Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wspólne zwiedzanie targów EXPO ???


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy planujemy jako? wspólny wypad na targi EXPO w sobotę ???

Może tak osoby przyjezdne wrzucały tu info kiedy i o której zamierzaj? się pojawić, wtedy można by takie spotkanie zgrać jako? w czasie.

Co Wy na to ?.

Wiem, że zapewne były dokonywane jakie? ustalenia na Warszawskim pi?tkowym spocie - lecz jak do tej pory nikt nie wrzucił żadnej wi?ż?cej informacji.

Tak więc jeżeli s? już jakie? ustalenia proszę o wrzucenie ich tutaj.

Pozdrawiam Pablos

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Sek w tym ze wlasnie nic nie wydumalismy bo tematu nie bylo :D no wiec moze teraz szybciutko cosik ustalimy, co i jak na expo oraz co i jak po expo wieczorkiem bo jakółki donosz? ze kilka osob z poza Wawy tez by chcialo wspolnie pogdakać z reszt?.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja mam zamiar wbić się w pi?tek na samo otwarcie co by w spokoju sobie pozwiedzać. Mam nadzieję, że i w sobotę kto? będzie się wybierał, wtedy doł?czę towarzysko.

Pilocie w pi?tek w Młynie będę to się umówimy. :D

Odnośnik do komentarza
A może tak w pi?tek we Młynie ustalimy. :D

W zeszłym jeszcze tygodniu padła pewna propozycja .... ale sęk w tym, że musieliby?my już dzi? jutro lub najdalej w ?rodę rano ustalic co i jak.

Mianowicie była propozycja aby po wspólnym zwiedzaniu EXPO udac się w kierunku mojego Klubu- w którym pracuję tam co? przek?sic i pozosta tam do b.póĽnych godzin nocnych/wieczornych w celu wspólnego biesiadowania i pl?sania przy muzyce.

OT taki troszkę szalony pomysł ale znaj?c naturę zabawow? każdego z Burgmaniaków napewno było by miło i wesoło :).

Co Wy na to ?.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jestem za wspólnym zwiedzaniem targów. Będę tam prawdopodobnie i w pi?tek i w sobotę "służbowo" więc chętnie się z Wami tam spotkam. Jeżeli chodzi o póĽniejsze plany to jeszcze nie wiem czy dam radę ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

No to Panie i Panowie s? jakie? propozycje odno?nie wspólnego bł?kania się po targach ????

Może tak w samo południe przed wej?ciem głównym co Wy na to ???? - oczywi?cie na skuterach !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Ja sie chetnie wybiore w grupie i chetnie na maszynce, jeno warchlaki gdykaj? że od lutego to zima ma kicać... Jeżeli tak by było to do Młyna bym już nie przyjeżdzał.

Pozdrówka

Maciek

Odnośnik do komentarza
No to Panie i Panowie s? jakie? propozycje odno?nie wspólnego bł?kania się po targach ????

Może tak w samo południe przed wej?ciem głównym co Wy na to ???? - oczywi?cie na skuterach !happybth !tut

Jak pogoda będzie taka sama jak dzisiaj ( +7,5 C ) to przyjeżdżam maszynk? !happybth żeby ja znowu przewietrzyć no i będzie gdzie zaparkować ;) , jak będzie pogoda do d..y, jadę samochodem.

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Arecki: Moze wspolny wyjazd z legionowa? Zawsze to razniej na dwa sprzety jechac !happybth

Jestem za, chciałem tylko troszkę wcze?niej wyjechać czyli ok. 10.30. Propozycja przyjechania skuterami jest bardzo kusz?ca tym bardziej, że w sobotę może być problem ze znalezieniem miejsca dla 4oo, na pewno będzie to jeszcze trochę zależało od aury. Szczegóły do domówienia na PM-a.

Odnośnik do komentarza

Jak Bozia da, a zdrowia starczy to będziemy w Wa-wie rano w sobotę (Zołza, Fanka Drogowiec i Ja) pod targami i chętnie pozwiedzamy wspólnie.

Co do pl?sów to na mnie nie liczcie, ale chętnie pogdakam !OK .

Podrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam Wszystkich(bez wyj?tków).

Także Południe może już w tej chwili zawiadomić, że w postaci 4 Członków CK Skutery (Kubo-Zenek-Scottie-Babilon) pojawimy się na targach EXPO. Wyjazd z Krakowa ok. 08.00, więc na miejscu będziemy jako? niedługo po 11.

Mam nadzieję, że 'do zobaczenia' z wszystkimi obecnymi.

W razie czego MOBILE -> 505-034-467

CU !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wła?nie wróciłem z Expo gdzie rozpoczęło się nocne rozkładanie stoisk (Ci najwięksi jak skończ? do północy to bedzie !placz1 .

Za chwilę podrzucę kilka fotek. Generalnie już teraz mogę napisać, że fanatycy dużych skuterów powinni się pojawić na targach bo w tym roku wyj?tkowo jest co ogl?dać z grupy maxi !sciana

Ps. Hot foty za godzinke.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Witam Wszystkich(bez wyj?tków).

Także Południe może już w tej chwili zawiadomić, że w postaci 4 Członków CK Skutery (Kubo-Zenek-Scottie-Babilon) pojawimy się na targach EXPO. Wyjazd z Krakowa ok. 08.00, więc na miejscu będziemy jako? niedługo po 11.

Mam nadzieję, że 'do zobaczenia' z wszystkimi obecnymi.

W razie czego MOBILE -> 505-034-467

CU !sciana

Zgadza się :lol:

Wspólne zwiedzanie to fajny pomysł, a jeszcze jak bedzie duzo maxi do ogladania to rewelka.

!placz1

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja byłem około 16:30, były już: Honda Forza, Silver, MP3, Fuoco. Tyle w biegu widziałem, niestety miałem tylko 5 minut więc na zdjęcia zabrakło czasu. Jutro postaram się być od 11.

Odnośnik do komentarza

Reasumuj?c zbieramy się wszyscy o 11.45 i czekamy do 12.00 ... potem wchodzimy, gdyby się kto? zgubił szukac Mariusza pseudo Burgi zapewne będzie na stoisku Adamoto i Respol !placz1 . Tam zrobimy sobie grupow? fotkę.

Jak by kto? miał z przyjeznych problem z trafieniem na targi itp. dzwońie do mnie 607601776.

Artix chyba nie zawcze?nie ta 12.00 dasz radę dotrzec na ?piocha :lol: !sciana .

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a jeszcze jak bedzie duzo maxi do ogladania to rewelka.

Może "dużo" to za dużo powiedziane... bo dużo !placz1 to jest na EICMA B) ale zdecydowanie jest więcej nowo?ci maxi niż kiedykolwiek na targach w PL. Przede wszystkim co? drgnęło w Hondzie... a to nowo?ć :lol: .

Tak jak pisałem... Expo wła?nie w tej chwili się rozkłada.

zdjcie036zk6.jpg

Zdecydowanie niekwestionowan? gwiazd? targów jest ?wieżutko wyciagnięty spod atłasowej kurtynki T-Max 500 model 2008. Nie ukrywam, że tak jak dotychczasowy model zawsze powodował przyspieszone bicie serca tak nowy powalił mnie na kolana... Po prostu bajka! ;). Po głębszym przyjrzeniu się potwierdzam to co mówi? Ľrodła Yamahy... "Poprawianie mistrza" :P Silnik zewnętrznie ten sam, wewnętrznie parametrami poprawiony, linia od?wieżona (bardziej w kantach), charakter niezmiennie sportowy. Dla mnie arcydzieło z płozami B) . Jak jeszcze jeĽdzi nie gorzej od poprzednika to B)

zdjcie026hz2.jpg

zdjcie025ww0.jpg

zdjcie020ew5.jpg

Inna ciekawostk? targów jest najnowsze wcielenie Hondy Forzy. Nie miałem specjalnie czasu ogl?dać jej ale pierwsze wrażenie jest nader pozytywne! Widać w tym modelu ewidentnie "Japan custom style"... goła kiera, krótka czarna szyba.

Nareszcie co? się ruszyło u Honda PL!

zdjcie022al7.jpg

zdjcie032xx0.jpg

Na stoisku będzie jeszcze wystawiony nowy model miejskiego skuta oraz Silver w nowym malowaniu.

Innym zaskoczeniem jest nowe stoisko Malagutti. Na biegu zrobiłem fotke nowemu SpiderMaxowi 500 (reszta była nie rozpakowana).

zdjcie039ri9.jpg

Na stoisku Uhmy będzie można zobaczyć Fuoco 500 czy Mp3.

Nie wiem co będzie na Suzuki ale z tego co mi wiadomo to nic specjalnie nowego... możliwe że model Sixteen czyli mieszczuch na dużych kołach.

Więcej szczegółów postaram się podać już jutro. W razie co będę na stoisku Repsol- Adamoto PL, tuż obok Yamaha i Honda od jutra rana do niedzieli.

Zapraszam maniaków !sciana

Odnośnik do komentarza

Hej,

My sie tez wybieramy jutro kolo 12.

Od dwoch dni widze z okna mojego biura, jakie sprzety wkladaja do srodka ... hm ... calkiem ladnie to wyglada :P))) :o

A najlepsze to sa twarze przyklejone do szyb na korytarzu :lol:;);)

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...