Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wiosenny spot Łysomice 23r


grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zakladam podpinkę w gacie, bo przecież już wiosna tak mówili, a ja uwierzyłem i wypiąłem ją😁

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I bardzo dobrze. Ja na jutro też się ubieram w podkoszulek długie rękawy pełne ocieplenie, Damy radę👍. Tylko ubierzcie się wszyscy ciepło. Może potem przesuniemy się do Torunia nad Wisłę, ale to uzgodnimy. 

Odnośnik do komentarza

Ja zaklinam deszcz kompletem przeciw deszczowym... ,jak nie zabieram to pada...          już w kufrze zapakowany. Ps mogę zabrać z Nami szwagra na VTXsie ? może się nawróci?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 minut temu, wuja69 napisał(a):

Ps mogę zabrać z Nami szwagra na VTXsie ? może się nawróci?

 

Hmm. Jest czas Wielkiego Postu, jutro Palmowa Niedziela. No dobra, może się nawróci😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po naradzie  przedstawicieli  z ,,międzygrupowej'' , ustalono że wyjazd aktualny wg. powyższych ustaleń co do czasu i miejsc wyjazdu. A zatem do zobaczenia😉. Włożyć ciepłe gacie😜, a potem będziemy mieć już słonko🌞

U mnie w Fordonie już nie pada i się przesusza.😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 minut temu, robson napisał(a):

Ja niestety odpadam, pogoda pogodą ale chorobsko trzyma mnie dalej...😞

Robert, szkoda😩. Ja też mam wypucowaną laleczkę, ale już się przesusza. No ale zdrówko najważniejsze...👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i udało się nam,bo żadnego deszczu nie było. Ale za to chłodno. Pierwsze wspólne polatanko w tym sezonie zaliczone i stuknęło 120km. Był prom przez Wisłę, jak zawsze smakowity karczek a nawet -komu było mało jazdy to czekał motocykl żużlowy🤣. Dzięki wszystkim za fajny wypad👍

20230402_110332.jpg

20230402_133325.jpg

20230402_141256.jpg

20230402_142557.jpg

20230402_144721.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak,tak Januszu- wuja69. To Apel do Ciebie👍🙃

To będzie materiał filmowy z nowej kamery!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak zawsze super. Dzięki za poświęcony czas i za udokumentowanie naszych dotychczasowych i tego ostatniego wypadu. Miło jest wspominać, lecz tym razem z ciepłą herbatą w dłoni. 😉

Odnośnik do komentarza

Filmik super wyszedł będzie co wspominać dzięki za miłą pamiątkę naszego wspólnego wypadu i również miłe towarzystwo. Pogoda nie była jeszcze taka zła najważniejsze że nie padało. Następnym razem będzie świeciło słoneczko ☀ 😀

Odnośnik do komentarza

Super filmik, trochę się zmarzło ale co tam ....

Mam nadzieję że następnym razem będzie większa frekwencja. 

Jednym słowem do zobaczyska. 

🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍🏍

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...