Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jaka? niedzielna wycieczka???


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

to mimo mojego znerwicowanego podejscia do calej akcji i panikowania na kazdym postoju dalej chcecie z nami jezdzic????

w sumie zawsze Webik moze prowadzic ale wtedy powyzej 90km/h zaczne glosno krzycec albo trzasne drzwiami i wysiade w locie:P i to bynajmniej nie dlatego ze zle jezdzi tylko jak trzymam kierownice to nie patrze na budzik

w sumie Gwiazda troche cyka (albo to swiety krzysztof stukal zeby zwolnic) ale jak sie ja zrobi to czemu by nie...? i nowe cichobiegi jej trzeba bedzie uszyc bo na hoopach sie troche marnie jezdzi

ale jesli mam wybierac to preferowalabym srednia kolo 100 a nie 140 wiec jak cos dajcie znac ja bardzo chcecie pedzic na nastepnej wycieczce !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ale jesli mam wybierac to preferowalabym srednia kolo 100 a nie 140 wiec jak cos dajcie znac ja bardzo chcecie pedzic na nastepnej wycieczce !piwko

Ja też jestem za !scooter 100km jest ok!

W niedzielę tak głupio wyszło !scooter . Więcej się to nie powtórzy !tut . Ja po prostu chciałem chwilę pojechać trochę szybciej co by simmering sprawdzić czy nie puszcza. Wyprzedziłem prowadz?cego orzeszka i pojechałem te 140, a tu w lusterku Pablos !scooter , my?lę nic tylko chce się ?cigać no i dałem po garach (a droga była miodzio). Jak już kilka km przejechałem 160 i Pablosa wreszcie nie było widać spokojnie zatrzymałem się w zatoczce czekaj?c na resztę. Pierwszy dopadł mnie Pablos krzycz?c !scooter , gonię cię już 5 km, bo mieli?my się zatrzymać w Roztoce, a ja głupi my?lałem że chce się ?cigać !scooter . Takie małe nieporozumienie !tut :)

PS. Tak jak pisze Siodel, w niedzielę ma być chłodniej, -1 i północny wiatr, brr.

Odnośnik do komentarza

ale jesli mam wybierac to preferowalabym srednia kolo 100 a nie 140 wiec jak cos dajcie znac ja bardzo chcecie pedzic na nastepnej wycieczce :D

Ja też jestem za :) 100km jest ok!

W niedzielę tak głupio wyszło :) . Więcej się to nie powtórzy ;) . Ja po prostu chciałem chwilę pojechać trochę szybciej co by simmering sprawdzić czy nie puszcza. Wyprzedziłem prowadz?cego orzeszka i pojechałem te 140, a tu w lusterku Pablos :) , my?lę nic tylko chce się ?cigać no i dałem po garach (a droga była miodzio). Jak już kilka km przejechałem 160 i Pablosa wreszcie nie było widać spokojnie zatrzymałem się w zatoczce czekaj?c na resztę. Pierwszy dopadł mnie Pablos krzycz?c :lol: , gonię cię już 5 km, bo mieli?my się zatrzymać w Roztoce, a ja głupi my?lałem że chce się ?cigać !piwko . Takie małe nieporozumienie ;);)

PS. Tak jak pisze Siodel, w niedzielę ma być chłodniej, -1 i północny wiatr, brr.

Nie zasłaniaj się testowaniem zimerringów ;) , żyłka sportowa wzieła górę, a Ja zwalniałem tylko dlatego żeby kolega mógł poj?ć, że się nie ?cigam tylko co? sygnalizuję :P bo na sygnały awaryjnymi i długim ?wiatłem nie reagował. Póki nie zmienię laczków-kartoflaczków nie ma co fisiować dzi? po raz drugi w sezonie robiłem Flinstona tak jak w między nami jaskiniowcami :P .

Grzesiu cały czas mi chodzi po głowie silnik od T-maxa w Xcitingu ;) .

Mogło by być wesoło a i Mario pewnie by na Kymco spojrzał łaskawszym wzrokiem :P .

Jak nie w t? nadchodz?c? niedzielę to w kolejn? zrobimy mały wypad.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...