Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jednodniowa wycieczka w niedzielę 10.08


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

Mam plan, o ile pogoda pozwoli, na jedniodniow? wycieczkę w niedzielę 10 sierpnia.

Planuję wyjazd o godz. 9.00 z Gdańska, przez Kartuzy, Sierakowice, Słupsk do Ustki. Tam pierwsza przerwa, sprawdzamy czy w morzu woda jest słona :D i ruszamy przez Postomino do Darłówka. Na miejscu, jeżeli eMKa znajdzie chwilkę, wypijemy kawę i powspominamy stare czasy whist Następnie pokręcimy się trochę po okolicy, jaki? obiadek i zbieramy się do powrotu.

Wracamy przez Sławno, Korzybie, Suchorze, Kołczygłowy, Borzytuchom, Bytów, Ko?cierzynę i Przywidz. W sumie trasa liczy ok 400 km.

Jeżeli ktos jest chętny, zapraszam.

Wyjazd niedziela, 10.08 godz. 9.00 Multikino Gdańsk.

Odnośnik do komentarza

Cze?ć!

Bardzo możliwe, że doł?czę do Ciebie (do Was?). Może w końcu będę miał szansę na bliskie spotkanie III stopnia z eMK?. Być może uda mi się namówić jeszcze dwóch ziomali ze Słupska (Arkossa <YP400> i Kastanietosa <YP 250>). Potwierdzę jutro w godzinach póĽno-popołudniowych.

Odnośnik do komentarza
Bardzo możliwe, że doł?czę do Ciebie (do Was?).

Bardzo się cieszę. Możemy pojechać przez Lębork i Łebę. Trasa będzie dłuższa, ale jednego dnia zaliczymy trzy znane nadmorskie kurorty Łebę, Ustkę i Darłówko !OKK Sprawa trasy jest otwarta, najważniejsza jest pogoda. Ma być to jazda dla przyjemno?ci ;) A jak będzie tak jak dzi?, to wolę złapać pilota i otworzyć browarka :D !scooter

Odnośnik do komentarza

W sobote wybieram sie do Gdanska na imieniny mojego przyjaciela ROMKA.Nie ukrywam ze pomieszkuje w Gdyni opiekujac sie mieszkaniem mojej corci ktora obecnie przebywa na Szpicbergenie.Chetnie bym z Wami pomknal na taka przejazdzke,ale nie wiem czy zechcecie mnie w swoim gronie goscic.Ja mam bardzo skromnego Burgmana i nie wiem czy za Wami podaze.Moja ukochana ma tylko 200 cm pojemnosci,ale jest bardzo zwawa jezeli jej na to pozwole.Reszta nalezy do Was ?Mysle ze do niedzieli sie wypogodzi i ten cholerny wiatr ustapi.Gdyby pogoda sie pogorszyla ,przyjade autem.Pozdrawiam z pieknego Torunia Andrea. !OKK :);) !scooter !OKK

Odnośnik do komentarza

andrea, pojemno?ć nie ma znaczenia i tak prowadzi najwolniejszy. Martwię się bardziej tym, czy będziesz w stanie po tych imieninach !OKK !scooter

Odnośnik do komentarza

Trochę póĽno, ale lepiej...

Wici rozpuszczone.

Arkoss jak widać już się zameldował, Kastanietos pewnie jutro da znać (Słupsk). Być może doł?cz? do nas jeszcze 1 lub dwa biegowce (z mojej okolicy) i Majeczka X-max 250 z Lęborka.

To na razie tyle.

Analizuj?c prognozy, w niedzielę nie powinno być chyba tak Ľle.

P.S.

Abach. Proszę o PM z numerem komórki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Podsumujmy :D

Co do trasy (nie było uwag) podaję dokładnie:

Wyjazd Gdańsk Multikino 9.00

Jeżeli kto? będzie doł?czał z Gdyni, spotykamy się w Żukowie na stacji Orlen 9.20

Z Żukowa kierujemy się na Kartuzy, Sierakowice, Czarn? D?brówkę i wyjeżdżamy na drogę nr 6 w okolicach miejscowo?ci Nw. D?browa. Szóstk? lecimy do Słupska. Prawdopodobnie będziemy tam przed 11.00. Dla doł?czaj?cych w Słupsku proponuję stację paliw na wjeĽdzie szóstk? na pierwszym rondzie. Chyba Statoil o ile sie nie mylę. Od tej chwili, ramy czasowe s? niesprecyzowane, zależne od woli uczestników. Kierujemy się do Ustki, tam przerwa. Następnie przez Postomino do Darłówka. Tam planujemy kawkę i póĽniej obiad :D

Wracamy przez Sławno, Korzybie, Suchorze, Bytów, Ko?cierzynę, Przywidz i meta Gdańsk. W sumie ok 370 km.

Mam nadzieję na dobra pogodę.

Gdyby jednak zawiodła, będe odwoływał wycieczkę o 8.00 w niedzielę :D

Odnośnik do komentarza

Adam dobrym kolegom pogoda dopisze napewno , miłej wycieczki oraz szeroko?ci życzę wszystkim , niech wam słonko sprzyja cały dzionek . Pozdrawiam serdecznie maxi !yeah :blink: .

Odnośnik do komentarza

Fajoski wyjazd się szykuje. Pogoda będzie niezła.

Jutro jestem jednak umówiony na masaż kręgosłupa, którego nie mogę odwołać.

Życzę Wam szeroko?ci oraz znakomitej pogody !yeah

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam jak zwykle o odpowiedniej porze. :angry:

Po telefonicznych konsultacjach: do karawany pod?żaj?cej na plastikowo-stalowych wielbł?dach z Gdańska i Gdyni doł?cz? w Sierakowicach na skrzyżowaniu w kierunku Słupska kolejne wielbł?dy poganiane przez: "Młodego Adepta" imieniem Piotr /ksywka nieznana (w trakcie rejestracji na Burgmanii) - wielbł?d(dzica) o imieniu "X-max 250" w kolorze bliżej nieznanym, oraz moja leciwa nieco samiczka o imieniu "Majesty Dx 250" w kolorze DarkBlue.

Planujemy wyjazd z Lęborka ok. godz. 09:10 ze stacji "Statoil". My?lę, że zd?żymy do Sierakowic przez następne 30 minut. Je?li będziecie szybsi, to mam nadzieję, że poczekacie. :blink:

Dzięki dziwnemu zbiegowi okoliczno?ci będę obecny razem z moim Prywatnym Fotoreporterem czyli z "Upart? Matr?" !yeah

W Słupsku doł?czy do nas jeszcze Arkoss poganiaj?cy nieco grubsz? wielbł?dzicę o imieniu "Majesty 400" w kolorze DarkBlue.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pogoda nie spłata nam figla.

Odnośnik do komentarza
... jest pięknie  :blink:

To był news z 8 rano. PóĽniej było gorzej, ale nie beznadziejnie !scooter

Już po wycieczce. Trafili?my do domu przed 20.

Przyznam, że nie spodziewałem się takiej frekwencji. W sumie w wycieczce pojechało 11 skuterów. Majesty 250 x 2, 400 x 3, X-Max 250 x 1, Burgman 400 x 1, 650 x 3 i moja chińska ch**nia :angry:

Zgodnie z planem "zaliczyli?my" Ustkę i Darłówko. eMKa czekał na nas już w Darłowie i zaprowadził bezpiecznie pod sam? plebanię (tak to się chyba nazywa :lol: Pleban może co? będzie wiedział :lol: ) Była kawa, herbata i ciasteczka. Jeszcze raz wielkie dzięki Marku. Było bardzo miło :o

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wycieczce. Super było poznać nowych maximaniaków i spotkać się ze znajomymi. Do następnego razu....

KILKA ZDJĘĆ

Odnośnik do komentarza
..... i zaprowadził bezpiecznie pod sam? plebanię (tak to się chyba nazywa :lol: Pleban może co? będzie wiedział....

Klasztor matole, klasztor !scooter :lol::blink: no ale niech się eMKa wypowie :angry:

Odnośnik do komentarza
Klasztor matole, klasztor :blink:  :P  :angry: no ale niech się eMKa wypowie :lol:

Się nam tu Pleban wzburzył, że "plebania" to już nie tylko miejsce przebywania/zamieszkania Plebana :). Jakie? prawa autorskie może mieć !scooter .

Trzymajmy się zatem "klasztoru" :lol: .

Dzięki za odwiedziny - to był ?wietny pomysł. Zapraszam czę?ciej - postaram się odpowiednio wcze?niej ciastek napiec żeby nie zabrakło :o .

Odnośnik do komentarza

Mini relacja z mini imprezy zarejestrowana oczyma Pocz?tkuj?cego Maxi - Maniaka i spisana paluszkami w/w.

Meldujemy się po wyprawie, cali i zdrowi. Pod domek zajechali?my o 20:20.

Nasza cała trasa liczyła ok. 380 km. |rednie zużycie paliwa - ok. 3,8 l/100 km.

Praktycznie przez cały czas pogoda dopisywała. Wprawdzie słoneczka nie za wiele, ale ogólnie ciepło i miło. Tych paru kropelek po drodze można by nie liczyć ale...

Żegnaj?c się w Lęborku z Piotrem (poganiaczem srebrnego X-max'a 250), sam sobie i mojemu "plecaczkowi" dosłownie wykrakałem deszcz, chwal?c dzień przed zachodem słońca, mówi?c na pożegnanie: naprawdę mieli?my szczę?cie, że deszczu było tyle co przysłowiowych kocich łez. Jak na zło?ć chyba, zanim zd?żyli?my wyjechać z Lęborka, gdzie? na "górze" pękła pewnie jaka? rura, albo kto? przewrócił balię z wod?. Do samej Łeby (30 km) ledwo dało się jechać 60-70 km/h i to tylko miejscami. |rednia szybko?ć wyniosła 45 km/h! :P Samochodów z przeciwka 3 razy więcej niż na całej pozostałej 350 kilometrowej trasie. Masakra!

I tu następna niespodzianka - specjalnie nawet nie zmokli?my! Duża szybka Givi w Majeczce naprawdę sprawdza się znakomicie. Przydała by się jeszcze tylko wycieraczka :blink:

Pomijaj?c w/w samotny powrót w strugach deszczu, karawana na całej trasie posuwała się całkiem żwawo budz?c respekt i powoduj?c rozdziawione gęby gapiów szczególnie w Ustce i Darłówku. Po drodze minęli?my się chyba z kilkunastoma o2o różnej ma?ci i wymienili?my pozdrowienia :) Tyle względem samej jazdy.

Odno?nie samej imprezy. Atrakcji było sporo, jak na jeden dzień.

Spotkania na trasie całkiem sympatyczne. Punktualno?ć prawie jak w zegarku szwajcarskim.

Dzięki za dost?pienie zaszczytu pilotowania karawany z Sierakowic do Słupska! Biały kask, żółta kamizelka i karawana z tyłu. To dopiero przeżycia! Wydaje mi się, że mimo wieku urosłem przynajmniej o 1 cm! :o

:) dostały się Pawłowi <Kastanietos> za nie patrzenie na budzik i zwierciadełka podczas pilotażu na odcinku Słupsk - Ustka - Darłowo. Być może jego nowiutki hełm (niestety, już po przej?ciach :P ) posiadał jakie? klapki zawężaj?ce pole widzenia. Nie wiem, nie przymierzałem, bo go?ciu ma łeb, że ho ho. Bałem się, że się w nim utopię. :angry: Na jego szczę?cie, na półmetku czyli w Ustce wyk(u)pił się dwoma, czy trzema kawami i kilkoma ?ledziami bałtyckimi :lol: o czym za chwilę.

Powitanie w plebanii/klasztorze godne podziwu! WIELKIE Podziękowania dla Gospodarza Marka <eMKa> i Gospodyń szczególnie za ciasteczka własnego wypieku! Pełen respekt i szacunek. No, można by trochę ponarzekać: np. zabrakło tradycyjnej polskiej zupki chmielowej lub czerwonego wina marki "M*****e" :) Przyczyna pewnie znana i prosta: kierowcy wielbł?dów nie mog? pić, jak maj? zamiar jechać dalej... bo wielbł?dy z zazdro?ci staj? się nieobliczalne i lubi? płatać figle. Przeważnie jad? za szybko lub lubi? zbaczać z trasy lub co gorsza - bez uzasadnionej przyczyny lubi? się przewracać lub i?ć na tzw. "czołówkę" z osobnikami pod?żaj?cymi z kierunku przeciwnego. :lol:

Jednak trochę szkoda, bo ?ledziki jak wiadomo lubi? pływać w "odpowiedniej" zalewie, a te w Ustce były naprawdę bardzo smaczne! Podziękowania dla taty Pawła <Kastanietos> za te wła?nie smażone ?ledziki!

Kolejne podziękowania dla Adama <Abach> za pomysł i koordynację imprezy! Bez Ciebie nie miałbym o czym pisać. :o

I ostatnie już podziękowania dla Wszystkich Pozostałych Uczestników tego mini zlotu czyli Maxi !scooter -maniaków!

Zastanawiamy się wraz z małżonk? nad podobn? imprez? pod koniec sierpnia. Na razie jest to jednak tylko zamiar. Puki co... szszszszaaaa... (pełna konspiracja). :P

P.S. Abach, mógłby? te fotki zapodać gdzie? w necie w wyższej rozdziałce np. na Picasa Web Albums?

P.S. 2. Nasza relacja fotograficzna - dzisiaj wieczorem.

Pozdrawiamy Wszystkich.

<Uparta Marta> i <Agnus>

Odnośnik do komentarza
P.S. Abach, mógłby? te fotki zapodać gdzie? w necie w wyższej rozdziałce np. na Picasa Web Albums?

Wstyd przyznać, ale ja umić tylko na labfoto. Tak nauczony !OKK A zmniejszam, aby szybciej szło !placz1

Jak chcesz które? zdjęcie w pełnej rozdzielczo?ci, daj znać. Wy?lę w wiadomo?ci email.

Odnośnik do komentarza

No no no ale Wam wypaliło !placz1 . Gdzie? tam co? mnie ?ciska . Ale nie można być takim zaz.....ym . Bardzo miło czyta się posty gdzie cała wycieczka powjodła się , i że wszyscy dotarli cali i zdrowi do domu . Powodzenia i szerokosci dla wszystkich maxi !OKK .

Odnośnik do komentarza

Ale była impreza!!!!

Aż mi jako? licho na sercu, że jechać z Wami nie mogłem :(

Kuj- pom też co? chce zwojować na koniec sierpnia.

To może wszyscy razem się zjedziemy?

Co o tym my?licie chłopaki?

!piwko ;) !scooter ;);):D:P !guns !guns

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle, drugi po Abachu :D !scooter

Upiór i Bobas, macie czego żałować! Ostatecznie możecie odreagować w sposób następuj?cy: ;)

Ciesze się na każd? propozycję spotkań wyjazdowych na o2o a zwłaszcza tych, które można zrealizować. Jeste?my chętni i gotowi (ja i Uparta Marta) na Bliskie Spotkania 3-stopnia.

Tymczasem zapodaję fotki z Bardzo Udanej Imprezy z 10-08-2008.

Wszystkie foto do pobrania w rozdziałce 1600x800. Spokojnie wystarcz? (po zassaniu) na zrobienie fotek w fotolabie w formacie "pocztówkowym".

Tutaj link na picasa:

Wielka impreza małych Ludzi

Życzę miłego ogl?dania i pisania.

Przepraszam za małe opóĽnienie.

Pozdrawiam

Władek <Agnus>

Odnośnik do komentarza

No to mam propozycję.

Spotkajmy się 24 sierpnia gdzie? w połowie drogi między naszymi województwami.

Podajcie proszę jakie? propozycje. :):)

Może znacie jakie? ciekawe miejsca, które warto zobaczyć.

A tak przy okazji- SUPER ZDJĘCIA !!!!!

Pozdrowionka z Chojnic.

Bobas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...