Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ORS 2024 w dniu 07.04.2024


arturo-bb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

ORS 2024 w dniu 07.04.2024

 
 
kielbasa.jpg.fdbada23b6c401e2360ccd9edc3e801b.jpg
 
 
 
 

Pozwalam sobie zaprosić wszystkich na Ogniskowe Rozpoczęcie Sezonu 2024, które już tradycyjnie wspólnie organizujemy na Biwaku leśnym im. sierż. G. Załogi w Hutkach Kankach. https://maps.app.goo.gl/FxcLoknRSw9SpF3A9

Myślę że  rozsądnym terminem ORS 2024 będzie 7 Kwiecień 2024r. - jak na razie prognozy są bardzo dobre ( jeśli pogody nie będzie to  14 Kwiecień bo 21 Kwietnia termin zajęty i zapraszam na Ognisko do naszych kolegów z Podkarpacia)

Jak zawsze na ORS i OZS spotykamy się na McDonalds przy ul. Roździeńskiego 210 w Katowicach https://maps.app.goo.gl/tHFeQfYevMomJjs57

Spotykamy się o 10:30 aby po serdecznych powitaniach ruszyć ok godz. 11:00 w kierunku Hutek-Kanek.

Każdy zabiera ulubione mięsne lub wegetariańskie przysmaki na ognisko (kiełbasę, marchewka, pieczywo ……). Mile widziane są też samodzielnie przygotowane wypieki do ogólnej degustacji.

Zapraszamy.jpg.67919a7043bdadd96149fbf2f40b817d.jpg

 

 
Odnośnik do komentarza

Szkoda że niema możliwości wyboru terminu jak zawsze to było.  7 kwietnia są wybory i gro osób może być przy ich obsłudze informatycznej jak ja lub w komisjach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
20 minut temu, Conan napisał(a):

Szkoda że niema możliwości wyboru terminu jak zawsze to było

Niestety ale dyskusja o tym "kiedy" trwała by ok 2 miesiące ( patrząc na aktywność na forum ) a i tak NIGDY wszystkim nie przypasuje.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, arturo-bb napisał(a):

Niestety ale dyskusja o tym "kiedy" trwała by ok 2 miesiące ( patrząc na aktywność na forum ) a i tak NIGDY wszystkim nie przypasuje.

 

Kurde a nie miało być 14 go ? W takim razie termin średnio nam pasuje. W związku z tym przyjadę w składzie Nietoperz I Colargol .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@nietoperz jeszcze NIC nie jest przesadzone . Pogoda potrafi się zmienić w ostatniej chwili ( u mnie teraz pada śnieg i grad 😁 )

Trzeba być czujnym i obserwować niebo

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
17 minut temu, arturo-bb napisał(a):

@nietoperz jeszcze NIC nie jest przesadzone . Pogoda potrafi się zmienić w ostatniej chwili ( u mnie teraz pada śnieg i grad 😁 )

Trzeba być czujnym i obserwować niebo

Będę czujny jak... Tommy Lee Jones w ściganym ! 😁

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, arturo-bb napisał(a):

...Trzeba być czujnym i obserwować niebo

żeby niebo nie spadło nam na głowę ??  Czy jakoś tak to było 😀 a demokracji to się uczyłeś od najlepszych, czyli od Grzesia @Saper  🤣 ale Grzesiek ma racja, no bo skoro system się sprawdza ..... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 minuty temu, EndriuBis napisał(a):

demokracji to się uczyłeś od najlepszych, czyli od Grzesia @Saper  🤣

Trudno określić KTO od KOGO się uczył . Faktem jest że to sprawdzona metoda i działa. 👍

Ja w kwestii demokracji zawsze twierdziłem i twierdzę że : Każdy ma prawo mieć SWOJE zdanie !!!!! .........pod warunkiem że nie różni się ono od MOJEGO 🤣

Odnośnik do komentarza

Niestety do pracy! Może będzie padać to przełożą na 14 a wtedy mam wolne ! A jak mam wolne 14 to może z Migiem strzelimy sobie w tarczę ?! Zobaczymy jak się wszystko poukłada !

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 minut temu, pachpach napisał(a):

Niestety do pracy! Może będzie padać to przełożą na 14 a wtedy mam wolne ! A jak mam wolne 14 to może z Migiem strzelimy sobie w tarczę ?! Zobaczymy jak się wszystko poukłada !

 

Pomysł dobry ale jeśli można to w godzinach południowych ( będę po imprezie).

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Migu napisał(a):

Pomysł dobry ale jeśli można to w godzinach południowych ( będę po imprezie).

oki będziemy w kontakcie! Już się stęskniłem za wami ! Hej!!!

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2024 o 11:55, Conan napisał(a):

  7 kwietnia są wybory i gro osób może być przy ich obsłudze informatycznej jak ja lub w komisjach.

Dokładnie jest jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie poco te dyskusje.

07.04 są wybory , 21.04 zlot w Częstochowie a i pewnie 14.04 gdzieś coś jest. I tak jak pisałem "wszystkim nie dogodzisz "

Kto może i ma ochotę to przyjedzie.  Kto nie da rady pojedzie w innym terminie do kolegów i też będzie miał fajnie.

Odnośnik do komentarza

Czytam poprzednie wpisy i widzę, że Artura "opieprz" (uwaga, luźny wpis, sugestia - jak zwał tak zwał..) przyniósł efekt🤭😁

Jeszcze można dodać: jak termin niy pasi to trudno - będzie luźniej🤣🤣 

PS

😳Mimo wszystko dodam, że to żart był☝️😎

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Termin pasuje, trzymam kciuki za pogodę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...