Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po-zlotowe - 17 Zlot Maxi Skuterów*Burgmania 2022*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż tu pisać , jak wiadomo że wszystko co miłe i przyjemne niestety szybko się kończy 😔. Organizatorom dziękujemy za kolejny udany zlot , ekipie Motorland , Hondzie oraz Migowi za udostępnienie sprzętów do jazd testowych (warto było sprawdzić możliwości i komfort 350-ek)👍, Moni i Robertowi za wspólny domek , a uczestnikom za pogaduchy i miło spędzony czas 😊

Dawid szczęśliwy że osobiście mógł w końcu  poznać tak wspaniałych Burgmaniaków , dziękuje za wsparcie i miłe słowa 👍

Pozdrawiam i do następnego 😁

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Super zdjęcia Joasiu 👌

BTW, prośba do osób, które mają materiały video robione podczas naszej imprezy... Ekipa Kymco-Motorland, będzie montować profi filmik. Proszą o materiały na których jesteście i które chcielibyście aby znalazły się w produkcji finalnej. Podeślijcie proszę linki lub pliki na : marketing@motor-land.com.pl

 

Dzięki! 😃

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 3.06.2022 o 22:07, MariuszBurgi napisał:

Super zdjęcia Joasiu 👌

BTW, prośba do osób, które mają materiały video robione podczas naszej imprezy... Ekipa Kymco-Motorland, będzie montować profi filmik. Proszą o materiały na których jesteście i które chcielibyście aby znalazły się w produkcji finalnej. Podeślijcie proszę linki lub pliki na : marketing@motor-land.com.pl

 

Dzięki! 😃

Ktoś kręcił film z drona podczas parady..Fajnie byłoby aby ta osoba udostępniła ten materiał.

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dron to właśnie ekipa z Motorlandu - Kymco.

Odnośnik do komentarza

Witam

Wielkie dzięki za zorganizowanie zlotu 2022 w tradycyjnej i sprawdzonej formie.

Zrobiłem krótki filmik z zlotu ale ma 1,5 GB a ograniczenie jest 1 MB. Jak ktoś mi podpowie jak wysłać to wyślę.

Pozdrawiam GPS

Choć filmik nie udało mi się wysłać to zdjęcia spróbuje wysłać.

GPS

Zlot 2022 zdjęcia (18).jpg

Przed PARADĄ.

Zlot 2022 zdjęcia (17).jpg

Po PARADZIE

Zlot 2022 zdjęcia (24).jpg

Cała czwórka dziękuje całemu komitetu organizacyjnemu za zorganizowanie ZLOTU ZLOTU MAXISKUTERÓW w roku 2022.

Zlot 2022 zdjęcia (12).jpg

PROŚBA

Do Ojca Dyrektora Mariusza. Jeżeli nie byłby to dużym problem, to proszę o wysłanie na mój e-mail zdjęcia  zbiorówki, które było robione po paradzie na polanie.

Z góry dziękuję GPS

mój e-mail: leszek-polkowice@o2.pl

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, wiedzmin napisał:

Witam czy będzie powtórka złotu było SUPER 

 😮 o matko ,  ty tak na poważnie ?  😲

Odnośnik do komentarza

Pewnie Kolega nie zauważył liczebnika 17 w nazwie 🤣, no i dopiero ochłonął po wrażeniach zlotowych 😉.

A na dodatek nie zauważył tematów o innych tego typu imprezach 🧐, czyli Suwałki Burgmania Blues, Leniwiec w Giżycku, czy Majówka Zachodniopomorska w Pogorzelicy 🤣.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Godzinę temu, wiedzmin napisał:

Witam czy będzie powtórka złotu było SUPER 

Od 17 lat są powtórki więc... oby zdrowie było 😀

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Miesięcznica 😉  W związku ze związkiem... zapraszam Szanownych na relację z 17 Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2022* 📢

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trochę trwało, nim zebrałem się do przemielenia wielu gigabajtów materiału wideo, ale oto jest, między innymi zapis z tej zacnej imprezy... 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Narrator koi głosem 😉Koszmar Studio 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Operator zamiast na baristyczną kawę to obiektyw kierował na krągłości kelnerki. 😄 Fajny filmik.

Odnośnik do komentarza
  • temat został odpięty
  • temat został usunięty z wyróżnionych

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...