Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koniec sezonu


Robbi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry jestem nowicjusz na forum burgmani ale jeżdżę burgmanem 8 latek.Mam pytanie do kolegów region Rzeszów w sobotę 30 października ma być piękna jesienna pogoda może ktoś by się wybrał na ostatni wyjazd w tym roku . Może do Grodziska Dolnego jest tam fajny zalew i fajna trasą przez lasy.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Saper napisał:

A gdzie Kolega był, jak robiliśmy ognisko na zakończenie sezonu?

😃 👍

Kolego @Robbi no faktycznie szkoda że nie przyjechałeś na ognisko, aby dać się poznać. 🙂 było by trochę łatwiej.

U mnie sprzęt jeszcze nie odstawiony, wprawdzie woła o wymianę oleju, ale pewnie to poczeka do wiosny. Generalnie mamy w naszym dziale taki wątek klik  w wycieczkami.  Trochę użytkowników go obserwuje. Jak masz jakiś plan takiej wycieczki zapodaj miejsce i godzinę spotkania,  punkt docelowy, jakieś atrakcje i mniej więcej planowaną godzinę powrotu. 

Nie mówię że przyjedzie tłum chętnych, 😉 czasami nawet nikt, ale tak to mniej więcej działa 😃 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Saper napisał:

A gdzie Kolega był, jak robiliśmy ognisko na zakończenie sezonu?

Kolega chyba zarejestrował się na forum już po dacie naszego spotkania przy ognisku.

Z mojej strony najbliższa sobota odpada, jak i cały przedłużony weekend. 4oo idą w ruch i objazd sporej części Polski w wiadomym celu.

32 minuty temu, gumis napisał:

Jak Saper określi spotkanie w listopadzie w Karczmie u Jana to będzie kolejna okazja żeby się poznać. Zapraszamy


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, EndriuBis napisał:

🤔 oj to gdzieś musiało mi umknąć powitanie. 😉 

🤣

Endriu próbujesz być bardziej złośliwy ode mnie

Tak się nie robi.

Ciężko pracowałem na tytuł czepialskiego 😉

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2021 o 11:36, Robbi napisał:

... Może do Grodziska Dolnego jest tam fajny zalew i fajna trasą przez lasy.

No i jak tam wycieczka ? Aktualna ? Chyba się nie przestraszyłeś ? 😃 jakieś miejsce i godzina wyjazdu ?

Odnośnik do komentarza

@Robbi  😃 mnie niestety na 99% nie będzie - robota 😡 a szkoda, po pogoda na prawdę fajna, ale miejsce spotkania obowiązkowo trzeba podać - najlepiej jakaś stacja benzynowa na wylocie z miasta. Raz że można się zatankować, a dwa napić kawki z rana 🙂 , a trzy że niektórzy lubią przyjechać z "partyzanta"  🤣

Odnośnik do komentarza

Wiem robota jest ważna Ja też często pracuje w soboty niedziele i święta .Jak co Ja będę jutro o 11 .00 na Orlenie koło PTHW na Lubelskiej i trasą na Leżajsk potem Grodzisko Dolne  dalej Żołynia no i do Rzeszwa A4 jeżdżę czarnym burgmanem 650

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Kałuża - akwen wodny bez znaczenia strategicznego.
Uczę się od najlepszych , naoglądałem się zdjęć z Rumunii, poczytałem relacje , to zapodałem zdjęcie.




Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...