Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po-zlotowe - 17 Zlot Maxi Skuterów*Burgmania 2022*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z Basią meldujemy się w domu. Po drodze coś dla ducha i coś dla ciała (obiadek) 🙂 na Świętym Krzyżu.

Podziękowania dla organizatorów za kolejną extra Burgmanię, a wszystkim współbiesiadniką za zabawę i kupę śmiechu 🤣 to "do zaś" 😃

Odnośnik do komentarza

Co się uśmiałem to moje. Pozdrawiam Wszystkich których spotkałem biesiadowalem i Tych których mogłem tylko ujrzeć tak szybko czas mijał. Mariusz impra prima sort ukłony za organizację. Basia Janek Andrzej dziękuję za wspólne spanko i bezpieczny powrót. Do następnego....

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Wszystkim zaangażowanym w organizacje kolejnego zlotu. Dzięki za pogaduchy ,tańce i WSPÓLNE biesiadowanie nawet o świcie (Artur:)

Do zobaczenia:))))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cały, zdrowy i wypakowany zameldowałem się w domu. Dziękuję wszystkim w imieniu swoim oraz Ekipy Prezenterskiej Radia Mbox za fantastycznie spędzony czas oraz naładowanie pozytywną energią na cały kolejny rok! 

Ps. Zdjęcia postaram się jak najszybciej ogarnąć i udostępnić. Zbyt wiele ich nie ma (z wiadomych przyczyn) ale zawsze coś. 

Pozdrawiam i LwG

Maroch75 alias Pierre_Deck 

Odnośnik do komentarza

Dotarłem i ja w końcu do MSD, co najważniejsze bez kłopotów, czyli kolejny sukces osiągnięty 💪, "kurcza", lepiej, żeby się nie skończyły 👍😃.

Dzięki wielkie Wszystkim, którzy się przyczynili do organizacji i przeprowadzenia imprezy na czele z Ojcem Dyrektorem, pozostałym Uczestnikom za wspólnie spędzony czas, pogaduchy i całą resztę. Jak było, to już inni zrelacjonowali i podparli słowa zdjęciami. Ekstra.

Fajnie było się spotkać ze "starymi" znajomymi oraz poznać "nowych", moim skromnym zdaniem, na już minionym zlocie, pojawiło się sporo "nowych" ludzi i bardzo dobrze. Tuszę, że spotkamy się jeszcze niejednokrotnie.

Do kolejnych 👍.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Wszystkim za wspólne miłe chwile na zlocie, meldujemy się już w domu . Przepraszam, że nie pożegnałem się z wszystkimi, ale byliśmy już spóźnieni z wyjazdem który i tak o godzinę nam się przesunął...Do zobaczenia na następnych cyklicznych spotkaniach, oby tak udanych jak tegoroczna Burgmania🔥

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za miło spędzony czas , super impreza 😀 my jeszcze nie w domku, dzisiaj przystanek Toruń 😉 a jutro pędzimy kierunek dom 🏠. Do zobaczenia niebawem 😊

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Serdecznie dziękuję głównemu Organizatorowi 17 Zlotu Burgmanii i wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania kolejnej wspaniałej imprezy oraz wszystkim uczestnikom za super atmosferę w trakcie trwania Zlotu.

Szczególne podziękowania przesyłam dla współspaczy z domku 116 oraz wszystkim odwiedzającym i bywającym w domku 116 za miłe pogaduchy i wesołą atmosferę - w czasie deszczu Burgmania się nie nudzi!

Do następnej wspaniałej imprezy i spotkań.        

Odnośnik do komentarza

Melduję !!! Było Zajebiście !!! Hej!!! Dojechaliśmy z z Kenobi I Toammac i mieliśmy mordy uśmiechnięte!!!Hej!!!Nietoperze zasugerowały że mimo iż jestem głupi prawdopodobnie jeszcze mnie ktoś kupi!!!Hej!!!Bardzo Pozytywnie!!!Hej!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My zadowoleni po załączonym 17 zlocie było super tańce pogaduchy biesiady ogniska to wypada podziękować tym co chciało sie to wszystko przygotować do następnego z wieloma już za tydzień 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mariusz + ekipa przygotowawcza 🙂 - jestem sknera więc ze zlotu jestem zadowolona 😉 ( 200 zeta zaoszczędzone 😉 Ewa skutecznie mnie wystraszyła, że będę musiała dopłacić 😉 )

A tak serio, kolejny  super zlot .... jesteście wspaniali 🙂 organizacja na najwyższym poziomie, zabawa przednia, tańce, hulanki, muzyka ( z dużą ilością basów 😉 ), rozmowy, spotkanie dawno niewidzianych osób - wielka przyjemność 🙂

Pozdrawiam Wszystkich uczestników zlotu 🙂 dziękuję za rewelacyjną zabawę 🙂

Mój ulubiony domek 116 🙂 Dadzia, Grzech, Trebor, Patryk - dziękuję Wam za wspólne chwile 🙂

Odwiedzającym nasz domek - z kubkami kawy, kieliszkami specjałów, śmiechem, rozmowami - dziękuję za mile spędzony czas 🙂

Patrykowi dodatkowo za drogę powrotną, z kawą, lodami i rozmowami jak za dawnych lat 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystkim DZIĘKUJEMY!

Za wspaniałą zlotową atmosferę, pogaduchy i towarzystwo.
Życzenia!, stolaty! te ślubne i urodzinowe, których moc trwa! 🙂

Organizatorom, współorganizatorom Zlotu za serce i za nieoceniony wkład w Zlotowe wszystko.
Pogoda zeszła na drugi plan, ważna była atmosfera. Bez Was nie byłoby takiego fajnego 17. zamieszania!

Do następnego, do zobaczyska!
Elutka i Arturas

B.thumb.jpg.dc2bf8ba38b1804b3beee7f4bc59467e.jpg

PS. Asia, dzięki za foto

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, bardzo miło było spędzić te kilka dni w Waszym towarzystwie.

Wielkie podziękowania dla Organizatorów na czele z Ojcem Dyrektorem.

Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia znów 🙂

KasiaP i MarP

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, pachpach napisał:

Nietoperze zasugerowały że mimo iż jestem głupi prawdopodobnie jeszcze mnie ktoś kupi!!!

😉 i z tego wpisu widać jak potrzebne są zloty !!!!! Człowiek uczy się przez całe życie a na zlocie mu powiedzą, że jest głupi :):):)

Odnośnik do komentarza

Szefowo, to też jest wiedza i to bardzo ważna 🧐, bo bez niej można wpaść w cielęcy zachwyt nad swoim jestestwem 😉 😂.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za pogaduchy i towarzystwo, było jak zwykle czyli zaje.....!!!! Fajnie Was było znowu zobaczyć 🙂

Mariusz i ekipa, szacun za organizację!

Odnośnik do komentarza

Co tu pisać? Było super, dzięki za wspólnie spędzony czas, miło było Was widzieć. 

No i do zobaczenia 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, Joasia70 napisał:

(...)

Odwiedzającym nasz domek - z kubkami kawy, kieliszkami specjałów, śmiechem, rozmowami - dziękuję za mile spędzony czas 🙂

no i zostawił ktoś w pokoju 116, gdzie piło się ze szkła, metalowy kubek - taki zwykły bez cech szczególnych. 

Do odbioru po kontakcie na PW z wyjaśnieniem okoliczności pozostawienia. 🙂

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co tu gadać... super, nareszcie, w końcu, razem, w 💩 - ie... Dziękuję Wam wszystkim, współchrapaczom (i czce. 😜), organizatorom i do następnego. Niech Moc będzie z Wami. Pozdrawiam ze szlaku:

16539068181556938418076369640048.thumb.jpg.8cb7ddd50189543a2994d1c9615a3fc2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Udało się w ramach luzów produkcyjnych zrzucić zdjęcia.
Uprzedzam - nie przeglądałem i jest absolutnie wszystko co zrobiłem (Zdjęcia do wyboru w formatach jpg oraz rw2).
Mam nadzieję, że wybierzecie coś dla siebie.
Pozdrawiam
https://photos.app.goo.gl/wwFu6ASffVo4AxF48

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wielki "Szacun" dla Mariusza i Jego ekipy organizatorów tej imprezy 👍  Jak co roku na wysokości zadania !!! Tyle radości w jednym miejscu daje pozytywną energię do codzienności. Dzięki za miło spędzony czas i wspólny bezpieczny powrót  do domu. Do następnego spotkania !!!!

Odnośnik do komentarza

Piękne podziękowania od nowicjuszy z Podkarpacia dla wszystkich Zlotowiczów- jesteście MEGA. Wspaniała impreza z wyjątkowym klimatem. Brawa dla Organizatorów. Brak słów do opisania pozytywnych emocji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...