Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2005


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie :(

Toruń dotarł też bezpiecznie, choć bardzo mokro.

NAJWAŻNIEJSZE:

WIELKIE , WIELKIE , WIELKIE podziękowania dla Mariusza Burgiego oraz pozostałych osób pomagaj?cych w organizacji naszego cudownego spotkania.

Powiem tak, z racji poruszania się też sportowym motocyklem, to już nie pierwszy zlot, na którym się pojawiłem -

ALE PIERWSZY NA KTÓRYM BYŁA TAK SYMPATYCZNA I RODZINNA ATMOSFERA !!!!

A to oczywi?cie załuga organizatorów i oczywi?cie Was wszystkich.

Jeszcze raz Wielkie dzięki !!!!!

Pozdrawiam WSZYSTKICH GORˇCO !!! :(

laguna

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • dr.big

    5

  • Artix

    3

  • Qw@ki

    3

  • Administrator

Oto kilka pierwszych (jeszcze gor?cych :( ) fotek... tak na dobry pocz?tek :(

**************************************

Było nas tu "trochę"...

dscn14968cq.jpg

Parada...

img02518kb.jpg

Nic nie powiem... :(

img04279tt.jpg

Parada...

img04991kk.jpg

I jak tu "to" ogarn?ć??? :(

img06107lu.jpg

Fotka pod tytułem: "Burgmania da się lubić" :(

img06543xm.jpg

Karaoke :(

pict19005va.jpg

Burgi i C330 ze sportowym wydechem (kominem) :(

pict20592pw.jpg

grupen fotos...

pict21232jb.jpg

...inaczej- foty grupowe :(

pict21302pv.jpg

Reszta już wkrótce... :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Było super, chodziaż byłem na zlocie z przerwami... :(

Dzięki wielkie za możliwo?ć wspólnej imprezy, mimo posiadania

popierdółki zamiast prawdziwego sprzęta :(

Mam nadzieję że w przyszłym roku przyjadę AN400 (w to celuję:().

Pozdroofka dla wszystkich :(

Odnośnik do komentarza

Witam

Coz mozna napisac tym bardzie ze wszystko juz zostalo napisane :( .Bylo pieknie, gratulacje!!!!Wspaniali uczestnicy,zabawa przednia wzor do nasladowania.Dziwi mnie tylko ze gorala nie podobal sie gorzysty park maszyn :( .Byl naprawde exstra.Parada wygladala bajecznie.

Trasa do domciu spox bez deszczyku.

Dee wracaj szybko do zdrowia.

Ps.Iro dobrze ze dotarles i nie odpusciles sobie imprezy.Przeglady i zakupy robi sie u Qwakiego :(

pozdro

Majon

Odnośnik do komentarza

Co ja mogę od siebie dodać? Chyba tylko to że było Rewelka i to przez duże "R" notworthy.gifnotworthy.gifnotworthy.gif

Dziękuję w imieniu Natalii i swoim wszystkim organizatorom jak i uczestnikom... sorki, ale nie będę wymieniał komu konkretnie bo mógłbym kogo? przeoczyć... tak więc pozdrawiam wszystkich a najbardziej tych którzy wiedz? że ich pozdrawiam :(

Do zobaczyska na następnym zlocie.

Sylwia i Dee -> trzymajcie się!

A co do przygód to gdyby nie znajomi Natalii w Radzyminie to by?my nie dojechali do domciu bo paliwo ma to do siebie że czasem się kończy :( Odlali nam literek przez co perspektywa "spaceru" do najbliższej stacji mam już nie groziła... dziękujemy.

Owi znajomi byli pod wielkim wrażeniem parady "Panie, chyba z 10 minut jechali" - i wszystko jasne :(

Odnośnik do komentarza

:( Heloł :(

Mam za soba juz kilka zlotow .... i ten nalezy do najbardziej udanych .... :(

niedaleko - czyli wygodnie, osrodek i miejsce - super, czyli cos dla oczu, jedzonko i miejsce dla wszystkich przygotowane czyli cos dla ciala no i posiedzialam na ukochanej vespie, czyli cos dla ducha ......

Mariusz dzieki za miejsce ... na tylnej kanapie :(:(:(:(:(:(

Olbrzymie gratulacje za przygotowania i takie dbanie o wszystkich ..... naprawde wszystkich .....

ja bede zlot pamietac do konca zycia .... bo w tak zwanym miedzy czasie moja rodzinka sie powiekszyla :(:(

pozdrawiam

Ysabel

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pi?tek 15.00 Lublin, 17.00 BP-Zakręt i pół godziny póĽniej Rynia - "BURGMANIA 2005"

Pełne zaskoczenie (miłe), wszystko czego oczekuję jest !!!

Rozgrzewka (%%%) i zaczynamy ?piewać - w ko?cielnym chórze nie mamy szans, ale na Burgmani owszem.

Expert - GrillMen szaleje i wiadomo już, że rano będzie co z siebie wydalić przez jeden z otworów.

Pierwsza noc pokazuje, że najważniejsze rzeczy na zlocie s? w ogromnej ilo?ci - ZIMNE PIWO i CIEPŁE KOBIETY, amerykańscy izzyriders mog? nam zazdro?cić - polak potrafi.

SOBOTA-wstaję jak zwykle przed 8.00 i znów zaskoczenie - służby porz?dkowe całe aluminium po złocistym płynie już usunęły-brawo. Smędzę po o?rodku i znajduję miejsce porannego zaspokojenia tasiemca. Brakuje mi natomiast cały czas towarzystwa, ludzie dlaczego tak długo ?picie!!! Po około 120 minutach naród z dziwnie mętnymi oczami pojawia się w miejscu pi?tkowego bicia rekordu w odzysku aluminium i poszukuje płynu zgoła odmiennego - czystej zimnej wody mineralnej - takow? również szanowny Organizator zapewnił.

Lajtowe sobotnie przedpołudnie i nadmiar % odparował więc można ruszać na "POO" (powolny objazd okolicy) - parada jest bardzo perfekcyjnie przygotowana (zauważyłem pomarańczowe, a może różowe znaki na asfalcie). Postój pobudził moje ego do granic dalekiego wszech?wiata - tak ogromna ilo?ć BIG-SCOOTERów w jednym miejscu (czy kto? może obliczyć ł?czn? pojemno?ć tego co na placu stało??? 6 i pół litra to same KingBurgusie, a jeszcze medium i small) i wszyscy przyjechali z własnej woli bez przymusu.

Konkurencje - jak to na zlotach bywa pobudzaj? do rywalizacji i w tym miejscu gratuluję zwycięzcom.

Wieczorna zabawa i udawanie odtwarzacza MP3 zniszczyły całkowicie moje gardło - dzi? nic nie mówię tylko piszę.

Napiszę więc jeszcze podziękowania:

dla ORGANIZATORÓW za bardzo duży wkład w przygotowanie i realizację

dla POMOCNIKÓW za pomoc

dla UCZESTNIKÓW za chęć spotkania się razem i wspaniał? zabawę

dla SŁUŻB PORZˇDKOWYCH za miłe poranki

dla KRAKOWIAN za "kawałek podłogi"

dla WYSTAWCÓW za pokazanie maxi-skuterów

dla ... żony za wyrozumiało?ć

dla wszystkich nie wymienionych powyżej.

P.S. POWRÓT(niecałe 200km): 8.30 wyjeżdżamy. Do Zakrętu max 120km/h i spokojniutko wtaczamy się na lubelsk? trasę a tu już dodajemy 40 więcej. Góraszka -festyn lotniczy i malutki korek-zwalniamy, mijamy i znów wy?wietlacz zaczyna pokazywać 160 w porywach 180, jeden postój na oktany i kawę i o 10.30 jeste?my na torze kartingowym w Lublinie gdzie wła?nie rozpoczynaj? się zawody scooterCup. Cała trasa bez kropli wody z nieba.

Motto: Pamiętajcie, że na maxi skuterze najlepiej jeĽdzi się w "klapu?kach". :(

P.S.II czekam na aparat cyfra i PMRy - wtajemniczeni wiedz? o co chodzi :(

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :(

Z mojej strony wrażenia też sa jak najbardziej pozytywne :(

Bawiłam się ?wietnie, objadłam po maksie i opiłam też wystarczaj?co.

Nie było czasu się nudzić! A dawno niewidziane osoby miło było spotkać :(

Dziękuję że mogłam zjawić się na zlocie. :(

Pozdrawiam gor?co :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niektórzy troili się i dwoili, żeby na zlocie było super klawo :(

Zerknijcie na stoj?cego Qwakiego - czy tylko ja mam co? ze wzrokiem,

czy było ich dwóch.

2xqwaki.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wszystko fajnie... tylko, że jeden Qwaki przypala szluga a drugi już go pali :( ... Pozatym Ysabel ma niezłe podwójne plecy :(

Tak... ale z tym dwojeniem i trojeniem to masz racje... Na zlocie czasem zapominałem jak się nazywam :(

Dobra... wracam do przygotowywania fotek bo materiału jest aż nadto :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

cze?ć /

dzięki za fajn? impreze,bylo ok! szkoda że mineło mnie tyle atrakcji(dojechałem w sobote o17.300)na następnej burgmani bedę od pocz?tku

dzieki wszystkim za organizacje i towarzystwo

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza
cze?ć /

dzięki za fajn? impreze,bylo ok! szkoda że mineło mnie tyle atrakcji(dojechałem w sobote o17.300)na następnej burgmani bedę od pocz?tku

          dzieki wszystkim za organizacje i towarzystwo

                            pozdrawiam pawel883

To praktycznie 70- 80% Ciebie ominelo :D .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

30% zaliczyłem ,zrobiłem 800km w pięknym słoncu ,było dobrze

ps.jedyna niemiła sprawa to: komary łeb mi pogryzły !

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak wersja "dzika kudlatego" :P . Komary sie tego nie imaja :D .

PS. W piatek zachecal nas do zabawy solista przyslany na zlot specjalnie przez firme "wujka Billa" i wkladal w to naprawde duzo serca :D:P:P . Zostal zreszta dosyc szybko wsparty silami Burgmanii z Krakowa :D .

burgmania_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Counterox

Cze?ć

Po powrocie do domq jedynie Marysi (Vesta GT200l) Mogłem odpisać sesemesem, że wróciłem do domq i żyje (piorun rozwalił cał? centrale telefoniczn? a przy okazji moj? kofan? puszeczke z dostępnem do neta-z tym jak widać jest już OK).

Na szczę?cie nie musze Qwakiego ci?gać po s?dach :D Z Orlenu "pożyczyłem" rękawiczki foliowe pod pretekstem wymiany oleju i podczas drogi powrotnej i małej ulewki nic się nie stało.

Wielkie dzięki szczególnie dla Komara przy pomocy w pi?tek póĽnym wieczorem... Na szczę?cie wszystko dobrze się skończyło (...)

Na drugim miejscu dla Mariusza i wszystkich współorganizatorów no i oczywi?cie dla wszystkich, kórzy przybyli za ?wietny klimat. Super zlot, super zabawa i przedewszystkim 4 takty :D (na paradzie nie truli?my się w smogu).

Jedyne co mnie wkurtentegowało, to nonstop wiatr w mordke podczas powrotu... Bary i maska mnie tak bolały po powrocie, że to normalnie jest poezja, nawet owiewka nic nie pomogła, ale taki jest urok burzowej pogody :P

Do zobaczonka za rok

P.S. Qwaki będe musiał do Ciebie na serwis przyjechać do Lublina, bo nie wiem do mam z bonem zrobić :P Może zrobie komu? prezent na gwiazdke ?? :D

Pozdrowionka !!!

Odnośnik do komentarza

Witam, :D

zlot pierwsza klasa naprawdę wielkie podziękowania dla organizatora, wszystko uważam dopracowane w szczegółach, należy się również ogrom podziękowań za browar, kiełbaski, fajerwerki, pieczywo, koszulki, smycze, czapeczki, za nagrody w konkursach i wielle innych.

Wszystkim Wam również za przybycie, za mił? atmosferę i naprawdę wiele innych.

Szczególnie chciałbym podziękować Rybce za wspaniały tort, który był najwspanialszym, jaki dostałem w życiu, za to, że pamiętali?cie, za 100 lat, które mi ?piewali?cie (jeszcze tyle osób mi nie ?piewało).

Życzę Wam wszystkim i sobie, aby wszystkie zloty brały przykład z tego, co zorganizował Mariusz, nie ujmuj?c innym zlotom.

Jeszcze raz dzięki za zlot, za super urodziny,

Pozdrawiam Przemo

Odnośnik do komentarza
Gość Counterox

Yo

A no torcik smakował. Piwko i żarło też.

1200 km pokonane. Dzięki ekipie Poznań za wspólny wypadk, w grupie zawsze raĽniej, a skuterzy?ci to gromadne "stado" :D

Gdzie? na zlocie w tłoku w małej grupce osób kto? opowiadał o korkach do uszu.

Jakby kto? mógł co? takowego załatwić i przez poczte PL przesłać za pobraniem, to byłbym naprawde wdzięczy, bo jeszcze trochę to zostane głuchy, a i ten pęd wiatru jest nieprzyjemny dla ucha.

1259696 to moje gg jak cu?.

Pozdroofka również dla Pavsonów, wujek Rysiek, kuzyn Marcin i brat Pavson heheh :D No i dziadek Qwaki hihihi (bez urazy)

Papatki

Odnośnik do komentarza

Witam

Pozdrawiam wszystkich organizatorów , uczestników i sympatyków Zlotu MaxiSkuterów w Ryni . Było BARDZO SUPER .

Niestety nagle ojkazało sie , że musze w sobote wieczorem wracac do domu ( przepraszam Mariusz ) , ale na parkingu praktycznie wymieniłem sie z paweł887 , także stan sie nie pomniejszył . W powrotnej drodze spotkałem jeszcze jednego uczestnika z Lublina na burgim , niestety z braku czasu tylko machnięcie ręk? i jazda dalej .

Oprócz wszystkich atrakcji zlotowych nabrałem pewne do?wiadczenia takie jak zrobić 400 km na raz ( z mała przerwa na tank ) oraz jazda w nocy ( nie było tak Ľle ) . Powrót bez kropli deszczu , w Warszawie było nieciekawie , ale za to Lublin przywitał mnie słońcem mimo godziny 20:00 .

Zamiast patrzec na znaki - zdałem się na GPS i niestety zabł?dziłem w Warszawie ( Qwaki chyba cos o tym wiesz :D ) , ale jakos udało się wreszcie wyjechać ze stolicy ( jak sie człowiek spieszy to ... ) .

Co do dziwnych zdjęć na wsze?niejszych stronach to oprócz 2 Qwakich ktos przerobił mojego TMaxa na Atlantica , a TMaxa RobB na Buirgmana :P:D

Pozdrawiam gor?co i do zobaczenia na następnym zlocie .

Odnośnik do komentarza

Witam.

Ja napisze tak. :D

Zlot pierwsza klasa, perfekcyjnie zaplanowany i wykonany, bardzo fajna traska parady, o atmosferze nie bedę nawet pisał bo była nie do opisania. Nareszcie panował spokój, nikt się na sprzęcie nie wyrzywał pełna kulturka, no i ludzie z którymi można normalnie porozmawiać, dzięki że przyjechali?cie. O?rodek fajny, choć nad ranem to troszke daleko miałem do swojego pokoiku :D . Podsumowuj?c: najlepszy zlocik na jakim byłem :P

Mariusz odwaliłe? kawał dobrej roboty, po czę?ci wiem co to jest organizacja zlotu, wiec tym bardziej respekt. Mam nadzieję że za rok też będziesz miał siły na powtórkę :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...