Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ORS 2024 w dniu 07.04.2024


arturo-bb

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie, jest wolne w tym dniu to można się pojawić z burganem 650, ale jest jedno ale, grupa totalnie zamknięta która nie dopuszcza nowych , trzy razy się było i za każdym razem tak samo,  grupa zamknięta, wobec tego burgman 650 z kierowcą nie pojawi się na tym rozpoczęciu sezonu

DJI_0003m.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
23 minuty temu, videodarek napisał(a):

grupa zamknięta

No niestety ale nie mogę się z Tobą zgodzić, jestem ze świętokrzyskiego i znam z grupy śląskiej dosłownie wszystkich i świetnie się z nimi bawię, spróbuj jeszcze raz, przywitaj się, zagadaj. Zapewniam że nikt się do Ciebie nie odwróci plecami.

Więcej śmiałości życzę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też tak sądzę , że to jakieś nieporozumienie. Nie tylko grupa świętokrzyska, lecz całe forum jest otwarte i przyjazne, zwłaszcza dla nowo wstępujących w nasze szeregi.😉 Coś musiałeś  nie tak zrozumieć🤔. Owszem, zdarzają się indywidua- jak w każdej społeczności.  I tak jak pisał Paweł, więcej śmiałości i wytrwałości w przełamywaniu oporu, odwagi- a nabędziesz cennych nowych doświadczeń. 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, videodarek napisał(a):

jest jedno ale, grupa totalnie zamknięta która nie dopuszcza nowych , trzy razy się było i za każdym razem tak samo

Z całym szacunkiem ale my znamy się "od lat" więc normalnym jest że jesteśmy sfokusowani na sobie. Szczególnie po długiej przerwie jak się nie widzieliśmy.

Ale też nikogo nie odtrącamy . Osobiście rozmawiam zawsze z każdym kto mnie zaczepi i zapyta . Im więcej tym bardziej się poznajemy i mamy coraz więcej wspólnych tematów.

Ja wiem że zrobić ten "pierwszy krok" czasem nie jest łatwo no ale nie masz 12 lat aby być wstydliwym nastolatkiem.

Nikt nikogo za rękę do grupy ciągnąć nie będzie. Każdy "nowy" dołączając do zgranej grupy nie może stać z boku i czekać aż go poproszą ,zapytają itp.

To "nowy" powinien wykazać się inicjatywą i zaciekawić swoją osobą . ( pytać , opowiadać własne historie itd. )

Przykro że tak nas odbierasz ale obstawiam że problem nie jest w "nas" a raczej w "tobie"

Warto z tym powalczyć aby nie być zawsze "sam" gdzieś z "boku"

 

 

Odnośnik do komentarza

To moje dwa grosze !!!. 2-gi sezon na forum i moje drugie wiosenne ognisko na śląsku. Też było troszkę nie swojo (na początku), ale wpadłem przedstawiłem się - skąd  przybyłem itp. - zostałem w/g mnie miło przyjęty i dalej już poleciało. Teraz nie wyobrażam sobie kwietnia bez ognisk na śląsku i na podkarpaciu (a jestem z małopolski). Powodzenia i troszkę odwagi (my nie gryziemy😀).

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, videodarek napisał(a):

fajnie, jest wolne w tym dniu to można się pojawić z burganem 650, ale jest jedno ale, grupa totalnie zamknięta która nie dopuszcza nowych , trzy razy się było i za każdym razem tak samo,  grupa zamknięta, wobec tego burgman 650 z kierowcą nie pojawi się na tym rozpoczęciu sezonu

DJI_0003m.jpg

Twój wpis mnie rozśmieszył, dla mnie brzmi jakbyś łaskę robił że przyjedziesz. Każdy kiedyś był nowy i musiał sobie jakoś poradzić. Tak, jak napisał Artur znamy się wiele lat, ale to nie znaczy że rozmawiamy tylko ze sobą. Trochę inicjatywy, a nie obrażania się. Najlepiej przeleć się z cukierkami a od razu wszystkich poznasz 😁

Odnośnik do komentarza

W pełni zgadzam się z Moni82. Jakieś pięć lat temu to Ona z Robertem mnie zauważyli na moim pierwszym wspólnym spocie☝️

I zaraz po miłym wprowadzeniu:

co to za jeden?😁

byliśmy jak po brudziu🤝🤣🤣

"Każdy kiedyś był nowy..", że zacytuję Moni, bo to prawda w punkt👌

Na każdym spotkaniu - czy to na Burgmanii, czy na ORS Podkarpacie, czy ORS świętokrzyskie, czy każdym innym spotkaniu zawsze jest ten pierwszy raz, gdzie są dla nas nowi (i jak zgrani to bardzo dobrze👌) ale nie zamknięci na kolejnych członków (że tak pojadę nomenklaturą komisyjną😁🤭) ludzie☝️

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, videodarek napisał(a):

fajnie, jest wolne.

DJI_0003m.jpg

Ładny Burek, ładny kolor Taki męski .Nie rób scen chłop jesteś czy nastolatka z problemami .Wpadaj z kiełbasą ( dla wszystkich 😄) dobrym nastawieniem i troszkę swojej inicjatywy. Każdy był kiedyś nowy i świerzak .Trzeba się otworzyć a nie pisac ze nie byłes przyjety w gronie ślaskim .Chyba ze jestes JANEK z spotkanie Bieszczadzkiego 😫😉.

p.s A mialem nic nie pisać 😙

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Moni82 napisał(a):

Najlepiej przeleć się z cukierkami a od razu wszystkich poznasz 😁

Jak dawniej bywało w szkole 😉

A ten Burek z zadaszeniem to jak BMW C1😅

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

@Rafa303  👌  bo reputkę dalej mogę tylko jedną i Artur wyczerpał limit 🙃

Nie tylko ty masz problem z reputkami. Bo ja właśnie otrzymałem dwie(na co wskazują ,,powiadomienia"), a w wyświetlanych reakcjach przy moim wpisie widnieje,,0". Coś nie tak funkcjonuje...🤔

Ale nie tylko dla reputek człowiek żyje...😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak się nic nie 💩.. to będziemy. 😊

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, grzybek napisał(a):

Najlepiej przeleć się z cukierkami a od razu wszystkich poznasz

Brzmi dwu znacznie...😂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 29.03.2024 o 06:30, videodarek napisał(a):

fajnie, jest wolne w tym dniu to można się pojawić z burganem 650, ale jest jedno ale, grupa totalnie zamknięta która nie dopuszcza nowych , trzy razy się było i za każdym razem tak samo,  grupa zamknięta, wobec tego burgman 650 z kierowcą nie pojawi się na tym rozpoczęciu sezonu

DJI_0003m.jpg

Jaka grupa zamkniętą oni nawet z Łódzkiej grupy przyjmują. Hihi to są wspaniali ludzie ,dobrzy,pomocni itd.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2024 o 12:56, EndriuBis napisał(a):

@Rafa303  👌  bo reputkę dalej mogę tylko jedną i Artur wyczerpał limit 🙃

Nie jestem ''wysoko'' 😉w hierarchii naszego forum ale nie kumam o co kaman dot. reputkę. A nie chce mi się grzebać w forum. Jak nie otrzymam wyjaśnień ''TU'' to zapytam przedstawicieli na ORS 7.04.24 czyli arturo-bb. I to serduszko (piękne), też za co?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
31 minut temu, Rafa303 napisał(a):

zapytam przedstawicieli na ORS 7.04.24 czyli arturo-bb. I to serduszko (piękne), też za co?

A To to już teraz Ci odpowiem aby i inni wiedzieli.

To taka "nagroda" dla tych co wspierają funkcjonowanie Forum ( jak wiadomo wszystko kosztuje - i drożeje a utrzymanie serwerów i obsługa techniczna forum nie jest za darmo ) Tu chodzi o wpłaty na utrzymanie tego abyśmy mogli z tego korzystać .

Każda osoba co wpłaci datek ( symboliczną kwotę  parudziesięciu złotych ) na utrzymanie Forum ma przy swoim awatarze takie serduszko jako symbol "Wspierającego" . W następnym roku ma być inny symbol.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, arturo-bb napisał(a):

A To to już teraz Ci odpowiem aby i inni wiedzieli.

To taka "nagroda" dla tych co wspierają funkcjonowanie Forum ( jak wiadomo wszystko kosztuje - i drożeje a utrzymanie serwerów i obsługa techniczna forum nie jest za darmo ) Tu chodzi o wpłaty na utrzymanie tego abyśmy mogli z tego korzystać .

Każda osoba co wpłaci datek ( symboliczną kwotę  parudziesięciu złotych ) na utrzymanie Forum ma przy swoim awatarze takie serduszko jako symbol "Wspierającego" . W następnym roku ma być inny symbol.

To bardzo chętnie wpłacę, ale na jakie konto( i co łaska ale nie mniej niż ......😁)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poczekaj chwilę . Powinien zjawić się osobny temat na Forum .

Odnośnik do komentarza
Teraz, arturo-bb napisał(a):

Poczekaj chwilę . Powinien zjawić się osobny temat na Forum .

O, to fajnie bo szukałem i nic nie znalazłem, a więcej nas by wsparło forum. Tak myślę !

I właśnie nie na ORS

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, arturo-bb napisał(a):

 W następnym roku ma być inny symbol.

 

Proszę nie zmieniajcie symbolu na inny to serduszko jest piękne. P R O S Z Ę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
55 minut temu, Rafa303 napisał(a):

O, to fajnie bo szukałem i nic nie znalazłem, a więcej nas by wsparło forum. Tak myślę !

I właśnie nie na ORS

 

17 minut temu, Rafa303 napisał(a):

Proszę nie zmieniajcie symbolu na inny to serduszko jest piękne. P R O S Z Ę

To taka przypominajka o składce dla klubów.

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Migu napisał(a):

 

To taka przypominajka o składce dla klubów.

 

Tzn. ja nie muszę nic płacić i nawet nie wspierać forum finansowo (serduszko), Chociaż  chcę. Arturo zadzwoń do mnie !!!! bo nie kumam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...