Skocz do zawartości
Forum Burgmania

OZS czyli tradycyjne Ogniskowe Zakończenie Sezonu


arturo-bb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

OZS 2022 w dniu 09.10.2022

 
 
kielbasa.jpg.fdbada23b6c401e2360ccd9edc3e801b.jpg
 
 
 
Jesień zbliża się już wielkimi krokami . Za oknem coraz częściej pada i zimno . Warto pomyśleć o spotkaniu w miłym gronie na plotki i podsumowanie tegorocznego sezonu skuterowo-motocyklowego.

Pozwalam sobie zaprosić wszystkich na Ogniskowe Zakończenie Sezonu 2022, które już tradycyjnie wspólnie organizujemy na Biwaku leśnym im. sierż. G. Załogi w Hutkach Kankach. https://maps.app.goo.gl/FxcLoknRSw9SpF3A9

Myślę że  rozsądnym terminem OZS 2022 będzie 09 października 2022r.  ( jeśli pogody nie będzie to 23 niedziela - 16.10.22 planowane jest Ognisko na Podkarpaciu na które zawsze duża część z nas też jedzie i oczywiście tam też zapraszam)

Jak zawsze na ORS i OZS spotykamy się na McDonalds przy ul. Roździeńskiego 210 w Katowicach https://maps.app.goo.gl/tHFeQfYevMomJjs57

Spotykamy się o 10:30 aby po serdecznych powitaniach ruszyć ok godz. 11:00 w kierunku Hutek-Kanek.

Każdy zabiera ulubione mięsne lub wegetariańskie przysmaki na ognisko (kiełbasę, marchewka, pieczywo ……). Mile widziane są też samodzielnie przygotowane wypieki do ogólnej degustacji.

Zapraszamy.jpg.67919a7043bdadd96149fbf2f40b817d.jpg

 

 
Odnośnik do komentarza

Pogoda zmienną jest.

Jeszcze parę dni temu miało być 20 stopni i piękne słońce ☀️☀️ a dziś zonk🤔14 stopni i zachmurane. Ale jeśli tak zostanie myślę że i ja dojadę 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Suuuuuuuuper.👍

To tylko pilnujcie żeby nam miejsc nie zajęli i dokładajcie do ognia to szybciej kiełbaski się zrobią 😜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...