Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w m. Czajkowa w dniu 15.10.2023r. Bo jesień nastała.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Sezon powoli zmierza do końca, więc pora na spotkanie przy ognisku w m.Czajkowa.
Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, na ognisko które odbędzie się w dniu 15.10.2023r. godzina 12.00, (bo rano trzeba pospać, wszak to niedziela emoji6.png WRÓĆ!!!. Rano trzeba wstać i zagłosować, przecież wybory są.), w miejscu zatrzymania Czajkowa, czyli TUTAJ, klik.  Współrzędne GPS:   50° 22´ 26˝ N, 21° 33´ 19˝ E.

Miejsce dla Welu już znane emoji106.png, a dla Tych, którym jest nieznane - to trzeba poznać emoji3.png, żeby nadrobić zaległości.
Pismo o wyrażenie zgody do Nadleśnictwa Mielec poszło i zgoda na Nasze ognisko została udzielona, więc przeszkód formalnych nie ma.

Dla jasności - na ognisko każdy przywozi co lubi i co zamierza upiec, że o konsumpcji nie wspomnę.

Jak zwykle zapewnimy kawę, herbatę i płonący pod rusztem ogień, grzyby w 50%  (tzn. "abo bydom, abo nie bydzie" 😉).

Wszelkie informacje będę zamieszczał w tym poście, żeby nie trzeba było ich szukać po całym temacie.

 

20221016_110441_HDR.jpg

20220504_145139_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na Ognisko w m. Czajkowa w dniu 15.10.2023r. Bo jesień nastała.
  • Klubowicze

Wolne jest, pogoda rozumiem zapewniona jak grzyby 😄 więc nie pozostaje nic innego jak skorzystać z zaproszenia 😉

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, frodka2 napisał(a):

(...) pogoda rozumiem zapewniona jak grzyby 😄 (...)

Z pogodą jest trochę inaczej 😉: "pogoda jest zawsze - czasami tylko do d.py" 😂.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
52 minuty temu, EndriuBis napisał(a):

Artur to może karkóweczka albo kurczak ? 🙂 

 

10 minut temu, Vince napisał(a):

Albo pieczone grzybki ..

Wchodzę w te propozycje jak gorący nóż w masło

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Joasia70 napisał(a):

......:( niestety kolejne mnie ominie

no ale jak to tak 🤔 🤫  ognisko bez Honoraty ?  Toć to być nie może  🙃

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, Saper napisał(a):

Asiu, tydzień po śląskim jest Mierzeja, więc taki termin.

No szkoda, ucieszyłam się jak mi Artur "zaspojlerował" info o ognisku podkarpackim ... pozostaje mi czekać na wiosnę :)

4 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

no ale jak to tak 🤔 🤫  ognisko bez Honoraty ?  Toć to być nie może  🙃

Endriu :) Honorata też się zmartwiła ;)

Odnośnik do komentarza

Niestety, plany się zmieniły i raczej nas na ognisku nie będzie, skuterek już w serwisie szykowany na przyszły sezon. Żałujemy i mocno pozdrawiamy uczestników. Bożenka i Zbyszek

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Joasia70 napisał(a):

No i u mnie pozmieniało się i niedzielę mam wolną ... znaczy zajętą 😁 wyjazdem na ognisko 😁

A Honorata też ma wolne ?  Znaczy się zajęte ? 😁 Super, tym bardziej że pogoda ma być piękna 😃

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

A Honorata też ma wolne ?  Znaczy się zajęte ? 😁 Super, tym bardziej że pogoda ma być piękna 😃

Honorata też przyjedzie ale żeby jej ogonek nie zmarzł przywiozę ją samochodem 😜

 

Może ktoś ze śląska na ochotę się przyłączyć ? Mamy z Honorką kilka miejsc w aucie wolnych 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, arturo-bb napisał(a):

No fakt. Całe 7 C jak będę wyjeżdżać 🥶

U mnie sytuacja się zmieniła, raczej uda mi się kiełbaskę na patyka nabić. Jaką rasą będziesz pomykał ??? może się wstrzelę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...