się Ka?ka wypowie. Panie - przodem!

Je?li ?pi, to proszę obudzić!

Poczekajmy, byle nie za długo, bo czas ucieka, a chętnych może być sporo (sam mogę skrzykn?ć ok. 5 chłopa + kilka kobitek /z tym różnie bywa, jak to z kobitkami/. !OK

Odnośnik do komentarza

Witam

Agnus oczywiscie że tak , poczekamy tak my?le do 21 sierpnia a potem ustalimy co i jak . Ale paskudna pogoda prawie cały czas pada !yeah !placz1 .

Tak więc czekamy na reszte szanownych Państwa !YES .

Odnośnik do komentarza
Witam

Agnus oczywiscie że tak , poczekamy tak my?le do 21 sierpnia a potem ustalimy co i jak . Ale paskudna pogoda prawie cały czas pada :lol: !OKK .

Tak więc czekamy na reszte szanownych Państwa !tut .

OK. To tak się umawiamy. 21 sierpnia podejmujemy ostateczn? decyzję.

Pozdrowionka dla wszystkich Burgmaniaków.

Bobas

Odnośnik do komentarza

Witam .

Panie Panowie , po rozmowie z Bobasem zapadła godzina 12 00 na zamku .

Oczywiscie jest to godzina wachliwa +,- .

Pozdrawiam znajomych i maxi z Pomorza .

Upiór . !OKK .

Odnośnik do komentarza

/kopia tego co na Kujawsko-pomorskim/ dla tych, co nie czytaj?.

:

Witam Kujawiako - Pomorzaków!

Jutro "by phone" rozpuszczam wici po kolegach z okolicy.

Ja z Łeby w/g Map24 mam do Gniewu ok. 170 km (najkrótsz? tras?), kolega albo dwóch na biegowcach z okolicy - podobnie, "młody" z Lęborka będzie miał lajcik tzn. ok. 30 km mniej, kolejni: eMKa z Darłówka (ok. 250 km), Arkoss i Kastanietos ze Słupska maj? ok. 30 km więcej ode mnie. Zapewne będ? jakie? "plecaczki" !tut i być może jacy? cichociemni spotkani po drodze, na których specjalnie bym nie liczył. Nie wspominam Abacha, Plebana i pozostałej ekipy z 3miasta, bo Oni s? "nieobliczalni" i mog? nas wszystkich przebić :)

Razem, licz?c skromnie może być nas... całkiem duża kupa :D;) !scooter

Niech się w końcu Ka?ka odezwie, bo !OKK trudno utrzymać na wodzy (tzn. w cuglach)! :D

Władek <Agnus>

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...