Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
A mial teraz KERS :( ? Za pare minut wyscig :( ... wyscig w deszczu !tut .

Edit: jak na razie wyscig nudny !bicz , ciekawe kto bedzie winnym wypadku Kubica - Trulli... I znowu SC ...

KERSa mu zdjęli, a winni dzwona s? Ci, którzy powinni mu przez radio powiedzieć, że jedzie przed nim kierowca trac?cy na okr?żeniu 7 sekund. Nie s?dzę aby była jaka? kara.

A RedBull no cóż...Renault !YES

W życiu nie kupie beemki :P;)

Jeszcze będzie dobrze :(

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dawno nie bylo zadnego wpisu :) . Red Bull, BrawnGP, BrawnGP, Red Bull ...

Nie ma to jak kanapki XXL :rolleyes: ...

No i zaraz zaczyna sie wyscig !OKK .

Edit: No i wypadl z gry S.Bourdais ... prawdopodobnie jego miejsce zajmie 19- latek Jaime Alguersuari. Na wylocie jest tez chyba N.Piquet... ten chlopak z Renault od wypadkow :D ...

Odnośnik do komentarza

Brawo za przynajmniej jeden punkt. BMW Sauber rezygnuje ze startow w F1. Jak sadzicie, gdzie bedzie jezdzil Kubica w przyszlym sezonie?

PS. Nie sadzilem ze L.Badoer zaprezentuje sie w taki sposob whist ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jak sadzicie, gdzie bedzie jezdzil Kubica w przyszlym sezonie?

Brown, Wiliams lub Renault.

Albo zostanie w Sauberze, bo zespół nie znika chyba z F1 ?

Może Sauber dogada się z beemk? i odkupi te resztę (80%)

udziałów i będzie kolejny ciekawy (po Wiliamsie i Brownie)

team...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Brawo za przynajmniej jeden punkt. BMW Sauber rezygnuje ze startow w F1. Jak sadzicie, gdzie bedzie jezdzil Kubica w przyszlym sezonie?

PS. Nie sadzilem ze L.Badoer zaprezentuje sie w taki sposob ;) ...

Obstawiam Wiliamsa (duży duch wy?cigów, a mało klimatu korporacyjnego) lub Renault (Briatore jest nieobliczalny - chociaż kiedy? skre?lił Roberta po testach)

Odno?nie L.Badoer'a to rzeczywi?cie dał czadu :(;) . Miałem wrażenie, że wsadzili go?cia z ulicy do bolidu, dali w czartek grub? instrukcję obsługi bolidu oraz regulamin jazdy po torze (ponad 6 tys ojrosów kary na samych treningach to nie w kij dmuchał whist:(:( )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No IceMan też rewelka, pięć miejsc do przodu. Smutno oglądało się jak KERS

wyprzedził Roberta. No i później ten cholerny Glock...

Chociaż Robert wystartował i zrobił pierwszy zakręt po prostu mistrzowsko.

4 miejsce z uszkodzonym przednim "skrzydłem" to i tak rewelacja. ;)

Największa porażka to moim zdaniem Alonso. Mechanicy pewnie dostali po

uszach od kibiców, na szczęście realizator pokazał chwilę później przyczynę

niemożności odkręcenia przedniego lewego koła. Alonso na początku wyścigu

najechał na kogoś i uszkodził mechanizm dokręcania koła...

pzdr

Odnośnik do komentarza

myślę, że Kubica krzywdy sobie nie da zrobić. z tego co podano, to kontrakt jest

tak ułożony, że Renault musi zapewnić auto o osiagach umożliwiających dobre wyniki -

jeżeli nie Polak po roku może szukać innej opcji. tak nawiasem mówiąc miałem

w rękach sprzęgło Sachsa z Ferrrari sprzed dwóch lat - całość wielkości pudełka

z kremem - 80mm średnicy. ciekawostka ze szkolenia w Sachsie - temperatura

robocza 800 stopni

Odnośnik do komentarza

Renault już niby szykuje nowy bolid, więc jest nadzieja. Choć byli już tacy co sobie odpuścili, bo robili nowy bolid, a potem ups nie wyszło, żegnamy się z F1 :(

Robert wie co robi :(

Fernando w Ferrari, ciekawe czy będą wojny na linii Massa-Alonso, podobne do tych z McLarena Alonso-Hamilton !OK

Rubens żegna się zapewne z Brawn GP, a Nico Rosberg z Williamsem, ciekawe czy będzie zamiana ??

Mnie jednak ciekawi inna rzecz kto będzie kolega Roberta w Renault ?

Chciałbym Kovalainena, Robert z resztą też :(

I wtedy Raikonen w McLarenie :D

Odnośnik do komentarza

Raikonen twierdzi, że jedyną opcją jest McLaren, więc Kovalainen odchodzi.

Nie chcę Heidfelda w Renault <_<

A kto będzie, oby ktoś odpowiedni dla Roberta !OKK

A Bruno Senna w Camposie, już oficjalnie !OKK

Najbardziej w tym sezonie szkoda mi Rubensa, na początku było widać, że są Team Orders, dopiero w połowie sezonu jak Rubens się poskarżył, to walka była równa <_<

Odnośnik do komentarza

Na razie nie za ciekawe wiesci z Renault, wydaje mi sie, ze po takim postawieniu sprawy, nikt z "liczacych sie" kierowcow kontraktu z nimi nie podpisze...

Mozna miec tylko nadzieje, ze brak kasy nie odbije sie negatywnie na sezonie 2010. Jednak ja jestem innego zdania, cale to "zawirowanie" wokol Renault bedzie widoczne w trakcie nastepnego roku :D .

Edit: No i mamy Mercedes GP !scooter .

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie o prezentacjach bolidów ?? Ferrari jak Ferrari, swój styl, McLaren jak dla mnie cudny, BMW Sauber - pokraka do potęgi n-tej, Renault i tu jest problem, podobno jutro na testach ma być pokazany :/ Są 2 nosy i 3 konfiguracje, raz ma wybrzuszenia al'a Red Bull raz nie, nos w ogóle nie pasuje do kokpitu od spodu :/

Cyrk :/

Kask Roberta nawet fajny, nowy partner Witalij też ok.

Rubens ma fajny kask na ten sezon (stary ciut przerobiony). A na fotkach kasku widać 2 kominy nad głową !OKK Będzie techniczna wojna whist

Odnośnik do komentarza

Na tyle to sie tym sportem nie pasjonuje :P , czekam po prostu spokojnie na termin pierwszego wyscigu whist ... Chcialbym, zeby w tym sezonie sprobowala swoich sil jakas kobieta.

PS. Ale MotoGP i F1 sa naprawde ciekawe od lat B) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kobieta w F1 ? :D

Są pewne przymiarki, o Danicy Patrick mówi się już od dawna.

Ale prawdziwą sensacją byłaby nasza Natalia Kowalska :D

W każdym razie za obie kobitki trzymam kciuki, oczywiście z

przewagą dla Natalii.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zakończyły się kwalifikacje do GP Bahrajnu. Robert jechał na bolidzie w jedynie słusznym kolorze. !tut Zakończył na 9 miejscu.

Trzymamy kciuki przed jutrzejszym wyścigiem !happybth Jedź Robert, jedź.....

Renault_przedstawilo_rok_3876962.jpg

Żółty z czernią pięknie się prezentuje, prawie jak mój T-max !happybth !tut !happybth

Odnośnik do komentarza

No zaczyna się sezon jak zwykle od kłopotów :ph34r:

Na ostatnim okrążeniu Robert (i elektronika) popełnili błąd i Robert ma uszkodzoną oponę przednią. Poprosili FIA o wymianę tej 1 opony, na używaną z Q2. FIA powiedziało, że jak wymieni to startuje z alei serwisowej.....

Gdyby nie ten błąd to byłoby ok. 5 pozycji !OK

Odnośnik do komentarza

Nieeeee, wygrana raczej nie (no chyba, że w taki sposób jak w Canadzie), podium - no może, ale ok. 6 miejsca czemu nie :lol: RBR nie odpowiada ten tor. Robert na 1-szym treningu miał największego V-maxa, a na drugim treningu drugiego.

Mercedes też chyba złapał zadyszkę. Myślę, że jutro bój o PP stoczą dwaj starzy rywale: Scuderia Ferrari vs McLaren. O 5-6-7-8 miejsca będą się bić Renault z RBR, a o 9-10-11-12 Mercedes z Force India.

Myślę, że Robert będzie miał w niedziele z 5-6 miejsce.

Odnośnik do komentarza

Wielki szacun dla Kubicy !sciana !sciana

2 miejsce to kapitalny wynik :)

Trochę fartu, ale i duuuuużo umiejętności. Zatrzymał Hamiltona, który jechał szybszym bolidem a i tak nic nie zrobił !OKK (no może zniszczył opony, tak jak nastepny komplet).

To był prawdziwy wyścig :)

PS. Swoją droga nie przewidziałem, że do walki o zwycięstwo w walce McLaren vs Ferrari włączy się Robert :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

wg mnie dziś utrzymane 2 miejsce nic nie miało wspólnego z fartem

Jedynie umiejętności i jeszcze raz umiejętności. Robert świetnie przyblokowywał i wyprowadzał bolid na zakrętach. Hamilton za bardzo wziął do siebie, że może wszystko.

Trochę ryzykowna taktyka z oponami (5 okrążeń przed końcem zacząłem się martwić czy dobrze zrobił, że nie wymienił. )

Ale patrzeć od strony, co jeszcze by mógł a co już ma to taktyka dobra.

Button'a juz i tak by nie dogonił nawet po wymianie opon a Massa i Alonso byli w podobnej sytuacji więc szanse wyrównane. W grę wchodziła już umiejętność jazdy.

Dawno nie widziałem tak emocjonującego wyścigu. Oby takich więcej wtedy jest na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...