Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dylemat BMW C650 sport czy Kymco AK550


Zenen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
13 godzin temu, BOCIAN 16V napisał(a):

 

Trochę pojeździłem na C600 sport i na pewno na wydechu fabrycznym jest porażka z dźwiękiem, dlatego po zakupie w ciągu kilku dni założyłem Akrapowić, bo naprawdę słabo to brzmiało na oryginale.

Wariator J.Costa powoduje zejście przyspieszenia z fabrycznych 7 sekund do 5 sekund i to jest grubo, pomiar przy pomocy RACELOGIC, ale oczywiście startuje się z wyższych obrotów, ale to nie problem, a spalanie niedużo wyższe, może 0,4 l/100km.

 

Trudno jest generalizować odczucia wizualne , słuchowe, itp lecz dla mnie nie mają one znaczenia priorytetowego. W dzisiejszych czasach, różnica w przyspieszeniu o przykładowe 2 -3 sek (a ponadto jak sam piszesz przy wzroście spalania o 0,4l) w dobie wszechobecnych urządzeń pomiarowych, dziur na drogach, wymuszanym pierwszeństwie pieszych.... nie przemawia do mnie.

Potwierdzam super ochronę przed  niekorzystnymi warunkami pogodowymi- w szczeg. w wersji GT, nie wspominając o komforcie zawieszenia.😀

13 godzin temu, BOCIAN 16V napisał(a):

....................z moim BMW C600 SPORT się pożegnałem, bo niestety go sprzedałem.

.....................więc teraz pomykam BMW R1250GS 2020  i powiem tylko tyle, że to całkiem inna bajka.

To chyba jednak nie jest Ci aż tak straszna nie jest marka BWM???😵🤔

Wiesz, wniosek po przeczytaniu Twego postu jest taki, że jakbyś chwalił i zarazem  narzekał, że bigos jest fajny i smaczny, tylko dlaczego jest w nim kapusta?🤣

I na końcu prosisz o dokładkę.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeden kask i trochę szpargałów. Schowek pod kanapą AK porównywalny z T-max'em.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...