Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia i galerie zdjęć po 18 Zlocie Maxi Skuterów Burgmania 2023


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie podziękowania dla Organizatorów i ekipy Radia Mbox.
No i dla wszystkich uczestników za wyborną atmosferę.
Do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja również dziękuje za zlot i spotkania. W zeszłym roku nie mogłem być, ale w tym roku trzeba było uczestniczyć! 

Ktoś mówił, że brakuje młodzieży na zlotach? 😛

IMG_3336.jpeg

IMG_3332.jpeg

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.06.2023 o 18:19, xmarcinx napisał(a):

przy okazji, @tommac jak naparstki z Wietnamu oceniasz? A w ogóle, jak je przechowujesz, bo wiem że masz ich "parę sztuk"?

Być może to nie miejsce na te temat, ale chciałbym odpowiedzieć na pytanie xmarcinx. Naparstki bardzo fajne. Moja kolekcja liczy konta 3500sztuk. Przechowywane są w specjalnych półeczkach.

20180404_173052.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
2 godziny temu, tommac napisał(a):

Być może to nie miejsce na te temat, ale chciałbym odpowiedzieć na pytanie xmarcinx. Naparstki bardzo fajne. Moja kolekcja liczy konta 3500sztuk. Przechowywane są w specjalnych półeczkach.

20180404_173052.jpg

Będę gdzieś daleko i niedaleko znowu ci kupię. Bardzo fajna kolekcja.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kochani,

Kolejny, 18 Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2023* przechodzi do historii. Jesteśmy PEŁNOLETNI 😜 Aż trudno uwierzyć, że to już tyle lat... a przecież gdyby nie ostatnie przymuszone pauzy, byłaby to 20 rocznica 😉 Tak czy inaczej - szmat czasu i masa wspomnień. Jednak dla mnie ten Zlot był wyjątkowy. Zrobiliście mi niesamowitą niespodziankę. Gardło zaciska aż do dziś... Strasznie Wam dziękuję za wspaniały prezent oraz szczerą serdeczność 💛

Czas podsumowań... Zlot dostał, jak zwykle z resztą... mocne wsparcie od Kymco Polska - Motorland oraz ekipy, która zajęła się prowadzeniem stoiska i udostępnianiem dla Was pojazdów testowych. Bartłomiej, Tomek i Irek - THX! 💪

Nasza sztandarowa impreza to wkład pracy lub "wsparcie" wielu osób. W tym miejscu składam podziękowania dla  @Artix, @Ewik, @Wrzonio, @arturas, @Bomber, @krzytro oraz @orzeł. Dziękuję, w imieniu swoim i uczestników za każdą cegiełkę 👍

Jak zawsze wsparcie organizacyjno - imprezowe to także praca @maroch75 i jego ekipy DJ'ów z Radia Mbox - Wielkie THX dla całego składu 💪

Kolejny rok składam podziękowania na ręce Karola z OW Marysieńka za, jak zwykle zresztą, NAJlepszą współpracę! Podczas takich imprez to kluczowe i bezcenne 💪

Dziękuję również Wam, uczestnikom naszej imprezy, za udział i jak zawsze - pozytywną energię, która daje kopa. Daje też wiarę, że to co robisz ma sens.

Kłaniam się w pas!

 

Ze skuterowym pozdrowieniem - MariuszBurgi  :cheers:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałem podziękować organizatorom za udany zlot. Uczestnikom za wspólne biesiadowanie i pogaduchy. Przepraszam, że trochę się opóźniłem ze zdjęciami ale w końcu są. Tutaj moje fotki z Burgmanii  Proszę przeglądajcie i pobierajcie co wasze na pamiątkę 18-go zlotu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 5.06.2023 o 17:52, grzybek napisał(a):

Maki- cieszę się ,że Cię trochę mogłem podratować i dało radę zatrzymać  ,,jelitówkę" i że żyjesz. Pozdrawiam.😉

Pomogło Pomogło 

Dzięki jeszcze raz .Pozdrawiam i do zobaczenia niedługo. 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję ojcu Dyrektorowi i wszystkim pomagierom za zorganizowany ZLOT. Już czwarty raz jestem na zlocie i jak zwykle było wszystko dopięte na ostatni guzik. Chylę czoło wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania zlotu.

DZIĘKUJĘ

Pozdrawiam

GPS

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...