Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BTC Dookoła Europy - czyli 11 ty? km w 15 dni


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak czę?ć wie, a czę?ć nie słyszała, w tym roku postanowiłem objechać z Gosi? kawałek Europy. Założenie jest takie żeby dojechać sobie do Portugalii pn krańcem Europy, a wracać pd czę?ci? Europy tak żeby zamkn?ć kółko. Trasa została obliczona na minimum 9 tys km a max 11 ty?, ale jak to z obliczeniami bywa czasem można się pomylić i o 1 tys km. Start miał być dzi?, ale w końcu ruszamy jutro. Przez Mariusza będę podsyłał sms jakie? dane i jak nam idzie. Sami jeste?my ciekawi jak to wszystko wyjdzie, no ale zeszłoroczne 8 tys km po Skandynawii nie zmęczyło nas, to może w tym roku będę mógł powiedzieć że mam do?ć skutera. Na pewno jedno będzie można powiedzieć wszystkie kraje Europy będ? wreszcie zaliczone na skuterze !yeah

Tak czy siak Burgmania Travel Club przeciera nowe ?lady pod przyszłe wypady !yeah

plan podróży zakłada przeloty dzienne od 300 km do 2 ty? a czy się uda zobaczymy.

wstępny plan to:

Warszawa - Hannover

Hannover - La Rochele (Francja)

La Rochele - La Coruna (Hiszpania)

La Coruna - gdzie? tam po Portugalii

Gibraltar - Barcelona

Barcelona - Lyon

Lyon - Berlin

no i koniec przygody

Berlin - Warszawa

oczywi?cie plany maj? to do siebie że nie zawsze wychodz? a jak wyjdzie, no cóż trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    11

  • Artix

    7

  • Pleban

    5

  • Agnus

    5

Powodzenia / braku usterek, kolizji / wspaniałych widoków / i przyjaznej pogody / spotkań z życzliwymi ludĽmi / a także spadków cen ropy: jej produktów - życzę

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzi? już gadali?my live i wiesz czego Wam życzę... !yeah

Dopiszę jeszcze tylko: wytrzymałego tyłka, karku i odcinka lędĽwiowego :D

Jestem z Wami! Bawcie się dobrze... !yeah

Odnośnik do komentarza

11 tysiecy w 15 dni, fiu fiu !yeah

Artix, Gosiu, tylki to Wy macie ze stali !yeah

Zycze Wam zobaczenia czegos wiecej niz autostrady :D

p.s. po cichu Wam zazdroszcze...

Odnośnik do komentarza

Eh, gdyby nie słaba d**a to pewnie bym jechał z Wami !yeah

A tak to tylko doł?czam sie do życzeń szczę?liwej podróży i oby?cie sobie poogl?dali, pojedli i pojechali tak jak planowali?cie !yeah

trzymam za Was kciuki :D TRZYMAJCIE SIĘ I UWAŻAJCIE NA SIEBIE !!!

RobB. :D

Odnośnik do komentarza

szaleńcy!!!

w następnym roku objedziecie pewnie glob po równiku w te parę dni !yeah ale mieliby?cie co pisać, bo każd? Wasz? wyprawę czyta się doskonale.!!! i z wielk? przyjemno?ci?.

pozazdro?cić ah...

Odnośnik do komentarza

To, że my komputerowcy mamy du*y ze stali to wiem z do?wiadczenia :D

Mam również nadzieję, że i Gosia też to wytrzyma ponieważ matka natura obdarzyła j? w dodatkow? amortyzację. :D;):D

Wierzę, że wam się uda, chociaż zamiar do?ć szalony (bior?c pod uwagę czas)!!!

Też chodzi mi co? takiego po głowie, ale... finanse nie zawsze id? w parze z marzeniami.

Na głowie studia bliĽniaków :P:P

Życzę szerokiej drogi, bezkolizyjnej i bezawaryjnej podróży.

Czekamy na szczę?liwy powrót i relację z wyprawy.

P.S. Dzięki za możliwo?ć podładowania akumulatorków do aparatu.

Odnośnik do komentarza
Eh, gdyby nie słaba d**a to pewnie bym jechał z Wami :P

A mnie się wydawało że miałe? problemy z kręgosłupem :D:D:P

A nie ma jeszcze fotek? A to dopiero jutro wyruszacie!

Już nie mogę się doczekać relacji z wyprawy. Powodzenia oczywi?cie życzę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artix, Gosia życzę Wam powodzenia, wielu miłych wrażeń, żadnych problemów ze sprzętem i szczę?liwego powrotu do domu :D . Też po cichu Wam zazdroszczę i podziwiam za wytrwało?ć.

Powodzenia i czekamy na wie?ci z trasy.

Odnośnik do komentarza

To powodzenia! Szkoda że ja na razie nie mogę się wybrać, chętnie bym pojechał. Tym bardziej że w zeszłym roku strzeliło mi co? do głowy i wybrałem się burgmanem do Chorwacji, Dubrownik. Miał jechać ze mn? kolego drugim burgiem ale się rozmy?lił. Pojechałem razem z 14to letnim synem. Trasa przebiegła w miarę szybko, nie obyło się jednak bez niespodzianek i pięć kilometrów za Zagrzebiem pękł mi pasek napędowy. Na szczę?cie sholowali mi maszynę do serwisu (godzina 18,30 było jeszcze otwarte)i po nocy przespanej w hotelu odebrałem naprawiony skuter koło 13 i pojechałem dalej. Dalsza czę?ć podróży przebiegła bez niespodzianek. Miło było widzieć Polskich turystów widz?cych polskie rejestrację. Zrobiłem 3600 km w obie strony w pięć dni. Z czego 3 dni byłem w Chorwacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...