Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co ze spotkaniami w naszym pięknym województwie ?


Gość E--ndriu

Rekomendowane odpowiedzi

Dragonie!

Ty lepiej deszcz z Lublina przegoń bo moja motorynka na dworek chce a ja razem z ni?!

              Bruuuuuuuuummmmmmmmmm---- Joa?ka :rolleyes:

Wiesz co... przegonię... wkrótce... jak tylko stanę na nogi...

Cztery tygodnie temu - zapalenie oskrzeli... przez tydzień... a póĽniej...

dwa tygodnie ciężkie zapalenie płuc... trzy dni spokoju i teraz angina...

|wiata nie widzę zza szyb okna...

LIPA!!!!.

We wtorek ma być lepiej i wtedy się wezmę za pogodę...

Chylę czoła i powrotu do zdrowia życzę!!!!!!!!!!!!!

Przerabiałam ten temat już wiele razy.Kuruj się a jak Ci pomocy trzeba to Wal ?miało.

Pracuje w SPSK nr 4. ( nie wysyłam Cię tam oczywi?cie ) ale jak co? z tej dziedziny jest potrzebne to nie ma problemu.

W czółko całuje,grabkę ?ciskam i zaczynam uskuteczniać przeganianie choroby--- taniec antychorobowy na pocz?tek bo na trzy zdrowa?ki do pieca Cię nie wsadzę.

Joa?ka

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Ci bardzo... szczególnie za taniec antychorobowy...

Bior?c pod uwagę moje ostatnie choróbki, nie planuje zasi??ć za sterami skuta wcze?niej niż za trzy tygodnie... Mam już do?ć i nie chciał bym się doprawić...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oficjalnie potwierdzam, że silna :lol: grupa z Wawy odwiedzi zacnych "Burgmaniaków Lubliniaków" (jeżeli deszcze i wiatry nie stan? nam na drodze) w niedzielę 13 kwietnia. Spodziewany przyjazd do Lublina ok. godz. 14. Joa?ka, tylko nie wygłupiaj się z tymi panienkami w ludowych strojach :lol:, dobra !TAZ . Chyba, że będ? bardzo sk?pe..... (stroje) !NOT <_<:D

Do zobaczenia. whist !OK !sciana

Odnośnik do komentarza

no niestety w t? niedziele Walus ma zabity cały dzień. Co prawda będe w L-nie, ale jak opracujecie plan "gdzie nas szukać" to może sie wyrwę na chwilkę w celu zapoznania grupy warszawsko - lubelskiej !OK

Odnośnik do komentarza
Oficjalnie potwierdzam, że silna :) grupa z Wawy  odwiedzi zacnych "Burgmaniaków Lubliniaków" (jeżeli deszcze i wiatry nie stan? nam na drodze) w niedzielę 13 kwietnia. Spodziewany przyjazd do Lublina ok. godz. 14.  Joa?ka, tylko nie wygłupiaj się z tymi panienkami w ludowych strojach  :), dobra  :) . Chyba, że będ? bardzo sk?pe..... (stroje)  :)  :P  :D

Do zobaczenia. :D  :P  :P

WITAM PAŃSTWA!

Z niecierpliwo?ci? oczekuję przyjazdu BURGMANII w niedzielę :)

A czemu mam się nie wygłupiać -- POLSKA GO|CINNO|Ć!

POZDRAWIAM --- Joa?ka :)

Odnośnik do komentarza
A gdzie się będziemy szukać ?

Znakiem rozpoznawczym będ? obowi?zkowe dla Wszystkich bez względu na płeć RÓŻOWE STRINGI założone na wierzchnie odzienie.. Na spodnie ,spodenki albo inne czę?ci garderoby.Wedle uznania. :D:)

Pozdrawiam --- Joa?ka

Odnośnik do komentarza

UWAGA UWAGA!

W niedzielę 13 kwietnia 2008r. około godziny 14.00 w Lublinie nast?pi niespodziewany nalot JEDNO|LADÓW marek i kolorów różnych w liczbie nieokre?lonej.

NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI ( żeby przetrwać to wszystko) :):)

:) !jump !jump :) !scooter !scooter !scooter

Jad? maxiskutery do LUBLINA !scooter

Zbliża się s?dna godzina! :)

POZDRAWIAM--- Joa?ka !kisss

PEES.Pocz?tek APOKALIPSY ---- PLAC ZAMKOWY.

Odnośnik do komentarza
Chwila, ale w w?tku warszawskim jest 13.15, a tu 14.00 to w końcu jak się ustawiać ?

Jeżeli grupa wyrusza o 10.15 to trzy godziny na dotarcie do Lublina jest wystarczaj?ca...

Z tego powodu założyłem tak? godzinę ale spokolokoluzisponton... godziny będ? elastyczne...

Odnośnik do komentarza

  No dobra, to zdradĽcie mi chociaż tajemnicę, gdzie byli?cie między 13.30 a 14.10, kiedy czekałem na Was pod Zamkiem 

Sprawa wyglada tak...

"Ekipa" z Warszawy, Kilec Puław i Radomia dojechała na miejsce około godziny 12.40... Kielce były jeszcze wcze?niej...

Pod zamkiem byli?my do 13.26... potem pojechali?my na Statoil pobrać etylinę i niektórzy posilili się hot dogiem... Tam spędzili?my około 20 minut... a potem... potem były kolejne punkty "programu"...

Odnośnik do komentarza

co sie nikt nie chwalił że dzisiaj jaka? impreza "motonitowa" była w Lublinie ??

Wracałem z Lublina krótsz? drog? przez Chełm :D i mijałem się z kolumnami motocyklistów, a wcze?niej na krakowskim widziałem spore grupki tychże !tut

Co to było ??

Odnośnik do komentarza

26-27.04.2008 Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2008 oraz Zlot Ogólny, Strzeszkowice k. Lublina, "Ranczo u Bila". Organizator: Rider's Pub, ul. 3 Maja 9, 20-078 Lublin, tel.: 0-500 154 616, riderspub@wp.pl

Ale może tylko spotkałe? grupkę osób które chciały się przewietrzyć !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...