Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2022 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.05.2022 o 07:47, Kacperki napisał:

(...)Charlie Point(...)

Checkpoint Charlie, pamiętam jak chodziłem oglądać to już słynne kiedyś przejście od strony Berlina (jeszcze) Zachodniego. Można nawet było sobie czasami zrobić fotkę z pilnującymi żołnierzami G.I. i wtedy (87r.) było to dla mnie przeżycie nie do opisania.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, SlawoyAMD napisał:

Kawałek drogi, więc czemu nie Burgmania???

Drogi Sławku - może dlatego, że my mało imprezowi jesteśmy? Od nowego roku 100% niepijący ☹️

Od dawna śledzę temat zlotu. Myśleliśmy, aby przyjechać w wariancie Gość ale... Nie mniej jednak życzymy WSZYSTKIM ZLOTOWICZOM świetnej zabawy i jeszcze lepszej pogody 👍

A nasz wyjazd w góry Sowie stanął pod znakiem zapytania bo w sobotę córa się rozchorowała, od wczoraj Aga umiera a ja czuję że już mnie kładzie ☹️

Prognozy pogody dla dolnośląskiego są dobre od niedzieli lub poniedziałku. Więc pewnie ruszymy w poniedziałek bo i będzie czas żeby się wykurować. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kacperki napisał:

Drogi Sławku - może dlatego, że my mało imprezowi jesteśmy? Od nowego roku 100% niepijący ☹️

ale na Burgmani nikt nie pije (w małych ilościach) 😜  a tak serio - nikt nikogo do picia nie zmusza i można spokojnie posiedzieć przy Coli lub piwie 0,00 %, a np. w piątek po śniadaniu pozwiedzać okolicę - a też jest kilka fajnych miejsc 😃 pomyślcie za rok. 

No i zdrowia życzę całej rodzince,  to chyba jakaś poważna sprawa, bo z tego co opisujesz to Wy raczej zahartowani jesteście. 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Borek, Czemil z synem, widziany o 10:15 w drodze na Burgmanie, spokojnej drogi. My z Zosią ruszamy po pracy.


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bilety napisał:

Borek, Czemil z synem, widziany o 10:15 w drodze na Burgmanie, spokojnej drogi. My z Zosią ruszamy po pracy.


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 

Pogody, przyczepności i dobrej zabawy🛵👍🧑‍🍼

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
23 godziny temu, Kacperki napisał:

Drogi Sławku - może dlatego, że my mało imprezowi jesteśmy? Od nowego roku 100% niepijący ☹️

I bardzo dobrze, a nawet trochę zazdraszczam (bo ja piwosz smakowy jestem)... Jak pisał wyżej Endriu, nikt nikogo tam nie zmusza do picia, a szczególną sławą cieszy się właśnie zachodniopomorskie, które słynie z umiaru, bo zazwyczaj jeśli pogoda pozwala, wcześnie opuszczamy zabawę, by następnego dnia wsiadać na koń i zwiedzać okolice. Przejechać prawie 700 km aby się nachlać na sztywno, to nie w naszym stylu, trzeba coś zobaczyć, narobić zdjęć, poznać nowych ludzi... Doszło nawet do tego, że w 2017 roku zarzucono nam niechęć do integracji 😄 

 

 

 

No może zeszły rok był bardziej alkoholowy, ale to pewnie przez wyrwanie się spod pandemii i radość ze spotkania z kochanymi mordkami...

 

EDIT: A tak przy okazji... Mamy (Ja, Sorbaczek i Janusz Quadro), jedno miejsce wolne na wyjazd poburgmaniowy na Warszawę (zwiedzanie muzeum motoryzacji), Toruń i trójmiasto (powrót do domu 03 czerwca), bo nam Andrzejek ze względów zdrowotnych się wykruszył... Kwatery z Booking.com są wynajęte...

EDIT 2: miejsce na Burgmanii... Właśnie Hektor zameldował, że miał małego "dzwona" na rondzie i "dziób" w MP3 rozwalony, uszkodzona chłodnica... 

Odnośnik do komentarza
Borek, Czemil z synem, widziany o 10:15 w drodze na Burgmanie, spokojnej drogi. My z Zosią ruszamy po pracy.


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka


Dotarliśmy bezpiecznie do punktu pośredniego. Właśnie niektórzy uzupełniają płyny. Po drodze maly deszcz, burza i duza ale krotka ulewa. Poza tym sloneczko i fajna temperatura. Do zobaczemia jutro.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sławek, mądrze prawisz. I kropka. Nic dodać , nic ująć. To właśnie z zachodniopomorskiem ( i Krzysztofem z Lublina) polatałem w Bieszczadach 2021r.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dotarliśmy bezpiecznie do punktu pośredniego. Właśnie niektórzy uzupełniają płyny. Po drodze maly deszcz, burza i duza ale krotka ulewa. Poza tym sloneczko i fajna temperatura. Do zobaczemia jutro.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

My też już w Gnieźnie, do jutra.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Do środy jeszcze słaba pogoda ma być ale... Co tam! 

My już prawie po chorobie więc wracając do planu na Góry Sowie we czwartek rano planujemy wyruszyć. Powrót wieczorem w niedzielę lub poniedziałek. Gdyby ktoś się nudził to może się przyłączy? 😎👍

P. S. Bierzemy też pod uwagę zmianę kierunku na mazury gdyby komuś bardziej pasowało 😜

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 27.05.2022 o 22:25, Rzelu napisał:

Trzymam za wszystkich kciuki. Ja planuję ruszyć w Polskę w poniedziałek.

Rzelu... W Polsce leje jak cholera. Wczoraj dojechaliśmy do Warszawy, zwiedzaliśmy muzeum motoryzacji w Otrębusach, ale dziś siedzimy w hotelu, bo wali żabami, aż huczy... Jutro Toruń i pogoda ma być lepsza.

20220529_112853.jpg

20220529_113730.jpg

IMG-20220529-WA0001.jpg

IMG-20220529-WA0002.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...