Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XIII Mierzeja Wiślana 2021 (reaktywacja II)


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Informacja dla Organizatorek tegorocznej Mierzeji.

Kasiura wartkim strumieniem wypłynęła z naszego konta, opłacone łącznie od czwartku.

Do zobaczenia


Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przypominam, że termin płatności minął 🤔

Ponieważ już brak wolnych miejsc, a są jeszcze chętni proszę, aby osoby które zadeklarowały przyjazd i do tej pory nie opłaciły pobytu uzupełniły płatności lub poinformowały o rezygnacji.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przyjaciele niestety nie spotkam się z Wami w Krynicy Morskiej, w tym miesiącu mam problem z kasą miałem nie spodziewane wydatki naprawę samochodu, który jest dla mnie wózkiem inwalidzkim

Teraz, Doktorek napisał:

Przyjaciele niestety nie spotkam się z Wami w Krynicy Morskiej, w tym miesiącu mam problem z kasą miałem nie spodziewane wydatki naprawę samochodu, który jest dla mnie wózkiem inwalidzkim, dodatkowo ,,zostałem codownie uzdrowiony przez Nerologa konwała  ... zabrali mi dodatkową rentę powypadkową

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, Doktorek napisał:

Przyjaciele niestety nie spotkam się z Wami w Krynicy Morskiej, w tym miesiącu mam problem z kasą miałem nie spodziewane wydatki naprawę samochodu, który jest dla mnie wózkiem inwalidzkim

 

Przemek, nie zawsze możemy być tam gdzie byśmy chcieli, takie życie. Trzymaj się i do zobaczenia 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Potwierdzam  przybycie w ilości dwóch ludzi od piatku: Grzybek oraz Andrzejleo_az.  Przelew za obie 480 zł poszedł. 😀

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...