Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zagadka


Qw@ki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Uznajemy.

Kris wygrał konkurs i może wybrać sobie nagrodę w LCM SOKÓŁ (oczywi?cie rozs?dn?) :angry:

Ooooooo i w między czasie Burgi udzielił najbardziej prawidłow? odpowiedĽ - też nagroda

odp.: To jest skuter Burgman 400K5 Ravenki

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

SKUTER BURGMAN 400 K5 RAVENKI ;)

Qwaki... Składajcie go bo dziewczyna jajko zniesie :angry::lol::lol:

Nagrode proszę przekazać na rzecz ofiar Burgmanii, które wpadły w zboczenie maxi skuterowe :lol::lol:;)

Odnośnik do komentarza

Qawki będe skromny co do nagrody,poproszę w tym roku o Zlot w Firleju(żartowałem),tak poważnie dopasujcie resztę czę?ci co macie i jej oddajcie wreszcie Burgiego. :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

godz. 17.25 zostajemy po godzinach (nadliczbówki) męczymy wyjca

godz. 18.57 Ravenkoburger gotowy do pierwszego lotu :lol:

Ravenkoburger.JPG

Spadam do domu na ?niadanio-kolację :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wła?nie wróciłam z egzaminu (nota bene zdałam na 5), a tu taka przyjemna wiadomo?ć. :lol:

Burgerek jest ?liczny, aż chce się pomacać:lol:

Jutro odbieram wreszcie rejestrację, więc my?lę że najpóĽniej w sobote przyjadę po burgerka. Nie mogę się doczekać.

Rodzina burgerów się powiększyła, Qwaki oby? ich sprzedał jak najwięcej, ale wszystkich innych byle nie czarnych :angry: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

NO w końcu nadszedł ten czas...

Już wczoraj widziałem ten wayek, ale akurat znów mam problemy kkomputerowe i musze korzystać z Lapta Siostry...

Zagadka dla mnie była banalna, biorac p;pod uwage fakt, że oodliczałem tylko dni/godziny do pojawienia się Burgiego Ravenki... jak tylko zobaczyłem piękn? czerń, nóweczkę do złożenia, to od razu było wiadome...

Rav gratki za szczę?cie jakie Cię spotkało, czyli posiadnięcie w koncu PIĘKNEGO skuterka... S?dzę, że dasz Lamuskowi się czasem przewieĽć jak będzie grzeczny :angry: ... Ale ppamiętak, jak Cie zdenerwuje, to WEK na 150'tkę :lol::lol: ... Władza jest piekna...

Ja oobiecuję, ze będe grzeczny, więc może zasłużę na przejażdżkę :lol: .

No to jeszcze raz na koniec GRATULACJE i do zobaczenia NA TRASIE...

Pozdrowionka,Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To ja bede pierwszy co go porysuje , bo z tego co pamietam chciała? mi ukra?ć kluczyki do t-maxa na zlocie :angry:

Chciałam zabrać żeby? nie jeĽdził:lol:. Poza tym T-Max jest za wysoki dla mnie, a Twoj na dodatek jest krzywy:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ravenka ruszyła w pierwsz? podróĽ swoim nowym BlackBurgerem.

Możecie j? witać w stolicy około 19.15 :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przybyłam do Lublina, obejrzałam, wyjechałam! :angry:

Zipi?cy Zip zmienił wła?ciciela, dzi? ?pię z K5 an 400 BLACK, ale takie doznania s? mniejsze niż z.... Dzięki bogu że burger ma oparcie dla pasażera, bo można przewozić plecaczek w stanie po spożyciu ALKOCHOLU. Dzisiejsza noc będzie niezapomniana - tylko ja i burgerek w jednym garażu :lol: . Micrus ?pi na zimnym dworzu. Podobno bez opicia kółka się nie kręc?, dlatego razem z bratem juz wypili?my litra, tzn że styknie na jakie? 1000km. Z powodów braku kat. A zostałam zmuszona do jazdy z L na uhatku :lol:, więc Lamusek będzie testował amorki w an 400 K5 BLACK. Nie tylko sam...

Odnośnik do komentarza

ej ... a wlasnie .. o co chodzi z tym L ??? bo widzialem ten ogromny chlapacz... i nie bardzo rozumiem ...

zeby nie robic OT prosze o PM'a

Odnośnik do komentarza

No cóż nowy Burger jest w Warszawie :)

nówka sztuka mało ?migana 214 na liczniku

burger_214.jpg

No i jeszcze jedno Ravenkolot z oblatywaczem :)

Ravenkolot.jpg

trzeba by chyba to jako? oblać?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Raven... Moje najszczersze gratulacje. Widzę, że rado?ć Cię przerasta :) .

Twój głos przez tel, kiedy dzwoniłas do mnie wszystko mówił :)

Niech Ci długo i bezawaryjnie służy :)

Ps. Muszę Cię zmartwić bo Kefir ostrzy sobie zęby na BlackBurgera 400, no chyba, że go przekonasz żeby czarnego nie kupował :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No tylko pogratulowac, choc wczoraj zrobilem to osobiscie, piekny Black Burger choc nie w moim typie kolor :) ale piekny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ps. Muszę Cię zmartwić bo Kefir ostrzy sobie zęby na BlackBurgera 400, no chyba, że go przekonasz żeby czarnego nie kupował :)

Czarnych 400 JUŻ nie produkuj? :) Je?li to nie poskutkuje użyje perswazji:D

Swoj? drogę Kefir chce zmienić yamahe na stuki puki? Niemożliwe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...