Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Coś nowego z zawieszeniem na słabe drogi?


biela

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię sobie pośmigać po wioskach. Jakość asfaltu jest tam bardzo średnia. Miałem Kymco Agility City 125 i to było czuć że jest słabe. Teraz jeżdżę na Pegaso 650 i zawiecha super wszystko amortyzuje. Chciałbym jednak wrócić do skutera, pojemność koło 200-300 tylko żeby zawiecha dawała radę na słabym asfalcie. Nie interesuje mnie super trzymanie w zakrętach, nie przeszkadza mi nurkowanie przy hamowaniu, chce w miarę miękkiego zawiasu który połknie nierówności. Coś się znajdzie obecnie na rynku?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, MariuszBurgi napisał(a):

Nie jest to kanapowiec ale taki charakter tego sprzętu -> ADV'em w Biesy

no właśnie "Niestety, dobre właściwości jezdne okupione są dość twardą charakterystyką tylnych amorków. Na poprzecznych wyrwach potrafi czasem trzepnąć po kręgosłupie." nie chce dobrych właściwości jezdnych 😉 chcę żeby łykało asfaltowe nierówności

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Załamałem się , że w materiale gostek mówi, że po przebiegu 400km chce sprawdzić czy ,,są połamane elementy tłoka czy pierścienie...." Szczena opada. 🤔przerwałem dalsze oglądanie😵

Odnośnik do komentarza
Załamałem się , że w materiale gostek mówi, że po przebiegu 400km chce sprawdzić czy ,,są połamane elementy tłoka czy pierścienie...." Szczena opada. przerwałem dalsze oglądanie
Jaja sobie robił. To mechanik motocyklowy. ;)

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...