Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co ze spotkaniami w naszym pięknym województwie ?


Gość E--ndriu

Rekomendowane odpowiedzi

Ten dział Lubelskie jako? dziwnie zapadł w sen zimowy wł?cznie z wakacjami postów w nim było jak na lekarstwo ... a przecież w naszych okolicach wcale nie ma tak mało klubowiczów. Mam pytanie do was Maxiskuterzy?ci czy będ? chętni żeby zorganizować jakie? spotkania typu małe zloty ewentualnie spotkania na pizze lub piwo ?? czy takie spotkanie w ogóle były kiedy? organizowane u nas ? czekam na wasze zdanie w tej sprawie.

Pozdrawiam

E--ndriu

Odnośnik do komentarza

jak się ciepło zrobi to i owszem, chętnie moge podlecieć do L-na na takie spotkanko, teraz samochodzikiem nie koniecznie !happybth choć w sumie i tak jestem prawe w każd? sobotę hehe

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak tylko ?niegi stopniej? !happybth , postaram się namówić koleżanki i kolegów z Wawki na mały wypadzik do Lublina. My?lę, że będ? chętni.......prawda?

Odnośnik do komentarza
Ja mogę jechać codziennie jak nie będzie padało. Już się nie mogę doczekać tych wypadzików na "ciacho" ;)

i Mi parę dni temu na górskich zakrętach przypomniały się Bieszczady i też nie mogę sie doczekać !happybth !happybth !scooter !happybth !piwko :(

Odnośnik do komentarza

Ja jestem za mamy do wyboru Lublin, Nałęczów , Kazimierz Dolny itd. bardzo ładne okolice. Nie wierze że wy nie jeĽdzicie skuterami teraz ? ja odk?d zrobiło się powyżej 0 nie wsiadam do auta fakt mam około 200 metrów błotnistej drogi do szosy i na podwórku też glipko !happybth ale po budowie się pomy?li o jakiej? kostce !scooter , autem bym się nie przedarł na bank, s?siad nawet na podwórko nie wjeżdża autem, skuterem z różnymi problemami ale zawsze do przodu. Chociaż tylnym kołem zarzuca !piwko ale do?wiadczenia z po?lizgów o które w błocie nie trudno przydadz? się może kiedy? w trudnej sytuacji :( !happybth . Pomy?lcie nad podgrzewanymi kanapami jak nie macie, kanapa szybko wysycha w tej pogodzie i nie jest tak zimnow 4-litery :P

jak się ciepło zrobi to i owszem, chętnie mogę podlecieć do L-na na takie spotkanko, teraz samochodzikiem nie koniecznie  choć w sumie i tak jestem prawe w każd? sobotę hehe

Ja też jestem co weekend w Lublinie trzeba się kiedy? umówić w wolnej chwili ! !happybth

Odnośnik do komentarza

Kurde, cały czas chodzi za mn? wyci?gnięcie sprzęta. I jak patrze za okno to chyba sie pokuszę :P

Co do wiosennych spotkań Jak najbardziej jestem za Kazimierzem. To i grupa Warszawska by wpadła w odwiedzinki :(

Odnośnik do komentarza

No niby jest coraz cieplej ale bywa mokro i ?lisko i to trochę zniechęca do jazdy. Nie mniej my?lę sobie że pewna grupa napalonych na jazdę niebawem ruszy w pierwsze trasy :P Słyszałam nawet o dwójce wariatów którzy już tak się stęsknili za jazd? że ... jeżdż? po garażu :(

Byle do wiosny!

Do zobaczenia zatem

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Słyszałam nawet o dwójce wariatów którzy już tak się stęsknili za jazd? że ... jeżdż? po garażu

to dziwne ale i ja onich słyszałem :P

:(

Odnośnik do komentarza
Ten dział Lubelskie jako? dziwnie zapadł w sen zimowy wł?cznie z wakacjami postów w nim było jak na lekarstwo ... a przecież w naszych okolicach wcale nie ma tak mało klubowiczów. Mam pytanie do was Maxiskuterzy?ci czy będ? chętni żeby zorganizować jakie? spotkania typu małe zloty ewentualnie spotkania na pizze lub piwo ?? czy takie spotkanie w ogóle były kiedy? organizowane u nas ? czekam na wasze zdanie w tej sprawie.

Pozdrawiam

E--ndriu

Widzisz E--ndriu, z tym spotem to nawet były kiedy? takie propozycje, ale cóż... Qwaki stwierdził, że nie jest to nam potrzebne, bo i tak u niego się wszyscy spotykaj?...[ więc po co organizować cokolwiek innego ;):D:)] ... i idea upadła w zarodku.

Ja natomiast [i Morley pewnie też] bardzo chętnie na jakowy? spocik bym się wybrała, o ile tylko czas pozwoli...

Odnośnik do komentarza

Pogoda nie dopisuje fakt ale w końcu to zima lepsza tak? niż –15C i ?niegu po pas :( (ci co przepadaj? za sportami zimowymi mog? być jedynie nie usatysfakcjonowani) .Kazimierz bardzo ładne miasto i nawet mi chyba by bardziej pasowało niż Lublin , chociaż czemu nie jak kto? z Lublina zaproponuje jakie? ciekawe miejsce spotkań to w cieplejsze dni by?my się spotkali (jak będ? chętni oczywi?cie) było by ?wietnie jak by nas go?cie ze stolicy i nie tylko odwiedzili w końcu taka duża czę?ć polski serwisuje maszyny w Sokole to przy okazji były by dwie pieczenie na jednym ogniu :( . Kto? z Lublina lub Kazimierza mógł by się rozejrzeć za jakim? fajnym miejscem spotkań i napisać tu lub sam zaproponować jakie? miejsce nie koniecznie musza to być przecież te dwa miasta. Jak tylko zrobi się cieplej to wyjeżdżajcie z tych garaży bo nie zdrowo tak spaliny w?chać :):(:P

Odnośnik do komentarza
Słyszałam nawet o dwójce wariatów którzy już tak się stęsknili za jazd? że ... jeżdż? po garażu

to dziwne ale i ja onich słyszałem :)

:)

No dobra niech się przyzna ten kto kamerkę założył Mi w garażu :)

Nikomu o tym nie mówiłem ?:)

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza
No dobra niech się przyzna ten kto kamerkę założył Mi w garażu mad.gif

Nikomu o tym nie mówiłem ?mad.gif

Pozdrawiam

Więcek

Więcek, spokojnie... Przeczytaj jeszcze raz... wyraĽnie napisałam o dwójce... a ty raczej jeĽdzisz sam...

Pozdrawiam garażowników :)

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

no ja dzi? nie wytrzymałem. Przestało na chwile padać, więc aku na miejsce i ..... było fajnie hehe ale znowu zaczęło padać :) ale prawie godzinkę się bujałem :) po garażu tez jeĽdziłem hehe musiałem nawrócić, bo wstecznego niestety nie ma :)

A co do spotkania, jak macie ochotę znam fajne miejsce ale niestety niedaleko mnie, pewien zajazd, nawet z możliwo?ci? noclegu, a dookoła Poleski Park Narodowy :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Budzić się,

tak jak obiecywałem, wczesn? wiosn? proszę grzać wodę na kawę.

I o parkingu proszę pomy?leć :D (strzeżonym) bo może kilka t-maxów zawitać, a to łakome k?ski na pocz?tku sezonu :D;).Szczególnie te żółte s? bardzo narażone ze względu na słoneczny wygl?d . Małe lotnisko też się przyda dla srebrnych skrzydeł. Tylko, żeby utwardzone było, bo szkoda by było zarysować piękny lakier. :D O innych pojazdach nie wspomnę. :P

Odnośnik do komentarza
Gość E--ndriu

Miałem się dzisiaj na uczelnie do Lbn. wybrać skuterem, niestety zostałem zmuszony do podróży autem. Ale póĽniej sobie odbiłem ; ) dzisiaj mijałem kilka grupek motocyklistów na turystycznych biegowcach powoli sezon się zaczyna, jednak powroty wieczorne do domu przy zaszronionej szybie i ?liskiej jezdni nie należ? do szybkich, co nie znaczy że nie s? przyjemne :D . Co do tego ?pi?cego Lublina to co? w tym jest jeżdż? grupki kolaży, dzisiaj go?ć na 50-si?tce ?migał sobie al. spółdzielczo?ci pracy po chodniku dla pieszych póĽniej przejechał przez przej?cie zakręcony go?ć :D, mało maxi jeĽdzi i większych moto za to nadrabiaj? za nich doręczyciele pizzy s? twardzi ich -10 nawet nie ruszało.

Odnośnik do komentarza
Budzić się,

tak jak obiecywałem, wczesn? wiosn? proszę grzać wodę na kawę.

I o parkingu proszę pomy?leć ;) (strzeżonym) bo może kilka t-maxów zawitać, a to łakome k?ski na pocz?tku sezonu :D:D.Szczególnie te żółte s? bardzo narażone ze względu na słoneczny wygl?d . Małe lotnisko też się przyda dla srebrnych skrzydeł. Tylko, żeby utwardzone było, bo szkoda by było zarysować piękny lakier. :D O innych pojazdach nie wspomnę. :lol:

Worlan.

Na tak? wizytę Lublin jest (p)obudzony... ;) ZAPRASZAM(Y)!!!!

Jak trzeba będzie to normalnie do pracy nawet nie pójdę... ;)

Tylko proszę, dajcie wcze?niej znak... ;)

Odnośnik do komentarza
Budzić się,

tak jak obiecywałem, wczesn? wiosn? proszę grzać wodę na kawę.

I o parkingu proszę pomy?leć !tut (strzeżonym) bo może kilka t-maxów zawitać, a to łakome k?ski na pocz?tku sezonu  :P  :).Szczególnie te żółte s? bardzo narażone ze względu na słoneczny wygl?d . Małe lotnisko też się przyda dla srebrnych skrzydeł. Tylko, żeby utwardzone było, bo szkoda by było zarysować piękny lakier. :) O innych pojazdach nie wspomnę. !tut

Worlan.

Na tak? wizytę Lublin jest (p)obudzony... :D ZAPRASZAM(Y)!!!!

Jak trzeba będzie to normalnie do pracy nawet nie pójdę... ;)

Tylko proszę, dajcie wcze?niej znak... !happybth

No jasne,że jeste?my gotowi na wizytę ;)

Miejsce jest zarówno dla maszyn jak i Ludzików. Przywitanie się zorganizuje a jakże

- orkiestra, dziewczynki w strojach ludowych, kwiaty ,chleb, sól.

A co jak szaleć to szaleć !happybth Dwie kaszanki proszę !happybth hihihi

Czujcie się zaproszeni a my znaczy ja ( chyba ,że inni z lubelskiego sie doł?cz?)

czekać będę.

Sezon się zacz?ł,kwiaty już kwitn?

i co? tam ćwierka pod borem.

A ja w Lublinie czekam bo może

kto? mnie odwiedzi motorem !happybth Oj danadana HOP SIUP

POZDRAWIAM --- Joa?ka !w00t

Odnośnik do komentarza
Dragonie!

Ty lepiej deszcz z Lublina przegoń bo moja motorynka na dworek chce a ja razem z ni?!

Bruuuuuuuuummmmmmmmmm---- Joa?ka :rolleyes:

Wiesz co... przegonię... wkrótce... jak tylko stanę na nogi...

Cztery tygodnie temu - zapalenie oskrzeli... przez tydzień... a póĽniej...

dwa tygodnie ciężkie zapalenie płuc... trzy dni spokoju i teraz angina...

|wiata nie widzę zza szyb okna...

LIPA!!!!.

We wtorek ma być lepiej i wtedy się wezmę za pogodę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...