Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jaka? niedzielna wycieczka???


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Panie i panowie. Wiosna przyszła i trzeba zacz?ć się ruszać. Jak w temacie jest kto? chętny na wycieczkę niedzieln?. Worlan, Webik z tego co pamiętam była mowa o jakim? zalewie :( ?

Odnośnik do komentarza

Orzech ponoć idzie ochłodzenie i to tęgie ... i tak będzie przez ok 1 tydzień , ale jeżeli synoptycy się myl?, chętnie się podł?czę do przejażdżki :( .

Stuknij tylko gdzie i o której start oraz ew. target wyprawy :( .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Target ustalmy wspólnie, godzina startu będzie rozs?dna około 10-11. Miejscem może być Statoil Połczyńska róg Powstańców |l?skich, albo u Pablosa pod garażem :(

Odnośnik do komentarza

A ja bym sugerował co najmniej 11-12 ponieważ o 8 muszę się stawić w szkole z taka mała zielon? ksi?żeczk?, co? mi tam namaż? i już jestem wolny :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to niech będzie 11, a Ciebie najwyżej jako? zgarniemy po drodze. Propozycje co do celu wycieczki mam dwie: Czersk albo Żelazowa Wola. Nie musimy nigdzie łazić ale przynajmniej jako? się nazywa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Żelazowa to o wiele lepszy kierunek :rolleyes: , a może tak na kiełbaski tam gdzie zawsze Burgmania ?miga whist ???.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jestem chętny,

ale pogoda musi być cacy. whist

Nie mogę narażać moich starych ko?ci na odmrożenie :rolleyes: .

Obserwuję w?tek, a jakby co, to będę dzwonił do Orzecha.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Umawiamy się na Statoilu. Godzina 11:00. Jeżeli będzie tak jak dzisiaj będę czekał do 11:30 potem ruszam w sobie tylko znanym kierunku. Je?li kto? doł?czy ?migamy na Żelazow?.

Pilot jak się zepniesz to dasz radę do nas doł?czyć. Do Amsterdamu ?migasz a Warszawa Ci straszna.

Michalu daj znać czy się wyrobisz, start wycieczki 11:30, jak będziesz miał jakie? małe opóĽnienie daj znać - telefon znasz.

Odnośnik do komentarza
Też bym pojechał :D a to tak daleko do was ;)

He he a co ja mam powiedzieć ;) - my wła?nie wrócili?my z wycieczki do zamku w Gent i po drodze mijała mnie cała masa jedno?ladów !V u Nas dzi? 15 stopni i piękne słoneczko....

Życze miłej wycieczki niedzielnej

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

życzymy udanej wycieczki krajoznawczej!!

My niestety pałzujemy-------KAC----- wzi?ł nad nami górę>

Pozdrawiam

:D

Odnośnik do komentarza
No nam niestety jajka dzisiaj zmarzn? ale czego się nie robi dla przyjemno?ci.

Czekam do 11:30.

Bardzo żałuję ale ja niestety nie jadę. Wiecie że ja nigdy nie odmawiam przejażdżki ale dzisiaj jest za zimno :D . Jak tylko zrobi się cieplej to możecie na mnie liczyć.

;);)

Odnośnik do komentarza

Orzech..ale mieli?cie fajnie..jazda w "kupie" !scooter (bez podtekstów) !scooter to sama frajda,my w zachodniopomorskim z racji dużej rozpięto?ci zamieszkania oraz małej ilo?ci maksi-skuterowców poruszamy się pojedynczo :):):)

Ale....ale...moze to już niedługo zmieni się !scooter

Odnośnik do komentarza

Było zajefajnie ...można powiedzieć skuter "prawie dotarty" , za godzinkę wrzucę kilka fotek. Zaliczyli?my Roztokę a póĽniej powrót do ... przez Warszawę do Truskawia ... póĽniej jeszcze mała rundka w kierunku mojego garażu.

Miło było poznać także nowe twarze !scooter , Aqilla - chyba tak się pisze :) , następnym razem jak pojedziesz jeste? zaprawiona w bojach !scooter ,tak się niestety jedzie w grupie :) .Grzesiu chyba teraz zmienisz zdanie na temat Xcitinga :) , nie taki on zły jak kr?ż? legendy !scooter - prawie daje radę najlepszemu T-maxowi RP.

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia - mam nadzieję, już w następn? niedzielę.

4 Fotki - Spacerek Roztoka-Truskaw

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja także dziękuję za wspóln? przejażdżkę. Skutery trochę się rozgrzały :P Co poniektórych poniosła ułańska fantazja :) , ale musiałem sprawdzić, czy nie mam wycieku po wymianie simmeringu w napędzie :P . Artix pisał, że tak trzeba sprawdzać... :). Co do nowego nabytku Pablosa, to faktycznie szybki jest :) . Przez parę kilometrów na maxa, ci?gle go widziałem w lusterkach. ;) . Więcej szczegółów nie zdradzę, żeby Ci gwarancji nie cofneli :):) .

aQuila też przeszła chrzest bojowy. Przed wyruszeniem upominała, żeby nie szybciej jak 80 km/godz, a kiedy dojechali?my do Roztoki chwilow? prędko?ci? 140km/godz miała banana aż miło :) .

Dziękuję wszystkim uczestnikom. :) . Do następnego........

PS. Pablos, Prawie robi wielk? różnicę :P

Odnośnik do komentarza

ech te wasze 140km/h ja goni?c momentami dotykałam trochę więcej. Jak za bardzo z tyłu zostałam to wy może i mieli?cie 140 ja nieco więcej bo goniłam... W domu wyszło ze momentami pod 160 podchodziło przy wyprzedzaniu :)do tej pory mi sie łapki trzęs?... ale było zajeczadziscie banan został :)

Do następnego :)

ps. już wiadomo dlaczego sie tak Webik wychylał zza ramienia - bo oczom nie wierzył jak na licznik zerkał

Odnośnik do komentarza
Ciesze z Waszego szczę?cia !scooter

Ale widze ze nie miałbym z kim jechac ....

Maćku Aquila byłaby b.happy jak by? pojechał, łapki by się jej nie trzęsły i to nie z zimna. A tak przeszła z Webikiem przy?pieszony kurs jazdy w grupie z prędko?ciami testuj?cymi V-max skuterów o poj. pow. 400 cm.

Ale za to teraz nie straszna będzie Jej żadna wycieczka !scooter .

Za tydzień jeżeli pogoda będzie podobna robimy kolejny wypad.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...