Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XIII Mierzeja Wiślana 2021 (reaktywacja II)


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

My też już jesteśmy w domku.
Dzięki za udaną Mierzeję, podziękowania dla Organizatorów.
Oby częściej takie spotkania.
RAPAPARA RAPAPARA

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

ja tez w domu od 15.40 na miejscu. Dziękuję za towarzystwo w trasie Krzysiowi -Grzybkowi i Andrzejowi. Podziękowania organizatorom za fajną imprezę. Współtowarzyszowi z pokoju Zenek99 dzięki . Fajnie było poznać wszystkich osobiście. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Od dobrych dwóch kwadransów jestem w domu. W drodze powrotnej wraz [mention=4978]xmarcinx[/mention] i [mention=16765]Paul[/mention] odwiedziliśmy Kopernika we Fromborku

6bfd372c4cf478900e3e25ad494a0b4d.jpg


Dziękuje organizatorkom spotkania [mention=10360]Marzena[/mention] i [mention=4113]Ewik[/mention] za fajne ogarnięcie całości, a [mention=3335]Wrzonio[/mention] wi za DJ owanie

d789f9178d60bc67fcafa05a2863e8a7.jpg

Na Mierzei byłem pierwszy raz, ale mam na dzieję, że nie ostatni.

W powrotnej drodze wiał taki wiatr czołowy, że moja turystyczna szyba w Integrze nie wytrzymała i pękła. Dobrze wozić ze sobą power tape. Po sklejeniu doturlalem się do domu. W zapasie mam szybę OEM i ona to zastąpi połamańca

1de5105aa78fb610b728270b3f6fb5f0.jpg

10260dbfb5ce838b52c8637ff46cbe0a.jpg

Odnośnik do komentarza

Właśnie cali i zdrowi dotarliśmy do domu.
Dziekujem wszystkim za super zabawę.
Dziewczyny bardzo dziękujemy za organizację i jak to się u nas mówi że Wam się chciało.
Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia już pewnie na wiosennym

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja i moja Iwonka już w domu. Trochę późno dotarliśmy bo ok 17:30 ale za to zjedliśmy obiadek rybny we Frąknowie. Szkoda tylko, że nie zrobiłem Wam zdjęcia tego co nam przyniesiono, ale tak szybko zjedliśmy, że nie było już co fotografować. Organizatorkom spotkania w Krynicy jak i osobom im pomagającym bardzo serdecznie dziękujemy. Za atmosferę, za pogodę, po prostu za wszystko. Bardzo się cieszę, że w końcu przełamałem ten marazm, w którym byłem po covidzie. (byliśmy, gdyż Iwonka również)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też już w domu. Wielkie podziękowania za organizację dla EWY i MARZENKI, DJ wrzonio za muzykę i dobrą zabawę na plaży . Całej trójce i wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę. Bym zapomniał . Podziękowania dla nadworno-burgmaniowego KOGUTA , który śpiewał RAPAPARA RAPAPARA i dzięki temu nikt nie zaspał na śniadanie .Pozdrawiamy wszystkich  i do następnego wspaniałego spotkania.

Odnośnik do komentarza

Marcysie w domu w komplecie i w całości.
Po drodze pyszny obiadek w Ostródzie i spacerek.
Wielkie podziękowania dla @Marzeny i @ Ewy za organizację i za ogarnięcie całej niesfornej gromadki i Dj Wrzoniowi za oprawę muzyczną. Było Mega i mamy nadzieję że nie zabraknie Wam zapału na organizację Mirzeii za rok.

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękujemy wszystkim za za suuuuppper weekend i zabawy w piasku 🏖️

Marzenka i Ewa było extra👍👍👍😘😘😘

Do zobaczenia 😘

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ogromne podziękowania dla organizatorów, za włożony trud i program artystyczny. Wszystko do końca przebiegło pomyślnie. Nawet pogodę załatwiłyście. Fakt,jak wracaliśmy na moto to musieliśmy robić przeciwskręty bo solidnie wiało. Dobrze że była reprezentacja ok.10 maszyn. Do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja podziękuję organizatorom za  extra imprezę na której dawno mnie nie było. Aha jeszcze jedno:

"poszukiwana właścicielka pozostawionej garderoby w naszym pokoju. Wiadomości na priv.

20211002_102452.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...