Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Alpy sierpień 2023


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Kosmicznie, a nawet odlotowo Wam w tych ubrankach 😊, bardzo ciekawa wyprawa i jak zwykle super opisy 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To już jest koniec ... 

Po przejechaniu 2889 km wjechałam do garażu. Artur i Ziga też się zameldowali w domach. Trebor i Grzech ruszyli dzisiaj po śniadaniu w ostatni etap dojazdowy. 

Wczoraj rano zrobiliśmy jeszcze pętelkę po wzgórzach przy Mariazzell a później już ok. 420 km do domu. 

 

IMG_20230826_085314.jpg

IMG_20230826_085415.jpg

IMG_20230826_085454.jpg

DSC07518.JPG

IMG_20230826_234532.jpg

DSC07511.JPG

IMG_20230826_233925.jpg

IMG_20230826_233810.jpg

IMG_20230826_234644.jpg

IMG_20230826_234503.jpg

 

To był bardzo udany wyjazd. Plan zrealizowany w całości. Jedyne co to możemy trochę ponarzekać na pogodę , temperatury ponad 35 st. , deszcz padał raz - w nocy. Widoki przecudne, drogi wymarzone. 

Dzięki Artur, Grzesiek, Trebor, Ziga za ten wspólnie spędzony czas.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Joasia70 napisał(a):

Dzięki Artur, Grzesiek, Trebor, Ziga za ten wspólnie spędzony czas.

To ja dziękuję . I to BAAAAAAAARDZO .

W opisy/relacje się nie wciskałem bo zdjęć nie robię a i pisać nie umiem tak ciekawie ( za to mogę opowiadać godzinami 🤣 )

Było mega/fajnie/zaj...cie 👍

@Joasia70 nie dodała że oprócz zwiedzania i jazdy były jeszcze kulinarne rozkosze dla podniebienia .

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podziękowanie  dla  organizatorki wyjazdu, (super  wycieczki po górach , serpentynach  , przełęczy itp  oraz  zwiedzania  z przewodnikiem  wersji  PL)co oko na cieszyło  się to  fotki nie  przekażą . Dziękuję  wszystkim  uczestnikom za wyrozumiałość  miłą atmosferę  ....

Odnośnik do komentarza

Wstałem rano, a tu nigdzie nie trzeba jechać... A tak by się chciało jeszcze. 

Tydzień minął bardzo szybko, ale z takimi ludźmi i w takich miejscach to nie dziwi. 

Dziękuję wszystkim, a w szczególności pomysłodawczyni i organizatorce za cudownie spędzony czas.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zazdraszczam ale bardzo pozytywnie, bardzo chciałam być z Wami ale cóż, nie zawsze chcieć to móc. Super czytać i oglądać co zobaczyliście bo trasa super a opisy rewelacyjne. Może kiedyś się uda podążyć podobnym śladem :)

Odnośnik do komentarza

rosti to dawne wiesniacze sniadanie rolnikow z kantonu berno, a dzisiaj narodowa potrawa szwajcarow. placek ziemniaczany wielkosci sredniej patelni.pieczony i rozkosznie zloty z wierzchu,kremowy i delikatny w srodku

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 29.08.2023 o 07:49, Sobier napisał(a):

 

image.jpeg.a58c27804e5811dadf6312d09f34b457.jpeg
 

Rösti?

Pychota 

 

Zapiekanka tyrolska: ziemniaczki podpieczone z cebulką i boczuciem i mięskiem a na tym jajo sadzone :)

Pychotka 😋

Odnośnik do komentarza

Piękna wycieczka... byłem tydzień temu w krumlov i okolicach,ale przejazdem.
Wracam za rok twoimi śladami

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...