Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZIMOWE OGNISKOWE SPOTKANIE REGIONÓW 03.12.2023r.


PawełJW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ale jestem ZŁY 👿 Tak miałem ochotę się z wami spotkać

Dopiero wlazłem do domu a i tak jeszcze jutro z godzinkę machania łopatą mnie czeka ( ta wredna odśnieżarka jak ją sprawdzam przed sezonem to mówi "jestem gotowa" a jak trzeba to się buntuje 🤧 i trzeba przeprosić się z łopatą 😪 )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ekipa "Twardziele Mazowsza" też już rozwiedziona szczęśliwie po domach.

Dziękuję  za gościnę w imieniu swoim i "Twardzieli"  

Melduje wykonania zadania, chociaż padał śnieg. 570km wykręcone 

IMG_20231203_124807.jpg

IMG_20231203_124817.jpg

IMG_20231203_124759.jpg

IMG_20231203_122031.jpg

IMG_20231203_122019.jpg

IMG_20231203_122011.jpg

IMG_20231203_110234.jpg

 

 

IMG_20231203_093852.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szanowana administracja przepraszam za wpis poniżej.

Kochani burgmaniacy, każdy z nas który choć troszkę próbuje zjednoczyć naszą społeczność byle głupim ogniskiem wymaga troszeczkę zrozumienia.

Wkład jaki się wkłada w tak malutkie spotkanko wymaga czasu, Energi, pomysłu i troszkę pieniążków, bo wiadomo że nic nie jest dzisiaj za darmo.

Andrzej Orzeł Maniek jesteście niesamowici, pokazaliście że da się.

Saper i Piotr dziękuję wam z całego serca.

Zenek, sam z Lublina, jesteś niesamowity, dziękuję.

Marzena Volvo Iwona Jacek Żaba, wasz wesoły autobus z Łodzi przez Warszawę zrobił najwięcej kilometrów i dojechał, wielkie love.

Migu i Halinka, z Czechowic, szacunek i podziękowania za wizytę. P.S wnuczunia piękna.

Jacek z Kielc,  miałeś najbliżej ale byłeś, dziękuję, kolegów w potrzebie się nie zostawia, masz to zapamiętane.

Nietoperki dwa Anetka i Jurek, dziękujemy za wizytę, mam nadzieję że jutro głową nie będzie boleć.

Basia Andrzej, bo pić to trzeba umieć, ale też trzeba wiedzieć gdzie i z kim, wielki całusy i uściski, dziękuję że byliście. 

A reszcie dziękuję

Odnośnik do komentarza

Dzięki Paweł

Jak nie Wy to kto 😊.

Ty i Aneta za każdym razem pokazujecie że angażujcie się we wszystko całym sercem i naprawdę. 
Wielkie wielkie dzięki że jesteście. 
 

PS. 
Ty minąłeś najbliżej i też byłeś 🤣
Można…

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
16 minut temu, jaccoo84 napisał(a):

Dzięki Paweł

Jak nie Wy to kto 😊.

Ty i Aneta za każdym razem pokazujecie że angażujcie się we wszystko całym sercem i naprawdę. 
Wielkie wielkie dzięki że jesteście. 
 

Ale że rt, to na razie cisza

Ups, wysrało się 🤣🤣🤣

Arturobb widzę że non stop obserwujesz wątek, 

Nie dzwoń do mnie bo tyle .......to jeszcze nie słyszałeś

I subaru też 

Arturobb Prosiłem żebyś nie dzwonil

Odnośnik do komentarza

My z Basią też już od dłuższego czasu w domu, tylko najpierw trzeba było ogarnąć kilka tematów. 

DUŻE podziękowania dla Pawła i Anety że się im chciało 🙂 mimo że oboje straszne zmarzluchy i miałem wrażenie że chwilami cierpieli okropnie 🙃 

No ,  skuterów nie było ale było zaje..ście 😃

Odnośnik do komentarza

Aneta,Paffeł osobiście wymiękłem (kiełbasa i inne kupione ) wyjazd miał być i spotkać się z Wami .Ale u nas  armagedon pogodowy .wczoraj wróciłem 22 i w miarę nie kolorowo ale ok, rano wstaję i ręce mi opadły pług przeleciał i puszka z....a do szyb .WYMIEKŁEM .

Ale wielki szacunek dla Anety i ciebie że się wam chciało to zorganizować👏 i całej reszczcie którzy dotarli 🙌..

P.s Migu był na pcx ? Bo to wariat 🤣

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 minuty temu, subaru gtb320 napisał(a):

Migu był na pcx ?

No a jak, jeden skuter musiał być

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PawełJW napisał(a):

 

Arturobb widzę że non stop obserwujesz wątek, 

Nie dzwoń do mnie bo tyle .......to jeszcze nie słyszałeś

I subaru też 

Arturobb Prosiłem żebyś nie dzwonil

Zapraszam do nas ,nie wiem jak u Artura Ale pewnie podobnie .

Nie będę dzwonił Ale jak coś to zapraszam do pomocy w robieniu bałwana Arturowi też się pewnie pomoc przyda.

Tak serio masakra u Nas 

Odnośnik do komentarza

Gratki za zorganizowanie spotkania, fajnie popatrzyć na uśmiechnięte znajome twarze. Nam niestety nie udało się przyjechać. Musieliśmy ruszyć w trasę w przeciwnym kierunku. Tu zima pokazała co potrafi.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
2 minuty temu, tomekstw napisał(a):

Gratki za zorganizowanie spotkania, fajnie popatrzyć na uśmiechnięte znajome twarze. Nam niestety nie udało się przyjechać. Musieliśmy ruszyć w trasę w przeciwnym kierunku. Tu zima pokazała co potrafi.

Następnym razem jak cię spotkam na pasach w Stalowej Woli  to nie hamuję, odsiedzę, niech stracę.😝

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nietoperze już w domu ! Paweł i Aneta- jesteście "wielcy!" Dziekujemy za super organizację zimowego ogniska! To był wspaniały pomysł.  Dziękujemy przybyłym na ognisko za super spędzony dzień i pogaduchy. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie! 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
5 minut temu, nietoperz napisał(a):

Nietoperze już w domu ! Paweł i Aneta- jesteście "wielcy!" Dziekujemy za super organizację zimowego ogniska! To był wspaniały pomysł.  Dziękujemy przybyłym na ognisko za super spędzony dzień i pogaduchy. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie! 

Dziękujemy.

Odnośnik do komentarza

UWAGA. Ogłoszenie parafialne. 🙃 Jakiś ktoś chyba przez pomyłkę spakował że swoim majdanem mój nóż składany. Chętnie przyjmę go z powrotem bo się polubiliśmy 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Anetka i Paweł dziękujemy za gościnę . Jesteście "WIELCY" ( Anetka trochę niska😂 ale WIELKA 🤣). Wszystkim obecnym na ognisku dzięki za pogaduchy i że Wam się chciało w taką pogodę . Wesoły autobus ŁUDŻ=WARSZAWA szczęśliwie dojechał do MZ . Podziekowania dla Marzenki ,Tomka, Żaby i oczywiście mojej Iwonki za wspólną wycieczkę. Baterie naładowane . A tym co nie byli niech żałują 😜. Jeszcze raz Aneta i Paweł DZIĘKI

3 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

UWAGA. Ogłoszenie parafialne. 🙃 Jakiś ktoś chyba przez pomyłkę spakował że swoim majdanem mój nóż składany. Chętnie przyjmę go z powrotem bo się polubiliśmy 🙂

Endriu zguba znaleziona . Tak nas Tomaszek poganiał do wyjazdu że zwineliśmy kozik . Myśleliśmy że to Tomka ( ma podobny) . Będzie pretekst by odwiedzić Warszawę🤣 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, jackm napisał(a):

Endriu zguba znaleziona . Tak nas Tomaszek poganiał do wyjazdu że zwineliśmy kozik . Myśleliśmy że to Tomka ( ma podobny) . Będzie pretekst by odwiedzić Warszawę🤣 

uff ...  jaki jestem szczęśliwy 🤣  spoko - opiekuj się nim do "zaś"  🙃  lubi ciepło, nie lubi wilgoci 😀 

Odnośnik do komentarza

Zazdraszczam 😒 Wam mocno tego ogniska. Wybieraliśmy się  do Was twardo ,ale niestety względy zdrowotne i szczerze powiem pogoda mnie wystraszyła i nie pojechaliśmy. WSTYD mi OKROPNIE za to. Obserwowałem wpisy, oglądałem zdjęcia i  widziałem jak wszyscy byli zadowoleni Wszystko było zorganizowane super. Nawet można było usiąść a ja się bałem że przy mojej boleści kręgosłupa i biodra mogę te kilka godzin nie wytrzymać jak nie usiądę. WYBACZCIE nam Pawle i Anetko i nie przejeżdżajcie mnie na pasach w Stalowej  bo jeszcze chciałbym troszkę pojeżdzić na mojej  forzinie 😉  

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

(...) lubi ciepło, nie lubi wilgoci (...)

Straśnie delikutaśny ten Twój kozik 🤣. Moje cyzorki nie som takie lelawe 😛.

Odnośnik do komentarza

Andrzejku masz całkowita rację, jak to mawiają w pewnym regionie - same "mamlasy i miękiszony" .

Wysłane z AP82 wpiętego w ŁP10

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...