Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2005


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zapraszam do dyskusji o wrażeniach, komentarzach i wszystkim co zwi?zane ze zlotem MAXI SKUTEROWYM...... **BURGMANIA 2005** w Ryni :D

Relacja na stronie z obszernym materiałem dowodowym :D już wkrótce...

PS. Dajcie znać wszyscy jak dotrzecie do domów.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • dr.big

    5

  • Artix

    3

  • Qw@ki

    3

Cóż mogę tu napisać dla mnie zlot jak najbardziej udany dobrze się bawiłem,dobrze się najadłem i dobrze się nap.......Dzięki Mariusz że podjełe? się zorganizowania zlotu, nic takiego nie było pod Warszaw? dla maxi my?lę że wypadło dobrze. :D

Odnośnik do komentarza

Witam,

Wła?nie wrócili?my z Płońska, gdzie lało jak z cebra. Niemiła przygoda skończyła się w miarę szczę?liwie, czekamy co będzie dalej. Życzymy zdrowia DeeJay'owi i Sylwi.

Co do zlotu - moim zdaniem super impreza. Bawili?my się ?wietnie, poziom organizacji na prawdę wysoki. Oczywi?cie po pierwszym razie mamy do?wiadczenia na przyszło?ć, które mam nadzieję zostan? wzięte pod uwagę w przyszłym roku (tzn. mam nadzieję, że będzie Burgmania 2006). Ilo?ć atrakcji dla uczestników godna podziwu! :D

Podziękowania dla wszystkich za przybycie, organizację i wspóln? zabawę!

Specjalne podziękowania dla "Ojca Prowadz?cego" za całokształt! BRAWO! :D

Odnośnik do komentarza

Widzę, że narazie wszyscy odsypiaj? :D Wrażenia po zlocie jednym słowem - super ! Było mi naprawdę ciężko na sercu wracaj?c do domu z my?l?, że to już koniec. Współczynnik atrakcje / zlot bardzo wysoki, tak trzymać ! Dawno nie zjadłem tyle kiełbachy na raz :D Fajerwerki super, parada również. Pozdrawiam wszystkich - tych, co byli i nie zd?żyłem poznać, tych których poznałem na zlocie no i starych znajomków. Już z niecierpliwo?ci? czekam na Burgmanię 2006 !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

I ja narzekac nie moge, ciesze sie ze wszystko udalo sie zapiac na ostatni guzik i zlot Burgmanii wpisze sie juz na stale w kalendarz impez zlotowych. Wielkie dzieki Mariusz. Bez ciebie nie bylo by zlotu, naprawde ogrom pracy. Teraz dopiero w 1000000% docenilem wszystkich organizatorow. No ale warto bylo organizowac zlot Maxi Skuterow, bo widok na rynku w Radzyminie tylu Maxi zebranych razem przyspieszyl mi bicie serca. Szkoda tylko ze nie wszyscy dali rade dojechac bezpiecznie. DJ, Sylwia trzymam kciuki. No ale starym powiedzeniem "Do nastepnego zlotu sie zagoi" a nawet pewnie wczesniej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

wItam (:

Co do gratulacji i podziekowan to :

-Wielkie dzieki dla organizatorow za to ze im sie chcialo

-Dzieki dla Kamila,Kefira i innych osob wiadomych za mozliwosc wspolnego raczenia sie woda wysokooktanowa.

-Dzieki tym co byli bo byli a tym co pili bo pili

-Dzieki za mozliwosc spotkania sie i konwersacji z "fhancuzkim akhcentem" (;

Ogolnie bylo dobrze jest dobrze i ponownie musi byc dobrze.

Zlot mozna uznac za udany i liczyc na wpisanie go w coroczny kalendarz.Osrodek pokazal ze da rade i podola wiec moze i niech pozostanie.

Jak wypoczne to moze wydusze z siebie cos wiecej.

Ps-DJ i Sylwio kurujcie sie jak najszybciej.Trzymam za Was kciuki.

Szacuneczek

Dziwak (Óć) vel Smutas und Bajerant (:

Yp-250 (01) vel Padaka und Trypel (;

Odnośnik do komentarza

DJ trzymaj się tam...

Zlot był bardzo dobrze zorganizowany i wszystko było ok oprocz jednej rzeczy (zbyt miekki grunt na parkingu dla skuterow :( )

Kraków wrócił cały do domku... Atlantic dalej na kacu miga migaczami i nie chce przestac... jutro jedzie na izbe wytrzezwien bo sie rozpil skurczybyk...

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ja także dotarłam do domku cała i u?miechnięta :( Dziękuje wszystkim za miło spędzony czas i mam nadzieję , że się szybko ponownie spotkamy .

całuski

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zenus + plecaczek zameldowal sie juz w domku :( . Coprawda troszke nam padalo w drodze powrotnej ale nie byo najgorzej.

Zlot byl naprawde super, coz wiecej mozna tu pisac ? :(

Odnośnik do komentarza

i ja róznież doł?czam się do podziękowań dla organizatorów i ogólnie dla wszystkich którzy przyczynili się do zorganizawania zlotu.

Dzięki wielkie za super zabawe!! :(

Mam nadzięję, że również za rok będzie mi dane spotkać się z Wami na tak wspaniałym zlocie.

Jeszcze raz brawa dla organizatorów!!! :(:(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam i Kubo dotarł szczę?liwie do domku jakie? 30 minut temu...

W między czasie się rozpakowałem, tyrkn?łem do Krakowian, że jestem w domq, poszedłem do WuCetu na ważn? konferencję i...

Dzwoniłem do Deejay'a... Z rozmowy dowiedziałem się, że jest w drodze do domu(jeszcze jedzie)...

Dee złamał nogę w kostce... nie jest na szczę?cie tak Ľle jak już wszyscy mieli to przed oczyma, jednak mimo wszystko kostka też czasem potrafi dokuczać długi czas...

Jajko jest przerysowane, ale na pewno nie jak padaka, bo prędkoci nie były wysokie... Sylwia podobnierz troszkę pocharowana, ale na tym się skońvczyło...

Aha jak narazie problemów z Policj? Dee nie ma(na szczę?cie) wiec jest OK...

Życzę Mu ze swojej striny oraz oczywi?cie z Waszej dużo zdrówka, żeby szybko wyzdrowiał i na przyszło?ć unikał jak ognia takich sytuacji(na które nie mamy wpływu niestety)...

Sylwię pozdrawiam i Trzymaj się...

Krakowianie(Scottie+Zenek+Madzia+Kubo) z Majonem i Dag? dojechali do domostw, choć niestety większo?ć trasy jechali?my w deszczu, ale mimo to prędko?c przelotowa Nam nie spadła :( Drogi jak to Polskie drogi...

Zlot wspominam BARDZO BARDZO BARDZO miło... Atmosfera PIĘKNA i niezapomniana... Pozdrawiam WSZYSTKICH nowopoznanych(a jest ich mimo wszytsko troszkę) jak i tych, których już znam, ale nie widzieli?my się długo...

Uczestnicy dopisali, organizatorzy zdali egzamin na 6+, w sumie jedyne rzeczy jakie wg. mnie można poprawić, to rzeczywi?cie park maszyn, który byłoby miło, jakby był równy, bo przyjemniej stawiałoby się na Nim skutery(co? na wzór Firleja) no i taki STRASZNIE wielki DUPEREL... mianowicie te naklejki z numerkami :(... Jako?ć papierowa długo nie wytrzyma, ale ja Wam obiecuję, ze za rok je?li skuter się nie zmieni, to zobaczycie ten numerek na szybie, bo Go zabezpieczam...

Noce były SUPER... Karaoke pierwsza klasa, konkursy nie opisuję, bo większo?c mnie ominęła, ale NAPEWNO były pierwsza klasa...

QUIZ był DEBE|CIARSKI i mam nadzieje, ze za rok też co? takiego będzie(pozdro dla włosów Mariusza :( )...

Ten zlocik pokazał, ze jednak spęd dla MaxiSkuterzystów jest dla Nas ważny i co najważniejsze POTRZEBNY i oby takich więcej...

Cał? zabawę oceniam na WIELKI + i oby tak dalej...

Pozdro także dla Maximusa, który mimo jeszcze słabej kondycji po wypadku przybył i bawił się równo z reszt?(choć wygodniej bo na miękko wyłożonym leżaczku :( )...

No i znów się będziecie czepiać, ze Kubo napisał rozprawkę, ale pomy?lcie jak będzie wygl?dał mój opis zlotu, który włsnie będe pisał...

Jednak jeszcze nie wiem, czy będe musiał Go wysłać do Szefostwa czy mam go TUTAJ wstawic, ale spokojnie, zajmie Mi to pewno MINIMUM 2-3 godziny...

Do wieczora daleko... Pozdrowionka

P.S. Zapomniałbym dodac, zę był to mój PIERWSZY zlot na który pojechałem skuterem i to mnie BARDZO cieszy, bo jest to PIĘKNA sprawa... Dziękuję także Komarkowi za Pilotowanie na teren zlotu, jeste? WIELKI...

Aaaaa I WIELKIE dzięki za możliwo?ć przewózki B650(podziękowania kiruję dla Szefostwa POLandPosition, któree jest PIERWSZA KLASA jak i do Mariusza, który to wszystko kontrolował...)

Pa :(

Odnośnik do komentarza

jestem i zyje ... dzieki za zyczenia i wszystko :-)

czujemy sie dobrze ....

ja mam noge w gipsie, sylwia wyszła w miare obronna reka ... kilka otarc ...

sorki ze tak krotko

ale padam z nog ... do zobaczenia ...

Odnośnik do komentarza

Ja tez dotarlam :( co prawda dobre pare godzin temu :( ale jeszcze nie moglam sie powstrzymac zeby sobie jeszcze pojezdzic :( .

A zlot naprawde udany :( mozna by tu duzo opisywac ale teraz chyba czas wreszcie sie wyspac :( .

Dzieki Mariusz :(:(:( i prosimy wiecej takich zlotów.

P.S. Dee Jay wracaj nam szybciutko do zdrowia :(

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Zlot naprawdę pierwsza klasa. Dla mnie było najważniejsze to, że nie było szalonych małolatów, którzy jeĽdziliby po o?rodku, a wieczorem popili się itp. Zabawa była przednia, nie ma to jak karaoke;) Gdzie ten który powie mi..tarara :( :( :( Chciałem pozdrowić Wszystkich uczestników, a w szczególno?ci Kubę, scottiego, zenka, Madzię i oczywi?cie Szaarego i Martę, Mariusza i cał? reszte organizatorów. Chciałem podziękować QWAKIEMU :( , bo bez niego nie byłoby mnie na tak wspaniałym zlocie.

Dodozabczenia na kolejnym zlocie;)

P.S: Dziękujemy SPONSOROM!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja się doł?czam do podziękówki organizatorom i pomysłodawcom zlotu – dla mnie fajna zabawa dla was ciężka praca. Cało?ć wyszła naprawdę ?wietnie, a najbardziej podobały mi się konkursy – pierwszy raz w życiu co? wygrałem (… i nie będę już taki zestresowany dzięki wyluzowanej żółtej kuleczce …) yupiii :(

Wielkie dzięki Mariusz i w 2006 mam nadzieje powtórka, a może to będzie już taka „nowa ?wiecka tradycja” :(

PS. DJ trzymaj się i szybko wracaj do zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Hejka.

Ekipa Lublina w całym składzie już w domciu. Piszę dopiero teraz, bo mimo deszczu w drodze powrotnej trochę było mi mało i jeszcze podskoczyłem zobaczyć jak bawi się Jolanta na działce u koleżanki- zawsze to 120km więcej.

Co do ZLOTU- WIELKI ZLOT. EXTRA ZLOT. Dzięki dla Mariusza i wszystkich, którzy pomagali w organizacji.

Do zobaczenia na następnym.

Ps. DJ. życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a miałe? wyjechać o 4.00 - kto wie jak by było?

My też mieli?my malutk? przygodę. Kiedy zatrzymali?my się aby założyć p.deszczówki Pavsona Mejesty nie chciała się odezwać ( chyba całkowicie padł aku). Ale Pavson miał kabelki i po kontakcie burgi-YP-ka i ruszyli?my w strugi deszczu.

Odnośnik do komentarza

Dodałem dzisiaj wiadomo?ć i nawet j? widziałem, ale gdzie? znikła. Powtarzam j? więc.

Wszystkie zdjęcia, jakie zrobiłem na zlocie s? do pobrania w postaci pliku Rynia.zip pod adresem:

http://s6.yousendit.com/d.aspx?id=3RXN3489RALGJ21VOM1RNN5AAS

jednak ostrzegam, s? to oryginały, plik ma 42 MB i wymaga trochę czasu i cierpliwo?ci. Plik będzie osi?galny przez 7 dni. My?lę, że wiele osób znajdzie co? dla siebie. Było fajnie.

Pozdrawiam wszystkich,

Wiwo

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

BARTDZO MI PRZYKRO, ale Wiwo już po raz kolejny link od Ciebie nie działa... Musisz co? z tym zrobić... Cały zcas wy?wietla się, ze stronka jest zablokwoana...

Ja narazie nie napisałem swoich wrażeń ze zlotu, ponieważ w sumie jeszcze mariusz nie odpowiedział jakby miał się On znaleĽc TUTAJ, czy jako mój post, czy w innym formacie...

Pozdrowionka, Kuba

Odnośnik do komentarza

Witam :(

Impreza była jak najbardziej udana. Bardzo miło spędziłem ten weekend i w dodatku w bardzo miłym towarzystwie :( Wielkie dzięki dla organizatorów, za to, że chciało im się robić tak? imprezę, dla wszystkich z którymi bawiłem się wspólnie na zlocie, a także ogromne podziękowania dla RobB'a który pełnił rolę mojego kierowcy :( Z niecierpliwo?ci? czekam na relację ze zlotu i na fotki !

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że ekipa Poznań bezpiecznie dotarła do domciu :(

Godzina wyjazdu z Ryni: 10.15

Godzina przyjazdu do Poznania: 19.15

Czas przejazdu wraz z postojami i ulewami: 9 h

Ilo?ć ulew na trasie (w tym burz): 4 (2)

Ilo?ć zjedzonych kiełbasek na Zlocie: niepoliczalna ( :( )

Zachwyt wywołany organizacj? Zlotu, realizacj? programu oraz panuj?c? atmosfer?: OGROMNY

Reakcja na twarzach ekipy PO na my?l o przyszłej Burgamnii : BANAN CHIQUITA ( :( )

W imieniu całej ekipy PO raz jeszcze chciałem bardzo podziękować za ?wietn? zabawę, perfekcyjna organizację Zlotu oraz poznanych Burgmaniaków.

A co do Parku Maszyn, czy nie był on "jedyny w swoim rodzaju"? :(

Było po prostu cudnie i my?lę, że dowiedli?my, że nawet 50-tkami i to niemały dystans można pokonać, aby tak dobrze się bawić w tak dobrym towarzystwie! :(

Do zobazcenia na kolejnej Burgmanii!!!

Odnośnik do komentarza

... lapy, lapy, cztery lapy :(:(:( ...

(a na lapach dzik kudlaty :( )

Rajd na Burgmanie pomyslnie zakonczony :( . Zrobione zostalo 1680 km :( , z czego ostatnie 250 w ulewnym deszczu :( .

Bylo swietnie :( .

Odnośnik do komentarza

Oczywi?cie o zlocie można mówić wył?cznie w samych superlatywach. :(

Widać ogrom pracy jaki został włożony w cało?ć przedsięwzięcia. Było pięknie - bezstresowo, bezkonfliktowo. Czuło się luz i dobr? zabawę.

Trasa przejazdu była ciekawa i bezpieczna.

Dee no w piłkę to trochę czasu nie pograsz :(

Wracajcie do zdrówka. Pozdrowionka dla Sylwi.

ERMI

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...