Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zagadka


Qw@ki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

CZE|Ć gratuluję (black) nabytku,co do czarnych 400 to wiosn? diler z rybnika sprzedał takowego ,prawdopodobnie poszedł gdzie? pod o?więcim

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jako oblatywacz mogę potwierdzić wspaniało?ć nowego sprzętu.

Sorki że dopiero teraz ale ciężko się pisze ujeżdżaj?c czarn? bestie :)

Ps. tylko jak ja potem wsi?dę znów na mojego uchatka chyba se amputuje nóżki.

Odnośnik do komentarza

Rav

Najwspanialsze gratulacje, że Twoje cacko już obok Ciebie :) Wiem jaka to rado?ć jak się patrzy na stoj?cy - nota bene - w Twoim garażu skuterek gotowy do lotów.

Życzę Ci wielu miłych chwil z Burgerem i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do tego jeszcze dzi? zdałam egzamin na kat A za pierwszym podej?ciem ;) Wreszcie zgodnie z prawem mogę pojeĽdzić burgerkiem:).

Odnośnik do komentarza

Witaj Ravenko... ;)

Gratuluję pięknego Burgiego - niech się Tobie dobrze sprawuje! A je?li chodzi o prawko, to tymbardziej miła wiadomo?ć. Wiem, co czujesz, bo...ja także wła?nie dzisiaj zdałem na kat. A - będziemy mieli na prawku tę sam? datę ;)

Gor?co pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratuluje jazdy na legalu ;) Okazuje sie ze to wcale nie jest to takie trudne. Witaj w gronie AA ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej :rolleyes:

Również jak największe gratulacje :):):D

Czy mógłbym prosić o krótk? relacje z egzaminu, widzę że jeste? z Warszawy to jak moge prosić o malutki opis co i jak, czy było ciężko, jak motocykl egzmaniacyjne się sprawował.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W sumie jak już tak wszyscy widzę, ze odpisuj?, to też mogę przecierz i batów nie dostanę :rolleyes: ...

Tak więc GRATULACJE Rav za zdanie egzaminu na prawko A... z tego co piszesz, że za pierwszy podej?ciem go zdała? wynika, ze jeste? POŻˇDNˇ Skuterzystk?...

Teraz sa takie zcasy, że ludziom ciężko jest zdać tak szybko jak udało się to Tobie, Mnie i innym na tym forum... Tego wytłumaczyć się nie da...

Tak więc czekamy na relację jak się jeĽdzi Tobie Burgundem po dłuższych trasach...

Pa :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Czy mógłbym prosić o krótk? relacje z egzaminu, widzę że jeste? z Warszawy to jak moge prosić o malutki opis co i jak, czy było ciężko, jak motocykl egzmaniacyjne się sprawował.

Nie mam niestety takich zdolno?ci opisowych jak Kubo, ale postaram się trochę omówić sprawę.

Zdawałam w Warszawie na ul. Odlewniczej, jest to jedyne miejsce egzaminowania na kat A. Na egzamin czekasz około 8 dni, naraz zdaj? 3 osoby, ta, która ostatnia zaliczyła placyk jako pierwsza jedzie na miasto.

Plac egzaminacyjny nie wygl?da "standardowo". Slalom między pachołkami jest w kształcie krótszych boków trójk?ta (po 3 pachołki na bok) a wzniesienie ma w najwyższym punkcie koło 20 cm co powoduje, że nie wiesz czy już przez ni? przejechałe?, czy jeszcze jeste? na górce. Najpierw przeprowadzenie motocykla, potem górka, slalom, ósemka, powrót slalomem zawrócenie i postawienie motocykla. Przy slalomie i ósemce nie trzeba używać kierunkowskazów. Po przejechaniu kilku ósemek egzaminator daje znać że można już zjeżdzać.

Motocykla Hondy CBF 250, egzaminator nie pozwalał rozgrzać. Ale po opinni 2 zdaj?cych nie było z nim problemu. W tej sprawie się nie wypowiadam bo zdawałam na uhatku.

Następnie miasto. Dostajesz odblask i PMRa, no i musisz pamiętać, żeby ich nie zgubić. Przez pmra nawet je?li znasz trasę egzaminator podaje gdzie masz skręcać.

Jak potrzebujesz dokładny opis trasy to mogę go przygotować. Ogólnie warto przejechać się ni? i pamiętać o wszystkich głupotach typu ograniczenia prędko?ci, piesi, omijanie pojazdów parkuj?cych na jezdni, kręcenie głow? jak papuga gdy zbliżasz się do równorzędnych.

Odnośnik do komentarza
Do tego jeszcze dzi? zdałam egzamin na kat A za pierwszym podej?ciem :rolleyes: Wreszcie zgodnie z prawem mogę pojeĽdzić burgerkiem:).

Gratulacje!!

No to teraz oblatywacz chyba wróci na 150kę bez lizaka...

Z tym zgodnie z prawem to niestety trzeba poczekać aż plastik będziesz miała w ręku.

A jak tam ósemki na burgolocie z lizakiem - jak to Ci poszło?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No to teraz oblatywacz chyba wróci na 150kę bez lizaka...

Jak będzie chciał, mi się do zamiany nie ?pieszy. 400 jest jednak naprawdę DUŻA, mam "malusie" problemy z manewrowaniem przy małych prędko?ciach szczególnie do tyłu. Bez siłowni się raczej nie obędzie. :rolleyes:

A jak tam ósemki na burgolocie z lizakiem - jak to Ci poszło?

Egzaminator nie wierzył, że można zrobić "tym" ósemkę. Ale naprawdę nie ma problemu, trzeba tylko wyczuć gaz i nie obawiać się gleby :D

Odnośnik do komentarza

Egzaminator nie wierzył, że można zrobić "tym" ósemkę. Ale naprawdę nie ma problemu, trzeba tylko wyczuć gaz i nie obawiać się gleby :D

Hej, :rolleyes:

Troche może dziwne pytanie, to można zdawać egzamin na swoim moto, czy nie musi być to motocykl egzaminacyjny używany w o?rodku ruchu drogowego? :):):)

Pozdrawiam

ciochin :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Moje gratulacje Rav. Welcome "A" :rolleyes:

Pewnie i tak wszyscy u?ciskaj? Cię dzi? na spocie tak więc nie jedz cebuli ani czosnku :D

Odnośnik do komentarza
Moje gratulacje Rav. Welcome "A" :)

Pewnie i tak wszyscy u?ciskaj? Cię dzi? na spocie tak więc nie jedz cebuli ani czosnku :)

:)

albo je?li może jest za póĽno powiedz, że jadła? - to się przygotujemy zjadaj?c znaczne ich ilo?ci :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...