Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w m. Czajkowa w dniu 15.10.2023r. Bo jesień nastała.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
52 minuty temu, Marzena napisał(a):

Ooooo motocyklista

Polar miałem motocyklowy 

Dziękujemy za spotkanie, byle jak bo nie na moto ale udało się z wami zobaczyć, a to najważniejsze. 

Do zimy......

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pozdrawiamy  wszystkich uczestników  grillowania i jest nam przykro😭 że nie mogliśmy uczestniczyć u was i zobaczyć  na żywo może się  uda następnym razem 🙂

Odnośnik do komentarza

Stalowa Wola wszystkim uczestnikom i organizatorom SERDECZNIE DZIĘKUJE i POZDRAWIA. Było super fajnie, miło i jak zwykle wesoło. Szkoda tylko że trzeba czekać aż do wiosny aby się w tym zacnym i większym gronie spotkać 👍😃

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bielsko-Biała w domu od 19.

Oczywiście na powrocie znowu tylko 8C i pizgało jak fiks.

Ale nie zepsuło to tego fajnego dnia z fajną ekipą .

Dziękuję wszystkim którym się chciało przybyć było super.

Do wiosny

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I my z Honoratą w domu, po drodze jeszcze głosowanie i można odpocząć na kanapie po miło spędzonym dniu.

Dziękuję za super spotkanie. Ognisko podkarpackie jak zawsze prima sort. 😁

Do zobaczenia 😁

Odnośnik do komentarza

Ja też chciałem Wszystkim uczestnikom podziękować, że  ''BYLIŚCIE'' i mogłem Was znowu zobaczyć (organizatorom za ognisko również 👏, wypiłem aż 2 ciepłe herbatki, Saper to spec od napojów😉).

Arturo-bb i Tony za wspólną wycieczkę i zdobyte następne doświadczenia w przebytych kilometrach.

I moja osobista dygresja małopolskę reprezentowało już 3  osoby. Tony lubi spieczone kiełbaski!

 

20231015_121049.thumb.jpg.f1ab9f9f5a0e24a60f8a2062a9040873.jpg

 

No i na koniec nasze odpoczywjące rumaki

 20231015_122223.thumb.jpg.6454073cfdfd0343db830bcfb54262e1.jpg

Odnośnik do komentarza

Jako ciekawostkę powiem Wam, że było to pierwsze z Naszych podkarpackich ognisk podczas którego zrobionych i wydanych zostało więcej herbat niż kaw.

Chyba faktycznie wpływ na to miała niska temperatura panująca podczas spotkania.

Odnośnik do komentarza

Standard miejsca podnieśliście (kostka na placu, ciepła woda w łazience), to już nie wypadało sączyć parzonej i po cichu pluć po kątach
A na poważnie to masz rację, tyle gorącej herbaty to dawno nie wypiłem podczas jednego krótkiego spotkania. Choć to nie temperatura na spotkaniu, a na dojeździe zrobiła swoje.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Vince napisał(a):

...... to już nie wypadało sączyć parzonej i po cichu pluć po kątach emoji6.png......

była rozpuszczalna, trzeba było sobie zamówić 😉 ale spoko przywiozę ją (znaczy się tę rozpuszczalną) na wiosnę i potem znowu na jesień - aż wypijecie. Czasy są ciężkie, nie wolno nic wyrzucać, a już szczególnie artykułów spożywczych  🤣

A w imieniu organizatorów wszystkim jeszcze raz dziękuję za odwiedziny i za dostosowanie się do "segregowania śmieci". A tych dwóch (albo dwoje ) co mi do worka na "papierowe" wrzucili dwa plastikowe widelce to jeszcze dopadnę  😡   albo i nie 🤣   

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
31 minut temu, EndriuBis napisał(a):

spoko przywiozę ją (znaczy się tę rozpuszczalną) na wiosnę i potem znowu na jesień

Już to widzę.

Tak samo pewnie jak te obiecane kurczaki czy karkówkę 🤣

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, arturo-bb napisał(a):

Już to widzę.....

Kawę przywiozę bo ..............  mam  😀   a po kurczaka i karkówkę to muszę lecieć do "biedry"  😋 

Odnośnik do komentarza

@PawełJW  😞  przekażę przesłanie od Ciebie dla Barbary.  Ręka (mam nadzieje) się nie długo zagoi to myślę że sobie porozmawiacie 😀 oj będzie bolało, a należy Ci się jeszcze za ręczniki z Jordanowa  🤣 a śmieci to teraz najlepszy interes  😀 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...