Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wiosenny spot Łysomice 23r


grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Czas rozwijać w pełni skrzydła i wybrać się w kupie gdzieś. :scooter:Propozycja konkretna, to niedziela - 2 kwietnia 23r. godz. 12.00 stacja paliw Circle K Łysomice ul. Gdańska 6A. Zbiórka dla chętnych osób wyjeżdżających z Bydgoszczy na Rynku w Starym Fordonie, obok kościoła  o godz. 11.00.  Zapraszam , tym bardziej, że istnieje szansa spotkania kolejnych nowych pozytywnie zakręconych skuterowych ludzi z naszego regionu i wzmocnienia sił witalnych naszego kujawsko pomorskiego ,,garnizonu". Na miejscu podejmiemy decyzję co do ew. przekwaterowania się do pobliskiej Kuźni  Oberży Polska Hotel na jakąś kawkę itd. 🍰 Proszę o wstępne deklaracje.

Odnośnik do komentarza

Tej wiosny nie odpuszczę, Hanię ogarnę i przybędę. oczywiście spotkanie w o 11-tej w Starym Fordonie. Pozdrawiam Wszystkich,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i super. Tym bardziej, że przybyło w naszym regionalnym fyrtlu parę nowicjuszy i wypadałoby się spotkać razem face to face. Zapraszam MarcinPałuki i KazekKazek- niepowtarzalna okazja do Integra-cji. :scooter:😜.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Część Maro, super ze się dopisujesz. I się widzimy wnet prawie za tydzień 😉:scooter:

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.03.2023 o 14:35, grzybek napisał(a):

Część Maro, super ze się dopisujesz. I się widzimy wnet prawie za tydzień 😉:scooter:

Coś mu się zdaje że pogoda nie będzie łaskawa nie dobrego nie zapowiadają 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Coś Ty! Więcej optymizmu😉. Zapowiadają ok, 12 stopni, jeszcze tylko już przed obserwować czy aby nie deszcz. Ale nawet tak nie rozmyślajmy. 🌞:scooter:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, grzybek napisał(a):

Coś Ty! Więcej optymizmu😉. Zapowiadają ok, 12 stopni, jeszcze tylko już przed obserwować czy aby nie deszcz. Ale nawet tak nie rozmyślajmy. 🌞:scooter:

Optymizm straciłem od piątku po szpitalach jeżdżę obecnie w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy siedzę i czekam. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybek napisał(a):

😩🤔?!

Spoko już załatwione teraz tylko jeszcze popołudniówka,  dwie nocki i .... .Łysomice . Grunt aby sucho było reszta pikuś 🙂🙂🏍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystkie oznaki na niebie wskazują, że pogoda w planowany dzień wypadu w najbliższą niedzielę będzie OK, bez deszczu, choć chłodno. Pozostaje więc założyć ciepłe mundurki,zatankować pod korek i  zabrać ze sobą - koniecznie - pozytywny nastrój. Jedynie proszę rano w niedzielę jeszcze sprawdzić ten wątek,czy wszystko OK i ruszamy. Zatem- trzymać kciuki 🌞

PS przypominam- godz. 11 wyjazd Stary Fordon Rynek obok kościoła

 - godz. 12 stacja paliw Circle K Łysomice ul. Gdańska 6A jako miejsce spotkania

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, grzybek napisał(a):

Wszystkie oznaki na niebie wskazują, że pogoda w planowany dzień wypadu w najbliższą niedzielę będzie OK, bez deszczu, choć chłodno. Pozostaje więc założyć ciepłe mundurki,zatankować pod korek i  zabrać ze sobą - koniecznie - pozytywny nastrój. Jedynie proszę rano w niedzielę jeszcze sprawdzić ten wątek,czy wszystko OK i ruszamy. Zatem- trzymać kciuki 🌞

PS przypominam- godz. 11 wyjazd Stary Fordon Rynek obok kościoła

 - godz. 12 stacja paliw Circle K Łysomice ul. Gdańska 6A jako miejsce spotkania

  To źe  chłodno nie przeszkadza 🙂

A jakby ktoś  chciał dołączyć do mnie i jechać razem ze Świecia to czekam przy starej Farze o 10.50  wyjazd 11.00

👍👍👍🏍🏍🏍🙂🙂🙂

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, cris76 napisał(a):

Hejka.

Zazdraszczam inicjatywy i chęci. Udanej zabawy i POGODY.

Będzie dobrze 👍

Odnośnik do komentarza

Udało mi się zintegrować Hanię, już się cieszę na niedzielne spotkanie ,dzisiaj nawinięte pierwsze kilometry w nowym sezonie. Pozdrawiam.

 

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na razie pogoda 50/50 , najważniejsze żeby nie padało.Lalkę wypucowałem ze aż żal z garażu wyjeżdżać😄i jeszcze nowe klocki i oponka, spokojnie trzeba wszystko dotrzeć.

Jakby co to piszcie na bieżąco co i jak😁

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, robson napisał(a):

Na razie pogoda 50/50 , najważniejsze żeby nie padało.Lalkę wypucowałem ze aż żal z garażu wyjeżdżać😄i jeszcze nowe klocki i oponka, spokojnie trzeba wszystko dotrzeć.

Jakby co to piszcie na bieżąco co i jak😁

Ja mam cały czas nadzieję że zasłużyliśmy na trochę słońca 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, Maro54 napisał(a):

Ja mam cały czas nadzieję że zasłużyliśmy na trochę słońca 🙂

Przestało padać, oby tak do jutra :)

5 godzin temu, Maro54 napisał(a):

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

na aplikacji windy.com, , która mi się sprawdza pokazuje, że rana i o godz. 12 może być malutka ilość deszczu niegroźnego i niekoniecznie występującego. Po 12 godzinie całość chmur będzie oddalać się na pd-wschód. Ale będzie chłodno. Więc póki co -żyjemy i jedziemy😜:scooter:Ostateczny komunikat jutro rano ok. 8.30!

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, grzybek napisał(a):

na aplikacji windy.com, , która mi się sprawdza pokazuje, że rana i o godz. 12 może być malutka ilość deszczu niegroźnego i niekoniecznie występującego. Po 12 godzinie całość chmur będzie oddalać się na pd-wschód. Ale będzie chłodno. Więc póki co -żyjemy i jedziemy😜:scooter:Ostateczny komunikat jutro rano ok. 8.30!

Czyli liczymy na Twoją aplikację 🙂aby miała rację. 

Czekamy z nadzieją do jutra,  ja tam wierzę że będzie dobrze 😇👊👍

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...