Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skuter na trasy klasy cymes bez nadwagi - kandydat...?


falco

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam wszystko, dziękuję wszystkim, zwłaszcza tym, którym chciało się obszernie(j) odpowiedzieć, jednocześnie proszę aby nie wprowadzać (absolutnie zbędnych) osobistych prztyczków... ;⁠)

P.S. Ja mam czym jeździć, ale powiedziałem, że wrzucę pytanie na Forum, bo sam w dużych maszynach nie mam doświadczenia.

Grzane minetki zawsze lubiłem a grzanie pupci w moto sam zrobiłem, rewelka na chłód czy deszcz.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

🤔  @Nazir zmieniałeś rolki w swoim ?

Nie. A powinienem🤔

3 godziny temu, arturo-bb napisał(a):

Bo w Burgmanie 650 rolek nie uświadczysz

I to minie się podoba😃

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, falco napisał(a):

.... jednocześnie proszę aby nie wprowadzać (absolutnie zbędnych) osobistych prztyczków....

spoko.  Generalnie to my się wszyscy bardzo lubimy tylko czasem mamy inne zdanie 😉, albo jak kolega @grzybek lubi śmiać się z innych, ale nie bardzo lubi jak się śmieją z niego  🙃

a wracając do tematu to zwrócę Twoją uwagę na taki fakt. Jak byś czasem wybierał po między Burgmanem AN650, a BMW C650 GT to musisz wiedzieć że Suzuki nie pobiera opłaty abonamentowej (cyklicznej) za uruchomienie regulowanej szyby elektrycznej po dłuższym postoju lub wymianie AKU  🤣

Ale się teraz "nalecę" co niektórym 😋

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Godzinę temu, EndriuBis napisał(a):
Jak byś czasem wybierał po między Burgmanem AN650, a BMW C650 GT to musisz wiedzieć że Suzuki nie pobiera opłaty abonamentowej (cyklicznej) za uruchomienie regulowanej szyby elektrycznej po dłuższym postoju lub wymianie AKU 

 

Przy wymianie aku nie grozi. Tak samo jak przy dłuższym postoju. Może, ale nie musi wymagać kalibracji, kiedy wyjmiemy aku na kilka miesięcy.
Tak czy inaczej, lepsza opłata za nieruchomą szybę niż jak za niespodziewanie zerwany pasek lamelkowy CVT by Suzuki

 

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś powód dlaczego w Italii Tmax jest masowo kupowany …
Więc statystyki wyboru klienta coś mówią
Fakt że Włosi lubią sportowy sznyt ale …


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...