Skocz do zawartości
Forum Burgmania

OZS czyli tradycyjne Ogniskowe Zakończenie Sezonu


arturo-bb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wszystko co fajne szybko się kończy 😪

Ale za tydzień znowu jest okazja 😜👍

Wszystkim obecnym bardzo dziękuję za to że wam się chciało ( a co poniektórzy mieli dosyć daleko 😉)

Ci co nie dojechali niech żałują.

 

Odnośnik do komentarza

My w domku od kilku godzin. Dzięki wszystkim za spotkanie.  Rano było bardzo rześko, szczególnie zaraz po przejechaniu na drugą stronę Wisły. 🙂  nie dość że zimno to jeszcze nie wiadomo skąd pojawił się wiatr.  😲

@Gieńka - podziękowania od Basi za kocyk. Wprawdzie się nie przydał, bo na powrocie znowu z naszej strony Wisły święciło piękne słońce, ale kocyk działał na psychikę.  😃 po prostu był w kufrze w razie W.  🤣

a swoją drogą Orły zasuwały prawie 700 km z wielką paczką ciastek i koszykiem "Desperadosa" a ja dopiero w domu załapałem "o co kaman" ☺️

Na koniec zapraszam chętnych za tydzień w nasze strony. Szczegóły  tutaj klik.  

 

Odnośnik do komentarza

Na ognisku byłem pierwszy, ale myślę, że nie ostatni raz. Dzięki wszystkim za miło spędzoną niedzielę. Specjalne podziękowania dla wspołwracających i za to, że wreszcie mogłem zobaczyć pustynìę błędowską.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kenobi napisał:

A gdzie grupowe zdjęcie.?? 

U Marka w aparacie 😉😂 przecież Miga trzeba wkleić 🛵🤣

 

Ognisko jak zawsze super. Dzięki wielkie za pogaduchy i atmosfere 💪. I tym co się chciało dymac ponad 500km 

Do zobaczyska za tydzień ( mam nadzieje)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, subaru gtb320 napisał:

U Marka w aparacie 😉😂 przecież Miga trzeba wkleić 🛵🤣

 

 

Ano tak, na czerwonym rumaku, jazda "eco". 🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy (KasiaP i ja) za miłe spotkanie na OZS i niecierpliwie czekamy na ORS 😉

A poniżej grupowe foto 🙂

P1010253.thumb.JPG.15b64034b74e5048d654e20fb28c0faa.JPGP1010255.thumb.JPG.c854be7f72fc1baf69245c566b546e55.JPG

PS

Miga nie udało mi się wstawić 🙃

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MarP napisał(a):

Dziękujemy (KasiaP i ja) za miłe spotkanie na OZS i niecierpliwie czekamy na ORS 😉

A poniżej grupowe foto 🙂

P1010253.thumb.JPG.15b64034b74e5048d654e20fb28c0faa.JPGP1010255.thumb.JPG.c854be7f72fc1baf69245c566b546e55.JPG

PS

Miga nie udało mi się wstawić 🙃

Foto super (kradne) do kolejnego albumu spotkań. Migu ,migiem się nie dostał, ale Andrzej w odpowiednim miejscu 😉👨‍👦‍👦.

P.s migu sam się wstawi 😉🤫

Do zobaczyska 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...