Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Foto Konkurs - Skuter Lipca 2023 - KANDYDATURY


Nazir

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na moją konkurencję (DaniL, Geni💪) jednak znacznie bardziej dziękuję tym którzy zagłosowali na moje zdjęcie😁👍

Cieszę się, że w końcu udało mi się dopchać do tego zacnego (dotychczas🤭) grona😃.

No a teraz konkrety:

 

Dla odświeżenia pamięci ******* REGULAMIN ********

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.
• Do konkursu można zgłosić własnoręcznie zrobione zdjęcie swojego skutera, lub innego skutera tylko za zgodą jego właściciela.
• Przed umieszczeniem swojego zdjęcia zapoznaj się ze Szczegółami Wątku i Szczegółami Głosowania oraz Wymaganiami Technicznymi --->TUTAJ

Szczegóły wątku:

1. Na każdy miesiąc powstają 2 tematy:
  a. Skuter [miesiąca] [rok] - KANDYDATURY;
  b. Skuter [miesiąca] [rok] - GŁOSOWANIE (+ jawna ankieta).

2. Laureat konkursu z poprzedniego miesiąca zobowiązany jest do założenia powyższych wątków:
  a. do 5-ego następnego miesiąca wątek na KANDYDATURY
  b. od 15-ego - wątek na GŁOSOWANIE.
  c. 15-ego dnia miesiąca zamyka wątek KANDYDATURY, a ostatniego dnia miesiąca wątek GŁOSOWANIE w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU>> i robi podsumowanie głosowania.
  d. jeżeli wątki nie zostaną założone w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN.

3. Do konkursu mogą być zgłoszone max. 3 fotki spełniające wymagania techniczne, zgłaszając zdjęcie autor automatycznie zgadza się na przekazanie fotek do wykorzystania w kalendarzu.
 

Szczegóły głosowania:
1
. W głosowaniu oddajemy jeden głos. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny
2. Termin głosowania do ostatniego dnia miesiąca.

Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail:
fotoburgmania@gmail.com - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.

Zapraszam do udziału w zabawie!

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, cezzar napisał(a):

A co z wymaganym formatem 3:2?

To by było z prądem a tak... się dotnie☝️🙂 choć szkoda, bo ładne👌

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dokładnie panowie, ważne, aby można bylo z czego skadrować nie naruszając głównego motywu autora. Tu @cezzar są marginesy.

Poniżej wstawiam regulaminową zajawkę.

"Jeżeli aparat kadruje w panoramie, to po obcięciu kadru do proporcji 3:2 powinna być zachowana podstawa 3200 pikseli. Należy tutaj pamiętać o właściwym kadrze motywu zdjęcia."

Ten temat raczej nie jest do dyskusji o aspektach technicznych. Jest do dyskusji inny wątek. >>TUTAJ

Odnośnik do komentarza

Ok, myślałem że trzeba przycinać do proporcji 3:2, a jednak nie i można wrzucać jak leci. Nie ma tematu. Koniec ot. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Stańczyki

aeb62fbf6c0645fa1d4803ab1499a561.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam,

Mamy 15tego i 7dem propozycji💪 umówmy się, że jak ktoś zmieści się do 24.00 (dzisiaj) to się załapał. Od 00.01 16.07.2023r. już się nieliczy - taki regulamin🤷.

Zapraszam, bo jeszcze czas☝️

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

7f666bd6e51637c30e571e1b4779fef8.jpg


P.S.
Wydaje mi się, że  o 1 minutę 'przewaliłem” zatem, kandydatura do wywalenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...