Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Honda sh125i


kamilek3

Pytanie

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wszystko jest dostępne, tylko trzeba wiedzieć co i gdzie szukać. Najpierw zidentyfikuj jaki masz skuter, bo w opisie 125/150, więc nie wiadomo dokładnie. Potem na stronie bike-parts-honda.pl poszukaj swój skuter, rocznik i znajdź numer wałka. Jak znajdziesz, to możesz kupić gdzie Ci się podoba. Nawet w ASO, nie wierzę że nie mają, a na pewno muszą znać jego właściwy numer. Dałem sobie chwilę czasu i dla SH 125 z 2014 roku  jest zamieszane z tymi numerami, są np 14100-KZR-601, 14100-K29-900, 14100-K35-J00 i pewnie jeszcze inne. Nie chce mi się więcej szukać. Nie wiem czy się czymś różnią czy nie. Potem jak już określisz jaki masz mieć wałek, to jak Ci się nie spieszy, możesz kupić np. w Japonii (webike.net) albo w Tajlandii (bikerzbits.com). W katalogu EU TU taki wałek 14100-K35-J00 kosztuje niecałe 100 euro + koszty przesyłki, a w Japonii TU masz go za 134 zł + 70 zł koszty przesyłki + vat 23% + 8,50 opłaty za obsługę formalności celno skarbowych dla Poczty Polskiej. Czasem się opłaca ściągnąć coś z dalekiego wschodu, niekiedy nawet bardzo. Dostawa to ok 2 tygodnie, jak mają na stanie. Najdłużej leżą części w Polsce na cle.  Nawet na aliexpress mają TU ale nie wiadomo jak z jakością, nie ryzykowałbym. Wałek rozrządu najlepiej OE, chyba że od Pana Świątka :) . Ale najważniejsza rzecz to trzeba znać prawidłowy numer tego wałka.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...