Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia i galerie zdjęć po 18 Zlocie Maxi Skuterów Burgmania 2023


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • temat został przypięty

O godz. 12.00 zameldowałem się bezpiecznie w  domu. Dziękuje bardzo za miłe przyjęcie jako nowicjusza i miłą atmosferę. Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich uczestników. A rajd na orientację świetna zabawa (brawo). Ale do jakich wyrzeczeń nas zmuszano🤣

20230603_111633.thumb.jpg.78048e32b1466925e6405a77e9817d7e.jpg

Do następnego !!! i Powodzenia 🖖

Odnośnik do komentarza

W poszukiwaniu ambony z następnym znaczkiem w towarzystwie Arci, jak się potem okazało zwycięzca rajdu. Brawo 

 

20230603_115908.thumb.jpg.65cfc9415e22dfed36d1fa1bc78618fd.jpg

jest i ambona

20230603_120349.thumb.jpg.d0d4bfbcd9c4e2d7e0b23311eabfe615.jpg

Jeszcze raz dużo zdrowia i bezpiecznej jazdy 👍

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję i ja za spotkanie. Za Długie Rozmowy przy ognisku. No i  Ojcu  dyrektorowi i Artix-owi za przegarnecie do apartamentu. Dziękuję raz jeszcze że mogłem być krótko lecz owocnie. 

P.s mam Tylko jedno zdjęcie z pasażerem na gapę. W obie strony.

IMG_20230602_133628.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bielsko-Biała już w domu. Po drodze odwiedziny u @PawełJW I potem bokami do bazy.

Dziękuję za fajny zlocik. Rajd mega 👍

Kupa śmiechu i radości. Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, orzeł napisał(a):

Dziękuję i ja za spotkanie. Za Długie Rozmowy przy ognisku. No i  Ojcu  dyrektorowi i Artix-owi za przegarnecie do apartamentu. Dziękuję raz jeszcze że mogłem być krótko lecz owocnie. 

P.s mam Tylko jedno zdjęcie z pasażerem na gapę. W obie strony.

IMG_20230602_133628.jpg

Co Orzełku wywierciłeś w oponce?

 

3 godziny temu, orzeł napisał(a):

Dziękuję i ja za spotkanie. Za Długie Rozmowy przy ognisku. No i  Ojcu  dyrektorowi i Artix-owi za przegarnecie do apartamentu. Dziękuję raz jeszcze że mogłem być krótko lecz owocnie. 

P.s mam Tylko jedno zdjęcie z pasażerem na gapę. W obie strony.

IMG_20230602_133628.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Ziemia raciborska już od dłuższego czasu w domu. Dzięki organizatorom za mega imprezę, a całej ekipie za doborowe towarzystwo. Do nastepnego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bydgoszcz i Aleksandrów Kujawski melduję się w domu. Jesteśmy pełni wrażeń,będzie Ci wspominać i dziękujemy za wspólnie spędzony czas. 

Odnośnik do komentarza

Czemil i Borek noclegują w Biskupinie. A jutro w dalszą cześć drogi.
Dzięki za towarzystwo i niezapomniane wrażenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i po Zlocie. Dziękuję i oby do następnego.

A przy okazji, @tommac jak naparstki z Wietnamu oceniasz? A w ogóle, jak je przechowujesz, bo wiem że masz ich "parę sztuk"?

PS. Co do Wietnamu na moto, to jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa i w tym roku coś na forum się pojawi. Może będzie ktoś zainteresowany wpisem. Cierpliwości.

Odnośnik do komentarza

My też właśnie dotarliśmy szczęśliwie do domu, okrężną drogą. Dzięki za wspólną zabawę, szefostwu za organizację. Rajd, świetna formuła, śmiechyu co niemiara. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Dotarłem do MSD bez przeszkód, trochę na około, ale pogoda dopisała.

Dzięki za kolejny zlot, Organizatorom za pracę włożoną w przygotowanie i przeprowadzenie tej sztandarowej imprezy. Uczestnikom za całokształt.

Bardzo dobrze, że w tym roku zmieniono paradę na rajd, który był mega udany. Okazało się, że czytać trzeba "umić ze zrozumieniem", bo inaczej znajduję się niewłaściwy pomnik 🤣, ale przy okazji zwiedza się miejscowość wszystkimi możliwymi drogami 🤣. Za to śmiechu było co niemiara.

Dzięki i do kolejnego.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję organizatorom za umożliwienie corocznego spotkania się w tak wyśmienitym towarzystwie. Mimo, że byłem od czwartku, to jednak czuję, że było za krótko. Chociaż to lepiej dla wątroby... 

Jeszcze raz: dzięki, dzięki, dzięki i do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I my juz od jakiegoś czasu w domku. Bardzo dziękujemy i do zobaczenia 😃

Nietoperz i frodka

20230604_182151.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po 13  dotarliśmy do domu,  dziękujemy wszystkim za świetne kolejne spotkanie w tak doborowym towarzystwie. Ja zwykle czas spędzony na zlocie minął zbyt szybko i odczuwam niedosyt. Do zobaczenia wkrótce 👍🥰

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Udało się bezpiecznie dojechać do domu. Dziękuję wszystkim za spotkanie, organizatorom za wysiłek włożony w mega zlot. Faaajnie było Was wszystkich zobaczyć i nabrać energii na cały kolejny rok 😍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy za kolejne fantastyczne spotkanie :gathering:

Dotarlismy z Valdim do domku,tym razem na szczęście bez przygód.

Do zobaczenia:)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za zlot . Dał dużo pozytywnej energii. Super było się spotkać . Pozdziękowania dla wszystkich. Dziękuję koledzy Grzybek i Robson za wspólny powrót do domu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

...ja chcę jeszcze raz... Dziękuję wszystkim i organizatorom. 😊 Moc z Nami.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak zwykle super udany i dobrze zorganizowany 18 zlot burgmaniaków, fajna zabawa i tzw rozmowy polaków. Ciekawe pomysły na wyjazdy już na przyszły rok 🏍️🛵 Nowe drewniane domki bardzo pozytywne. Dzięki  mojemu współlokatorowi za cierpliwość . Wspólny , bezpieczny  powrót z  Bąbrem i jego dziewczynami to sama przyjemność. Ogólnie miło spędzony czas  :gathering:  Do zobaczenia !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...