Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zmiana Hondy Forzy 350 2024 na BMW C650GT czy warto?


stics

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Gratuluję 👍

Bardzo dobry egzemplarz w najładniejszym kolorze 😉

 

Godzinę temu, stics napisał(a):

I to jak spełnia. Na razie pierwsze 300 km zrobione w dosyć zimną i bardzo wietrzną pogodę i nie zmarzłem a jechało się świetnie.

w GT'ku ochrona przed wiatrem i wsparcie podgrzewania tego, co się wyziębia - lvl master! 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ernest,tak jak Ci pokazywałem warto rozważ zmianę bezpiecznika gniazda zapalniczki na 40-ten czerwony na fotce. Dzięki temu mogłem podłączyć na kablu kompresor. Dziś już ma bezprzewodowy kompresorek. 

20240422_111456.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, stics napisał(a):

Byłem jeszcze w piątek w salonie przymierzyć się do nowego T-Maxa i kompletnie mi nie pasował, było mi na nim wręcz niewygodnie.

Witam w klubie 🤣.

Sugeruje poczytać wątek „ulepszone BMW C 650 GT” i po woli robić sobie napisane tam rzeczy a będziesz Pan bardziej zadowolony i żona będzie zadowolona 🤣🤣

Odnośnik do komentarza

Gratuluje zakupu :)

2 godziny temu, Cormoran napisał(a):

Witam w klubie 🤣.

Sugeruje poczytać wątek „ulepszone BMW C 650 GT” i po woli robić sobie napisane tam rzeczy a będziesz Pan bardziej zadowolony i żona będzie zadowolona 🤣🤣

Wszystko ma zrobione, pokrywka na przekaźniki, przedłużenie błotnika, napinacz rozrządu zmieniony na hydrauliczny, rurka poboru oleju w silniku, klocki, oleje, filtry.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz, ryszardo napisał(a):

Gratuluje zakupu :)

Wszystko ma zrobione, pokrywka na przekaźniki, przedłużenie błotnika, napinacz rozrządu zmieniony na hydrauliczny, rurka poboru oleju w silniku, klocki, oleje, filtry.

No to Panie ….. nie marudzić tylko jeździć 🤣

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ryszardo napisał(a):

Gratuluje zakupu :)

Wszystko ma zrobione, pokrywka na przekaźniki, przedłużenie błotnika, napinacz rozrządu zmieniony na hydrauliczny, rurka poboru oleju w silniku, klocki, oleje, filtry.

Po prostu czekałeś na mnie 😃 Jeszcze raz dziękuję Ci bardzo 😃

Zdjęcie profilowe mam przed Twoim garażem 😃

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...