Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wspólne zwiedzanie targów EXPO ???


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że już większo?ć wie jak Forza wygl?da :rolleyes:

Nie wiem czy to u mnie w pracy czy wszędzie zdjęć się oblukac nie da :lol:, tylko miniaturki

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piękne motocykle :( niektórzy się nawet za głowę chwytali :D

zdjęcie wcięło :lol:

Forza piękna - chociaż ja osobi?cie gustuje w brunetkach :(

zdjęcie wcięło :P

Były takie momenty, że ciężko było witkę utrzymać w spokoju ;)

zdjęcie wcięło whist

w ogóle to było fajnie, no za wyj?tkiem T-maxa, którego chyba zaczęli robić w Chinach tak jak wszystko inne - fajans i tyle :(

Na znak protestu nie zrobiłem mu nawet zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
w ogóle to było fajnie, no za wyj?tkiem T-maxa, którego chyba zaczęli robić w Chinach tak jak wszystko inne - fajans i tyle  :(

Na znak protestu nie zrobiłem mu nawet zdjęcia  :lol:

Eee tam... jest fajny.............. bo nowy :(

Z drugiej strony nie sposób się nie zgodzić, XP 500 z lat 01-07 jest lepiej wykonany w detalach* :P

Narzekasz na jako?ć Yamahy? A widziałe? oryginalne Lambretty produkowane w CHRL? :D:D

Dla mnie był to największy szok targów ;) Jak można było tak zeszmacić włosk? marke i to z tak? histori???? :(

* Usłyszałem na stoisku Yamahy, że jest to sztuka przedsprzedażna. Podopno final produkt będzie dopracowany... pożyjemy zobaczymy whist

Odnośnik do komentarza

We czwartek wieczorem wykombinowałem, że wezmę ze sob? Dragona juniora i przyjadę z nim na targi... W pi?tek przyjechałem do domu większym samochodem niż Smart a dzisiaj rano okazało się, że synio ma 37,8*C i bardzo kaszle...

Strasznie żałuję, że nie mogłem być... cóż, zaraz będzie drugi Dragon junior więc napewno łatwiej nie będzie...

Odnośnik do komentarza

Impreza towarzysz?ca targom też się chyba udała .... przybyło Was naprawdę sporo ... mam też nadzieję, że czas spędzony w klubie nie był czasem straconym :lol: szkoda tylko,że miałem zbyt mało czasu aby z Wami posiedzieć, pogadać etc. Miłym zaskoczeniem była dla Mnie wizyta Kefira - tego zacnego typa naprawdę widuje się b.rzadko a tu niespodzianka ... Kefir ze swoj? drug? połow? , pojawił się także Orzeszek, Pilot , Rob.B, Zołza , Deejay, Drogowiec , Artix z Gosi? i Joa?ka zmężem (chyba)oj .... wiele wiele miłych i sympatycznych postaci. Tych których nie wymieniłem serdecznie przepraszam .... ale to przez zaganianie i pracę niestety nie każdy ma czas wolny.....trzeba pracować na to Nasze hobby.

Takie wspólne biesiady powinny się odbywać przynajmniej raz w miesi?cu.

PS. DeeJay miałem nadzieję że zejdziesz do mnie i zagramy w duecie whist , chyba że ksywka jest tyko zmyłk? ... ale wybaczam miałe? inn? funkcję - dużo ważniejsz? (POLEWACZ %) :D .

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

PS. DeeJay miałem nadzieję że zejdziesz do mnie i zagramy w duecie :lol: , chyba że ksywka jest tyko zmyłk? ... ale wybaczam miałe? inn? funkcję - dużo ważniejsz? (POLEWACZ %) whist .

ojojoj .. będzie buba ...

ksywa ta to twór z przeszło?ci, dokładnie z czasów liceum i na tym okresie zakończyła się moja przygoda ze sprzetem muzycznym ( no poza gitarowaniem :D ... obecnie nie potrafiłbym zapewne nawet kr?żka pu?cic ... o winylach nawet nie ma mowy ... Z reszt? PROFESJONALNE DJ'owanie jest mi obce... brak dostępu do tego typu sprzetu wymusił posługiwanie sie PC'tem i odpowiednim softem ...

I na koniec, musze przyznać, że teraz, zdecydowanie bardziej adekwatna dla mnie ksywa .. to MUMIA :D

TARGI

bomba .. na prawde fajnie było .. Forza ustrzeliła mnie, brakowało tylko YP250 SPORT:D

TMAX - szkaradztwo ... paskudny... patrzac na niego z daleka, podobał mi się. Do chwili gdy nie usiadłem za sterami ... te ?wiec?ce plastiki zabrane z jakiegos xiang-xionga zburzyły cały ład mojego ?wiata.

AFTERPARTY .. siiii .. było bardzo sympatycznie :P Bardzo fajnie było znowu zobaczyć obecne tam facjaty ;) |piewy uliczne w drodze powrotnej i wesoła taksówka były nie do pobicia :(

.... do następnego ... a kto nie był ... :(

Odnośnik do komentarza

Szanowni Panowie i Drogie Panie! ;)

Ale mnie rozpiera radocha ,że mogłam Was poznać.

Pablos---- przepraszam za nękanie telefonami ale wiesz jak to jest kiedy prowincja do Stolycy przybędzie to się pogubi. A co.Wiesz

ten Pan,który mi towarzyszył był tematem rozmy?lań moich długich w powrotnej drodze i kurcze wyszło na to ,że to jest chyba mój m?ż od dzi? zwany CHYBAMĘŻEM.

Kefir--- podziwiam Twoja walkę o trunki w tak ekstremalnych sytuacjach :D

Artix--- jak patrzę na fotkę z lokalu to chyba miałe? racje mówi?c po czym mogę Was poznać :P

Zołza- od dzisiaj na wyposażeniu TAXI będ? Pampersy :)

Drogowiec--- masaż wszystkich ważnych czę?ci ciała pod wpływem ?miechu,który Tobie zawdzięczam był niesamowity. Chcę jeszcze. :D

A ta Pani co z Nami wci?nięta jechała z jednego lokalu do drugiego ma moj? wdzięczno?ć za pokazanie mi PAJACA KULTURY :D

Pozostałym, których imion nie znam DZIĘKUJĘ za spotkanie i przyjęcie mnie cieplutko.

Panie i Panowie---- jeste?cie tacy,że wjazd do Lublina gdzie mieszkam był stresuj?cy bo Was tu nie ma.

Podsumowuj?c wywody ---- ?wietnie się czułam, zaliczyłam z Drogowcem jakie? tunele i to wiele razy ( oczywi?cie byli z nami inni ludzie).

Jak mnie nie pogonicie to wpadniemy z CHYBAMĘŻEM raz jeszcze do Was. POZDRAWIAM ---- Joa?ka ;):P:)

Odnośnik do komentarza

Podsumowuj?c wywody ---- ?wietnie się czułam, zaliczyłam z Drogowcem jakie? tunele i to wiele razy ( oczywi?cie byli z nami inni ludzie).

Daj mi Joa?ka telefon do tego dealera co to co? sprzedaje....bo chyba dobre - jakie tunele ??? hehehe, gdzie jeszcze wyl?dowali?cie spowiada Mi się tutaj.... .

Pro?ba wrzuc jakie? fotki Joa?ka ....

Miło było Was poznac ... Lublinianie to fajni ludzie :D .

Nie odgrażaj się tym wpadaniem ... bo z tego może Nam skuterzystów przybyc :D .

Był jeszsze DeeJay , Rob.B, Isabela z chyba mężem :D ,ten typ w okularkach to Mario, mały fanatyk Artix i Gosia jego druga lepsza połowa ;) .

Wrzucac fotki proszę i to migiem niech inni zobacz? co stracili.

Odnośnik do komentarza

Telefonu nie mam do dilera bo sama sobie produkuję to co? od tuneli :D Trzeba te 11 lat nauki chemii wykorzystać co nie :D

Gdzie byli?my ---- a ja wiem ? Wozili gdzie? i tyle. Ale fajnie było.REPLAY PLISSSSSSSS

Nowe pokolenie skuterowców się może z wpadania pojawić- no przecież komu? pasje przekazać trzeba.Ja jakbym zrobiła sobie powtórkę z rozrywki :D

Joa?ka

Odnośnik do komentarza

plusy

-stoisko Triumpha (wiadomo dlaczego)

-Fuoco dla mnie super

- fajny Gigle

- W ofercie piaggio jest chyba 2 razy tyle modeli co w zeszłym roku

minusy

- jak taki bedzie nowy Tmax to jest to kupa większa niż wiadomo co :lol:

- Chińska Lambretta

- mi Forza się nie podoba

Odnośnik do komentarza

minusy

- jak taki bedzie nowy Tmax to jest to kupa większa niż wiadomo co :lol:

Mario no no znowu chcesz mnie zdołować ....Moim zdaniem T-max wygl?da o tysi?c kroć gorzej od produktów z Tajwanu .... oczywi?cie tylko chodzi o wygl?d.

Najwieksze okropieństwo w?ród skuterów na targach to Malaguti SpiderMax 500 jak to Mariusz okre?lił taka Jenifer Lopez za 30 lat .... wielka d.... c i zmarszczona maska :D

Joa?ka no i co z tymi zdjęciami długo mam prosić ??? :D

Odnośnik do komentarza

minusy

- jak taki bedzie nowy Tmax to jest to kupa większa niż wiadomo co    :lol:

Mario no no znowu chcesz mnie zdołować ....Moim zdaniem T-max wygl?da o tysi?c kroć gorzej od produktów z Tajwanu .... oczywi?cie tylko chodzi o wygl?d.

Ciebie już nic nie zdołuje :lol:

a jesli chodzi o Tajwan to fajne były tajwańskie rowery

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A ja napiszę przewrotnie, że T-max mi się podobał :lol:

Nie to żebym uważał, że jest idealny bo faktycznie jako?ć wystawowego egzemplarza była "prototypowa". |wiadczy o tym także fakt, że na stoisku Yamahy nikt nie chciał udostępnić kluczyków. Może pod kanap? nie był jeszcze w ogóle wykończony? !OK . Faktycznie nowy trend kokpitu i tylnego błotnika w plastiku z połyskiem nie jest zbyt trafiony a poprzednie zegary były ładniejsze. Ryfle na podłodze to także kontrowersyjny dodatek.

Mimo wszystko uważam, że jest bardzo ładny choć poprzednik (obły) wcale nie jest brzydszy. Kwestia upodobań do kantów lub obło?ci.

Malagutti to tak jak rozmawiali?my dla mnie Jenifer Lopez za 30 lat :lol:

Może i fajny ale na t? chwile (mimo do?ć atrakcyjnej ceny) ja dziękuje.

Forza Japan Style. Jednym się podoba innym nie. Napewno z tak? szyb? nie wybrałbym się ni? w trase. Dla mnie super, że w ogóle była i można j? było pomacać.

Troche bolał brak nowo?ć na stoisku Suzuki. An 650 troche się już zestarzał a następcy nie widać na horyzoncie. Jedyne nowo?ci w?ród rodziny Burgmanów to nowe serwie z dodatkowym wyposażeniem... Np. jedna z podgrzewan? kanap? do An 650.

O chińskich Lambrettach nie będę się już rozpisywał. Krótko: porażka.

Kymco podobnie jak Suzuki nie wystawiło niczego specjalnego. Osobi?cie przewiduje dla tej firmy spadek sprzedaży maxi w roku bieżacym.

Dla mnie targi pod każdym względem były udane.

Jako osoba czasem zwiedzaj?ca stwierdzam, że było lepiej jak w zeszłym roku.

Nieoficjalnie dowiedziałem się, że ilo?ć zwiedzaj?cych uległa wzrostowi w stosunku do lat ubiegłych... Czyli amplituda cały czas ro?nie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie wiem czy zauwazyliscie jedno, nowy T-max mial nizej siedzenie niz poprzednie modele i na tyle nizej ze nozki mi sie nie ?majtały, wiec od razu na starcie nowy T-max zyskal moje uznanie. Mi tez sie podobal, jak mu jeszcze zwieksza bagaznik to kto wie. Tak czy siak, nowy Silver wygladal jak skuter ktory ma juz sporo lat, podobnie AN650 i AN400. Forza no coz, powiew nowosci, moze sie podbac lub nie, ale sie wyroznia. Generalnie widze jakis marazm wsrod maxi skuterow, moze dlatego najwiecej czasu spedzilem na stoisku BMW.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nowy T-max to porażka, przynajmniej w tej wersji wykończenia jaka była wystawiona. Chińszczyzna czasem lepiej wygl?da. Wstyd. A przyjechali?my głównie z tego powodu...

Szkoda, że nie mogli?my do Was doł?czyć po targach...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...