Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rajska Dolina JSB 2022 02-04 Września


BUGI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

😲 🤔 🥺 😬 przykra sprawa i nie wierzę.... 

Piootr, rychłego powrotu do zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czas i na mnie aby podsumować JSB2022. Na początku chciałbym tradycyjnie podziękować wszystkim, że wam się chciało ruszyć 4litery i przyjechać do Rajskiej Doliny na JSB, bo jak wiadomo bez Was imprezy by nie było. Również podziękowania dla właścicieli Agnieszki i Marka za gościnę, pyszną kuchnię i atrakcje spa. Osobiście cieszę się, że udało się związać ''koniec z końcem'' i mogliśmy się spotkać za co Wam dziękuję. Większość z Nas przyjeżdża w Bieszczady aby odpocząć aktywnie, przemierzyć "parę km" na 2oo, a wieczorami na biesiadzie, ognisku, czy na atrakcjach spa odpoczywać fizycznie, relaksować się i spędzać czas na pogaduchach z przyjaciółmi, kolegami czy znajomymi.. No właśnie.. Relaksować się, pogadać, pośmiać się do bólu brzucha...I tu moje zaskoczenie zachowaniem kilku osób sięgnęło zenitu 🤨. Jest mi bardzo przykro, że ktoś przesadził z % stracił kontakt z rzeczywistością, zapomniał o koleżeństwie i po co przyjechał na JSB, a ktoś inny stracił kontakt z rzeczywistością, a tym samym pamięć... Sytuacja opisana przez @Piootr to dla mnie wycinek z filmu "science fiction"😲... Z góry zaznaczę, że o zaistniałej sytuacji dowiedziałem się dopiero w piątek rano właśnie po rozmowie z @Piootr ale wyglądała ona nieco inaczej niż została przedstawiona w poście wyżej. Po rozmowie z kilkoma osobami było kilka wersji, niejasności, chaosu czy niedomówień... Nie mogę się wypowiadać na temat sytuacji w saunie czy poza nią bo nie byłem tam obecny. Bardzo łatwo jest "kogoś" oskarżyć, pomówić dodać coś nad wyrost "bo tak pamiętam", ale też trzeba pamiętać, że świadomość człowieka po sporej ilości % nie mówiąc o innych używkach jest o 180°C odmienna od rzeczywistości... @Piootr zdrowiej jak najszybciej!

📢I tu chciałbym zakomunikować na przyszłość:

 jeśli ktoś ma świadomość, że nie panuje nad sobą po % nie mówiąc o innych używkach, zapomina o koleżeństwie czy świerzbią go ręce - to proszę nie wpisywać się na listę uczestników na imprezy, które będę - jeśli jeszcze będę organizował - mimo, że...

Rajska Dolina jest dla Nas zarezerwowana na pierwszy weekend (od czwartku) 09.2023r.

 

ps. Dla przypomnienia:  jakiekolwiek imprezy, spotkania, czy zloty są po to organizowane, żeby cieszyć się ze wspólnie spędzanego czasu...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W dniu 5.09.2022 o 22:15, Piootr napisał:

Pozwólcie na kilka zdań podsumowania JSB2022 z mojego punktu widzenia.
Może pare osób zauważyło, że wyjechałem niespodziewanie w sobotnie przedpołudnie do domu, a właściwie nie do domu, a do szpitala. Z kilkorgiem z Was udało mi się nawet pożegnać. Tegoroczne JSB to niestety dla mnie najmniej szczęśliwa impreza organizowana pod egidą Burgmanii w jakiej kiedykolwiek uczestniczyłem, a byłem na bardzo wielu z nich licząc od października 2010 roku. Spotkanie rozpoczęłem we czwartek po 17:00 i w zasadzie zakończyłem w okolicach północy z czwartku na piątek. Wszystko co dla mnie złe wydarzyło się w saunie. Wszyscy byli bardzo rozbawieni, niektórzy agresywni, którzy próbowali udowadniać innym jacy są "silni" i muszą "coś" wyperswadować za pomocą siły fizycznej. Ktoś może powiedzieć, że znalazłem się w  nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie. W pewnym momencie rozpoczęła się w saunie szarpanina. Ja siedziałem po prawej stronie na końcu i widząc, że ktoś próbuje inną osobę okładać pięściami krzyknąłem, aby tego nie robił, aby natychmiast zaprzestał. Potem już tylko zostało mi się "ratować" przed piecem sauny, aby całym ciałem nie być do niego przypartym. Niestety poskręcana na śruby lewa noga nie pozwoliła mi się dobrze zaprzeć. 
Na początku nawet nie zdawałem sobie sprawy z ran, które wtedy odniosłem.  Mam 3 miejsca z poparzeniem 2 stopnia. Jedna rana 15cmx6cm, dwie pozostałe 5cmx5cm. Jakoś dowlokłem się do Warszawy, potem wylądowałem na SOR w szpitalu Św. Elżbiety na Mokotowie. Czeka mnie długotrwałe leczenie ran oparzeniowych. Oczywiście musiałem przyjąć szczepionkę przeciw tężcową.
Specjalne podziękowania dla @smarciuza przywiezienie z apteki w piątek leków pierwszej pomocy oraz współlokatorowi z domku nr. 5 @Kris67za zrobienie bardzo dobrego opatrunku dzięki któremu mogłem dojechać Integrą do domu. @BUGI tobie także dziękuję za okazaną pomoc w piątkowy poranek. Jak to mówią ?  "Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie/w potrzebie".
Długo zastanawiałem się czy napisać tego posta. Miałem dziś kilka telefonów od niektórych z Was, pytaliście o zdrowie. Żeby nie było niedomówień.  Incydent opisałem z mojego punktu widzenia, z punktu widzenia osoby jak by nie było poszkodowanej.  Nie chciałbym, aby pod tym postem pojawiły się komentarze typu "bo pić to trzeba umić". To każdy wie. Kto mnie zna to wie, że nigdy nie szukam "zaczepki". 
Na najbliższy czwartek miałem zaplanowany wyjazd na Majówkę zachodniopomorską. Niestety wyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania. 
I już na sam koniec. Wiadomość do tego który wepchnął mnie na piec. Jak masz choć krztę odwagi cywilnej to napisz do mnie na PM, a jak masz mój numer telefonu zadzwoń.

Przeczytałem to i nie wierzę własnym oczom... Jakim trzeba być chOOyem i gnojem, żeby na takim spotkaniu, wśród swoich, startować z pięściami oraz rzucać się na kolegów. Przepraszam wszystkich, ale w żaden sposób Brak mi słów i w żaden sposób nie usprawiedliwiają % takiego nikczemnego i prymitywnego zachowania. Dla mnie takie osoby powinny być wykluczone z naszej społeczności i powinny mieć zakaz uczestniczenia w organizowanych przez nas imprezach. Mam tylko nadzieję, że ta kanalia nie przyjeżdża na organizowaną przez nas Majówkę, bo od razu zaznaczam, nie toleruje takich zachowań i takich osób.

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Pozdrawiam wszystkich uczestników i chciałbym podziękować organizatorom za zorganizowanie tej imprezy. Było fajnie, mogłem poznać większość z was. Dzięki Arturo bb za ciekawe wycieczki i za dobrą topografie terenu👍. Pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza Piotra i życzę mu powrotu do zdrowia 🏍️.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...