Skocz do zawarto┼Ťci
Forum Burgmania

Marzec 2024 w Zachodniopomorskim

Rekomendowane odpowiedzi

mar24.jpg.68597f30d87cbcbc5963821e3753ddbd.jpg

No to marzec ... ­čĄö ... w sumie nic si─Ö nie zmieni┼éo za wyj─ůtkiem daty w kalendarzu i ... i godziny na tarczy zegara ale ta zmienia si─Ö z sekundy na sekund─Ö wci─ů┼╝ jednak si─Ö powtarzaj─ůc ... k─ůcik zachodniopomorski raczej pusty by nie powiedzie─ç ┼╝e wieje nud─ů ... za oknem aura zmienia si─Ö na wiosenn─ů lecz p├│ki co ciepe┼éko s┼éoneczne jest jeszcze z┼éudne, bo w cieniu, wci─ů┼╝ czai si─Ö zima ...

My┼Ťl─Ö ┼╝e nie ma co przed┼éu┼╝a─ç .... je┼╝eli pojawi─ů si─Ö jakie┼Ť tematy to zapewne rozwin─ů si─Ö samoistnie ... moje wi─Öc wysi┼éki uwa┼╝am za niepotrzebn─ů utrat─Ö mocy ... a zatem, ┼╝ycz─ůc wszystkim pozytywnych iskier w popielnikach, miesi─ůc marzec uwa┼╝am za otwarty ... LwG Ôťő

Odno┼Ťnik do komentarza

Elvis, nie tra─ç wiary. Jeste┼Ť jedynym pewnikiem posta w danym miesi─ůcu. Ilo┼Ť─ç s┼éonka i temp. zach─Öcaj─ů do .....niczego ( przepraszam do serwisowania sprz─Öt├│w ). Trzeba czeka─ç.......

Odno┼Ťnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj nie trać wiary. Bo wiosna za płotem...

20240301_113953.jpg

20240301_114001.jpg

Odno┼Ťnik do komentarza
58 minut temu, wd40 napisał(a):

By┼éem w listopadzie odwiedzi─ç ,,stare ┼Ťmieci,, i jeszcze by┼éo w budowie :P Fajnie ┼╝e Wolin robi si─Ö coraz bardziej atrakcyjny.┬áZa ,,moich czas├│w,, katedra nie mia┼éa dachu :P Ale dzieci┼ästwo mia┼éem tam wypasione┬á:)┬á┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

Troch─Ö rano mrozi. Ale co tam, p├│┼║niej jest +8!!!!!! Uda┼éo si─Ö porzuci─ç obrzydliw─ů puch─Ö, wi─Öc od poniedzia┼éku na 2,sorry 3-trzech ko┼éach. Maxio jeszcze w salonie w domu.

IMG_20211201_080902.jpg

Odno┼Ťnik do komentarza
  • Klubowicze

Tylko nie przegrzej Maksia zbytnio kominkiem ­čśů

Odno┼Ťnik do komentarza

Zachodniopomorskie cho─ç wtedy nam ostro wia┼éo i la┼éo, to bardzo dobrze wspominam, jak zreszt─ů tu┼éanie po wszystkich zak─ůtkach PL... ;)

image.thumb.jpeg.f4c270c1c180855da08e5a5e617d3d7d.jpeg

Elvisa teksty lubi─Ö czyta─ç a fotki (pod)gl─ůda─ç... sam nie wiem dlaczego...? ;)

A na koniec zagadka...

Kto (roz)poznaje (nie)w─ůtpliw─ů atrakcj─Ö w zach-pom...? ;)

image.thumb.jpeg.802953d82cef85763920dc6df75578e3.jpeg

Odno┼Ťnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, falco napisał(a):

Kto (roz)poznaje (nie)w─ůtpliw─ů atrakcj─Ö w zach-pom...? ;)

Latryna w Forcie Gerharda ?

Odno┼Ťnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, arturo-bb napisał(a):

2 godziny temu, Saper napisał(a):

Dokładnie.

Jacy znawcy latryn ­čśü

Odno┼Ťnik do komentarza
6 godzin temu, arturo-bb napisał(a):

3 godziny temu, Saper napisał(a):

Dokładnie.

Pany, a to nie czasem latryna, ale oficerska ?┬á Zwyk┼ée "szweje" chyba nie mia┼éy takich udogodnie┼ä jak deski ?┬á ­čĄú

10 godzin temu, falco napisał(a):

...┬á Kto (roz)poznaje (nie)w─ůtpliw─ů atrakcj─Ö w zach-pom...? ;)

ale ┼╝e┼Ť si─Ö "sztachno┼é"┬á­čśâ┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

Gratuluj─Ö sokolego oka Zwyci─Özcom, nadaj─ůc zaszczytne tytu┼éy Latryniarzy Marca! ;Ôüá)

By┼ée zapach mnie nie rusza, trzeba si─Ö postara─ç... ;Ôüá)

Wkr├│tce kolejne foto zagadki w innych wojew├│dztwach.

Odno┼Ťnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, falco napisał(a):

Gratuluj─Ö sokolego oka Zwyci─Özcom, nadaj─ůc zaszczytne tytu┼éy Latryniarzy Marca! ;Ôüá)

Yes Yes Yes 

Wreszcie wygra┼éem jaki┼Ť konkurs. Temat g├│wniany ale ciekawy┬á­čĄú

Odno┼Ťnik do komentarza

Ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e pomys┼é si─Ö spodoba┼é, ┼╝eby nie zmienia─ç s┼éodkiego smaku zwyci─Östwa, nie wspomn─Ö w jakich okoliczno┼Ťciach mnie ol┼Ťni┼éo... ;Ôüá)

Prosz─Ö wypatrywa─ç kolejnej foto zagadki w kolejnym, losowo wybranym wojew├│dztwie, zdj─Ö─ç "troch─Ö" mam, postaram si─Ö podnie┼Ť─ç poprzeczk─Ö a przy okazji, mo┼╝e kto┼Ť skorzysta i odwiedzi ciekawe miejsca lub chocia┼╝ poczyta o historii...

Latryna znajduje si─Ö w┬áForcie Gerharda┬áa 1 zdj─Öcie jest przed bram─ů┬áFortu Anio┼éa.

Odno┼Ťnik do komentarza
9 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

Pany, a to nie czasem latryna, ale oficerska ?┬á Zwyk┼ée "szweje" chyba nie mia┼éy takich udogodnie┼ä jak deski ?┬á ­čĄú

J─Ödruniu, latryny w fortach takie same, a ┼╝eby nie by┼éo pomy┼éek: KLIK.­čĄú

Co prawda inna armia, aleee, zasady, to zasady ­čĄú.

Odno┼Ťnik do komentarza

W─ůtek GZ ruszy┼é w tym miesi─ůcu, ale nie wiem czy o to chodzi┼éo Kolegom "znad morza"

Odno┼Ťnik do komentarza

Fakt, foto zagadka ze specyficzn─ů nut─ů w powietrzu, wi─Öc aby zmieni─ç klimat ale pozostaj─ůc w zachodnio-pomorskim wrzucam jeszcze 1 foto zagadk─Ö.

Sk─ůd wida─ç, taki oto genialny zw┼éaszcza noc─ů widok...?

ZACHODNIOPOMORSKIE (2).JPG

ZACHODNIOPOMORSKIE (5).JPG

Odno┼Ťnik do komentarza

Z g├│rki

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Odno┼Ťnik do komentarza

Buahahaha... ;D

Ale... nawet nie wiesz, albo wiesz... jak jeste┼Ť blisko... ;)

Odno┼Ťnik do komentarza

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö
  • Dodaj now─ů pozycj─Ö...