Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Weekendowy wypadzik na Narty


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

Weekendowy wypadzik dobiegł już końca B)

Dla mnie , Kefira , Maximusa i Spinki WEEKENDZIK z przygodami zacz?ł się w pi?tek B) mieli?my wprawdzie w nocy z pi?tku na sobotę ,,ryczeć'' na tratwie u Kefira a następnie w sobote rano dojechać do reszty, ale niestety ze znanych już powodów nie dojechali?my do tratwy .... za to : ,,poryczeli?my '' do?ć gło?no i długo w luksusach w hotelu ATLANTA przy trasie Białostockiej B)

Rano po nocnych tańcach w hotelowym Night Clubie ( gdzie byli?my najważniejszymi bo jedynymi :D klientami ) zapakowali?my Kefirow? Ypke do samochodu Piotrka Goldwinga ( Piotru? - Wielkie dzięki za przyjazd i pomoc ) i zawieżli?my j? na reanimacje do Krisa.

Cieszę się, że zdecydowali?my się jednak dojechać do Nart i poszaleć ze wszystkimi na polu namiotowym - fantastyczne towarzystwo i fantastyczne weekendowe w jeziorku lenistwo B)

Pozdrowienia dla Wszystkich którzy byli B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, miło że wypad wyszedł Wam SUPER...

Ja chciałbym tylko nadmienić, ze dzisiaj grupa Małopolska CK Skutery(w skł?dzie Kubo, Zenek+Madzia i Scottie) wspólnie z grup? |więtokrzysk?(w składzie Majon+Daga) odbyła bardzo fajn? wycieczkę do Gródka(niedaleko Nowego S?cza), pogoda dopisała, pogadali?my, zjedli?my no i trasa była SUPER... Tam jechali?my bocznymi drogami, podziwiaj?c widoczki... Droga powrotna wiodła już główn? drog?(dla Artoxa, który zna się na drogach jak NIKT, to jechali?my drog? Nr. 75,a póĽniej E40 B) ) szybkiego ruchuy, gdzie prędko?ci przelotowe zmieniały się płynnie od 120-150 zależnie od sytuacji... Każdy korek na trasie był NASZ i omijali?my Go labo ?rodkiem drogi, albo poboczem... Raz nawet nie chciało mi się opószczać pasa którym jechałem(a go zamknęli) i tak też jechałem sam jedyny...

Gor?ce pozdrowienia dla Dzisiejszych obecnych... oby więcej takich wypadów... I do zobaczenia w Kielcach na rajdzie...

Pozdrowienia dla WSZYSTKICH, Kubo :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak tylko dodam ze nastepnym razem gdybysmy sie mieli spotkac nad tym samym jeziorkiem to bedziemy mogli spotkac sie w osrodku z "duza iloscia znakow" ;) Ci co byli wiedza o ktory osrodek mi chodzi :) Napewno bedzie bardziej kameralnie i asfalt bedzie jako droga dojazdowa wewnatrz zamiast piaszczystej drogi ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bardzo smacznie i wesoło było. Wielkie dzięki dla Pitera Goldasa za odholowanie mojego parcha. I jeszcze większe dzięki za odholowanie mnie z baru w Atlancie do naszego apartamentu. Nic nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...