Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZIMOWE OGNISKOWE SPOTKANIE REGIONÓW 03.12.2023r.


PawełJW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

UWAGA

ZMIANA LOKALIZACJI 

https://maps.app.goo.gl/awn722ZJHnrnLdxNA

LEPIEJ, WYGODNIEJ,SMACZNIEJ

Serdecznie zapraszam 3 grudnia (niedziela) na zimowe ogniskowe spotkanie regionów.

Nowa lokalizacja

https://maps.app.goo.gl/awn722ZJHnrnLdxNA

Będziemy na Was czekać od godziny 11 na naszym stawie gdzie będzie rozpalone ognisko oraz grill. Na ognisko każdy przywozi to co lubi. Kawa i herbata zapewniona. 

IMG-20230910-WA0003.thumb.jpg.014baa2b7be00f32c2bc7ea38bd48221.jpg.3ee7fdbc1c51a27f19c84586bc76f7b3.jpg

Spotkanie ma na celu integrację naszego klubu

Od podanej lokalizacji do stawu trzeba dojechać 200 metrów, będą was prowadzić rozstawione znaki z logo naszego klubu.

Jeśli dojazd będzie utrudniony to stajemy na parkingu i 200 metrów dochodzimy pieszo.

Jeżeli pogoda spłata nam figle to termin spotkania zostanie zmieniony. 

Z A P R A S Z A M Y

Screenshot_20230910_150734_Maps.thumb.jpg.c39f9cff9a5fcdd03af14ddb31f5f8c6.jpg.e7fc4c273cebf00e002478fc48640b48.jpg

AdobeStock_74097223_mini_mini-scaled.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
10 minut temu, tomekstw napisał(a):

Raczej grudniowe niż zimowe. Chyba, że kilka kołder się rozpruje...

A może będzie śnieg, i będzie super🙄

Odnośnik do komentarza

No tak 🙃  "słowo się rzekło kobyłka stoi u płota" czy jakoś tak to było 😀 planujemy być, to znaczy ja i jednoręki bandyta 🤣

@Saper  a oponki zimowe do "Burgmanka"  zamówione ? 😉 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ooo zimowe ognisko! Po konsultacji z moją lepszą połówką  zdecydowałem 😁 że przyjedziemy na ognisko ! 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.11.2023 o 13:07, PawełJW napisał(a):

A może będzie śnieg, i będzie super🙄

Pawełku. Nie wiem jak u Was ale u nas trochę śniegu wczoraj spadło. Może byś zaczął - tak na wypadek wszelki - gromadzić 🙃 ci od skoków potrafią to Wy też dacie radę 😀

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, EndriuBis napisał(a):

będziesz wrzątek na kawę nosił z chałupy ? 🤔   🙃

Się nie martwi o wrzątek🤣

9 minut temu, subaru gtb320 napisał(a):

Opcja kwatery i przyjazd puszką ?

Kwatera tylko na opcje motocyklem🤣

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zmiana lokalizacji z powodu zaplanowaneg sobotniego odławianiu ryb ze stawu a wtedy robi się tam tak zwany (burdel), spuszczanie wody, rozjeżdżony teren autami i przyczepami, patroszenie części ryb na miejscu, nie nie, na drugi dzień tam ognisko nie wchodzi w grę, ale na wiosnę jak najbardziej.

Więc widzimy się w nowej lokalizacji.

2 minuty temu, tomekstw napisał(a):

Silosy po sąsiedzku wyburzyłeś, żeby był plac pod parking? Jakaś prezentacja oferty handlowej przewidziana, bo mamy zapotrzebowanie.

Miejsca Wam nie braknie a prezentacja to może być z termomixem 🤣

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PawełJW napisał(a):

Smok się zimy nie boi.....

Smok wygląda zacnie. A to Wawelski ??  Bo wygląda jak Chiński 🤣  ciekawe ile sam wciągnie tej kiełbasy co się będzie przypiekać ? 🤔

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2023 o 13:32, EndriuBis napisał(a):

Smok wygląda zacnie. A to Wawelski ??  Bo wygląda jak Chiński 🤣  ciekawe ile sam wciągnie tej kiełbasy co się będzie przypiekać ? 🤔

Do wawelskiego mu troszkę brakuje (za cienki), ale jak przypilnujesz to swoją kiełbaskę zjesz (smoczek ci nie zje, woli owieczki). Grunt to żeby kiełbaski były ciepłe i przypieczone.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Smok oprócz MOCY to ma jeszcze silną Kuśkę 👍

Takie palenisko utrzymać to szacun

No chyba że zeżarł tabletki Pafła 🤣

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, jak u Ciebie drogi (przejezdne), bo mam wielosezony i u mnie przy tych opadach ciężko się poruszać a ma sypać jeszcze ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...