Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Weekendowy wypadzik na Narty


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jako ze wczoraj nie dogralismy dokladnie gdzie sie spotykamy, o ktorej i jak jedziemy to moze tutaj sie uda. Dla tych ktorzy nie mogli byc na spocie w R66 i okolicach :D a mieli by ochote potaplac sie w kaluzy i wystraszyc okoliczna ludnosc zapraszam. Moze najpierw ustalmy o ktorej sie spotykamy i gdzie. Ja proponuje 10 rano na McDonaldzie na wylotowce z Wawy tak zwana Gdanska a prawidlowo DK 7 :ph34r: Pozdrawiam

ps.

moze tak 3M by sie ruszylo dla odmiany nad jeziorko no i oczywiscie Uc

Odnośnik do komentarza

No wła?nie, proszę ujajcować jakie? wspólne stanowisko; co, gdzie i kiedy. Musimy Was jako? złapać koło Szczytna.

Najprawdopodobniej pojedziemy z Maximusem dzisiaj pod Augustów i kimniemy się na tratwie na jez. Studzienicznym. Jutro zjedziemy w okolice Szczytna.

No chyba, że wszyscy przyjad? na tratwę :ph34r:)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dokładnie... teraz wszyscy możemy spokojnie spać :D

Badania nas uspokoiły :D:ph34r::D

Ps. Kefir... no jak miło widzieć Twoj? skromn? facjate z flag? Konfederacji w tle :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dobra ale dalej nie wiadomo, o ktorej, gdzie jak i po co :D O minusach pogadamy sobie na Nartach :ph34r: Nie napisalem ze wypad jest pod namioty wiec wypadalo by zabrac ze soba jakis domek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja narazie nic nie wiem bo czasowo zrobiłem się ciasny :ph34r: .

Jak co? bede dzwonił i ewentualnie dojade.

Odnośnik do komentarza

Burgi, ja ci czasowo zaraz dam! Żeby? w rzece stał i pić wołał jak nie pojedziesz! Nie wiem na kogo tam masz kontrakt na sobotę; załatw sprawkę, odstrzel gada i dojeżdżaj do reszty towarzystwa.

Bo inaczej ojcu wszystko powiem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

:D Pomocy..!!! Tylko sie pojawił a już na mnie naciska :D

Czuje pressing :D

Los Kefiros... ty wiesz, że ja z Tob? zawsze i wszędzie ! :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla nieznaj?cych tematu miejscowo?ci Narty chciałbym przybliżyć potroszę zagadnienie. Mie?cinka ta leży na trasie między Nidzic? a Szcytnem w odległo?ci około 15 km od tego ostatniego http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=13843〈=pl. Jest tu niesamowite jezioro |więtajno(Narty) o bajecznej przejrzystej wodzie i plażach piaszczystych prawie porównywalnych do morza Bałtyckiego w Polsce. Zej?cie do wody jest łagodne i jak już pisałem piaszczyste bez żadnej ro?linno?ci (raj dla małych dzieci i pływaj?cych inaczej :ph34r: ).Pole namiotowe na które sie udajemy posiada pełen węzeł sanitarny wł?cznie z ciepł? wod? oraz pod?czenia pr?dowe dla przyczep campingowych i nie tylko.Osobi?cie jeżdżę w to miejsce 19 lat i sentyment nakazuje mi tam powrót przynajmniej raz w roku - i uważam że ta chwila wła?nie nadeszła teraz :D .

Co się tyczy grupy 3M to z Gdańska będ? mieli porównywaln? odległo?ć około 200 km z małym hakiem :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No dobra sprawdzilem, Gdansk ma 203 km, Wawa 192 km, Uc 259 km, Torun 193 km, Lublin 331 km. Mam nadzieje ze poza tymi miastami ktos jeszcze bedzie mial ochote wpasc potaplac sie w bajorku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Co? powoli moje rejony.

Podpowiem od siebie, że wyci?g narciarski jest też w Augustowie :ph34r:

Pozdrawiam serdecznie jako kierowinik od dwóch dni 50tki ;/

Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
:D ale my tam bedziemy trenowac przed olimpiada w Stegnie glownie podnoszenie ciezarow :ph34r: i plywanie synchroniczne. Oczywiscie Narty jak najbardziej aktualne ale obawiam ze gorka nam nie potrzebna, no moze gorka pieniedzy tak :D ewentualanie Narty biegowe do najblizszego sklepu po kolejne ciezarki do podnoszenia bo one strasznie szybko robia sie zbyt lekkie :D Strasznie sie ciesze Simon ze potrenujemy razem :D
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam fakt podjęcia decyzji wybrania się na wspaniały rodzinny wyjazd wakacyjny :ph34r: Ruszam w pi?tek z Maximusem i Kefirem co by pomoczyć nogi z tratwy.

Zobaczymy się z reszt? w sobotę ,,na Nartach ,,

Odnośnik do komentarza

dzieki za info B) rzucilam temat na s3m forum.. moze zbiora sie chetni.. ja mimo szczerych checi chyba jednak bede musiala spassowac bo musze popracowac w ta sobote 7-15 a na noc nie moge jechac bo w nd z rana do pucka juz sie posutawialsimy.. dokad swoja droga mozemy sie wszyscy razem bujnac.. zapraszam(y)..:D

Odnośnik do komentarza
No dobra sprawdzilem, Gdansk ma 203 km, Wawa 192 km, Uc 259 km, Torun 193 km, Lublin 331 km. Mam nadzieje ze poza tymi miastami ktos jeszcze bedzie mial ochote wpasc potaplac sie w bajorku. Pozdrawiam

A Uć to ma w ten wekend nieco ponad 800 i to katamaranem coby przywieĽć familię z wczasów.

Kurza dupa cały czas powtarzam że Rodzina w życiu tylko przeszkadza :D

A tak na smutno/poważnie bardzo żałuje że nie mogę sie zwami zintegrować.....

no niech mnie kto pocieszy uuuuuuuuuuuuu B)

Życzę wody tylko w jeziorze i bezpiecznej jazdy.

RobB. B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Coz Robie szkoda tak zacnego towazystwa jak ty, ale jak mus to mus. Pocieszyc powiadasz B) za tydzien bedziemy sie integrowac choc w mniejszym gronie w Budapeszcie tokajem, potem Nis nawet nie wiem co oni tam pija, no i w Grecji winem ze spritem B) na deser lody wloskie i placek i piwko pod Bratyslawa. To tak ogolnie ujmujac nasza kulinarna wyprawe.

Zreszta dalej nie widze za bardzo chetnych warszawiakow, no moze poza mna i Krisem ktorego jestem na etapie wyciagania z domowych pieleszy w zamian za obietnice ze przez 2 tygodne nie bede go meczyl w zaden weekend zeby zrobil sobie ze mna tysiac km. Jeszcze Mutek kolega na prawie skuterze B):D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

:D Chetnie bym pojechala szczegolnie teraz jak jestem w takim stanie ...ale lekarz zabronil mi ruszac motocykla B) i alkoholu B) ...nawet nie wiem do kiedy.

Wszystko bym zrobila zeby sie wreszcie ruszyc B) ale wypadkow tez nie chce spowodowac B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z ostatniej chwili:

Kefira prawdopodobnie nie bedzie w Nartach z przyczyn technicznych, co prawda wyjechal ale nie dojechal, rozsypala sie wloszczyzna w postaci silnika "by Malossi" 300 ccm. :D To chyba sygnal ze czas parcha wepchnac do rowu i spalic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

to by sie potwierdziło, że z włoskich rzeczy najlepszy jest makaron.... al dente....

buuu... żalll...

a ja wiem! bo przegrał skubany flache to się nie stawi... heh łobuz jeden

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ermi... ja lubie jeszcze Pizze B)

W/ g moich info, które uzyskałem od Kefira poszła uszczelka pod głowic? i silnik dymił na biało B) . Dalsza jazda nie miała sensu tym bardziej, że stało się to wszystko ok. 170 km od Wawy.

Chyba to nie pierwszy raz był problem przez ten KIT Mallosiego :D

Podziwiam Kefira za cierpliowo?ć do wloskich produktów B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Narty i po Nartach :D Bylo sympatycznie, nawet Kefir dojechal choc juz autem, no ale licza sie checi. Fajnie bylo po balowac w tak milym i zacnym gronie. Jest to tak blisko Wawy ze chetnie jeszcze tam kiedys wpadne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Było przesympatycznie jak zwykle zreszt?.

Odkryłem na nowo przyjemno?ć spania w namiocie :D

dzieki za fajne spotkanie no i Artix za graty do ypki B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...